Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Dönci62
Veterán
Veterán

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

művek-1 írta:
2020.01.15. 23:10
Bocsi, de szerintem mind a 4 játszik, vagy tévedek?
Igen, csak a kép azt sejteti, hogy egyszerre két működőképes kombináció is lehetséges.
Ám amit most már letisztáztunk, legalábbis számomra, hogy egyszerre csak egy kombináció használható.
Tehát függetlenül a 2 db MKH kártyától, csak egy fegyverünk van, néhány variálható kiegészítővel.
Tehát, van egy tokunk, pisztoly markolat, vagy puska-tusa felhasználással, amit nekünk kell átszerelgetni alkalmanként, és van egy hosszú, valamint egy rövidebb csövünk egy db előággyal.
Nekem már egyértelmű, meg azoknak is végre el tudom magyarázni, akik váltig állítgatták eddig, hogy két komplett fegyvert kaptak különböző összeállítás lehetőségével, aki szettet vettek!

Kojak
Kereskedő
Kereskedő

Re: Fegyverfotózás (saját fotók)

Hozzászólás Szerző: Kojak »

Thomaster írta:
2020.01.15. 17:32
váááóóó... esetleg műszaki részleteket lehet tudni (akár privátban is), hogy ezt mivel sikerült megvalósítani?
Száraz gumi + viasszal lezárt ismeretlen töltény (valószínűleg feketelőporos vagy disznókábító).
Kimerítette a nem rendeltetésszerű használat fogalmát.
Engineer Club - Technikai Sportok Klubja

művek-1
Gyártó
Gyártó

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

:D
Dönci62 írta:
2020.01.15. 23:54
Igen, csak a kép azt sejteti, hogy egyszerre két működőképes kombináció is lehetséges.
Ám amit most már letisztáztunk, legalábbis számomra, hogy egyszerre csak egy kombináció használható.
Tehát függetlenül a 2 db MKH kártyától, csak egy fegyverünk van, néhány variálható kiegészítővel.
Tehát, van egy tokunk, pisztoly markolat, vagy puska-tusa felhasználással, amit nekünk kell átszerelgetni alkalmanként, és van egy hosszú, valamint egy rövidebb csövünk egy db előággyal.
Nekem már egyértelmű, meg azoknak is végre el tudom magyarázni, akik váltig állítgatták eddig, hogy két komplett fegyvert kaptak különböző összeállítás lehetőségével, aki szettet vettek!
Hó végén lesz 10 szett, hogy nyitástól meddig azt nem tudom, és már lesz bele piros golyó is!
20200116_112348.jpg
https://fegyverforum.com/posting.php?mo ... 96&p=27715#

montecarlo
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Külsőkakasosra vágyóknak érdekes lehet:
http://pilisvadaszbolt.hu/fegyverek/onvedelmi-fegyverek
20181204_130711.jpg

captain baines
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: captain baines »

montecarlo írta:
2020.01.19. 13:51
Külsőkakasosra vágyóknak érdekes lehet:
http://pilisvadaszbolt.hu/fegyverek/onvedelmi-fegyverek

20181204_130711.jpg
Gyönyörű vasak,kár hogy tömködősek.
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.

montecarlo
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Nem várható külsőkakasos átalakítás betétcsövesből, kérdeztem facebookon a Művektől. 50%-kal drágább lenne az IZS alapanyag a belsőkakasoshoz képest.

Használtból pedig nem lesz többet.

captain baines írta:
2020.01.19. 14:04
Gyönyörű vasak,kár hogy tömködősek.

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

montecarlo írta:
2020.01.19. 14:26
Nem várható külsőkakasos átalakítás betétcsövesből, kérdeztem facebookon a Művektől. 50%-kal drágább lenne az IZS alapanyag a belsőkakasoshoz képest.

Használtból pedig nem lesz többet.

pedig a "konteneres sörétes" csomagokbol lehet, hogy koltseghatekonyabban lehetne eloallitani az új modszerrel, es a sokfeleseg arban es minosegben igazi gyujtoi csodakat eredmenyezhetne.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.

mlaca
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: mlaca »

gvass1 írta:
2020.01.19. 16:03
pedig a "konteneres sörétes" csomagokbol lehet, hogy koltseghatekonyabban lehetne eloallitani az új modszerrel, es a sokfeleseg arban es minosegben igazi gyujtoi csodakat eredmenyezhetne.
szerintem meg a törvényalkotónak kéne végre engedélyeznie a szerelt gumilőszeres fegyvereket, hogy ne legyen ez a k*rva kínlódás már idehaza :(

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

mlaca írta:
2020.01.19. 16:28
szerintem meg a törvényalkotónak kéne végre engedélyeznie a szerelt gumilőszeres fegyvereket, hogy ne legyen ez a k*rva kínlódás már idehaza :(
Persze.

De az soha, de soha nem valósul meg.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.

művek-1
Gyártó
Gyártó

gvass1 írta:
2020.01.19. 16:03
Azután ha az ezeréves donorokban eltörik egy v rugó, majd csináltathatunk bele aranyárban. Szerintem ez így jó, mikor használtból csináltuk sok volt a javítgatás a színfalak mögött. Az áraikat ne is említsük, drágábak mint a mai betétcsövesek a Gyöngysor utcában!

mlaca
Veterán
Veterán

művek-1 írta:
2020.01.19. 17:20
Azután ha az ezeréves donorokban eltörik egy v rugó, majd csináltathatunk bele aranyárban. Szerintem ez így jó, mikor használtból csináltuk sok volt a javítgatás a színfalak mögött. Az áraikat ne is említsük, drágábak mint a mai betétcsövesek a Gyöngysor utcában!
Kedves Művek!
MIkor lesz a startpatronos, egycsövű Sniper 19M/S-ből?

művek-1
Gyártó
Gyártó

mlaca írta:
2020.01.19. 17:35
Kedves Művek!
MIkor lesz a startpatronos, egycsövű Sniper 19M/S-ből?

Kedves MLaca!

Február hónapban lesz 40 darab, hogy nyitástól meddig azt nem tudom. Amint látható, hogy mikor kezdődik az értékesítés, azonnal jelzem. Sőt lesz 10 darab Bock is!
20191113_105306.jpg

mlaca
Veterán
Veterán

művek-1 írta:
2020.01.19. 19:12
Kedves MLaca!

Február hónapban lesz 40 darab, hogy nyitástól meddig azt nem tudom. Amint látható, hogy mikor kezdődik az értékesítés, azonnal jelzem. Sőt lesz 10 darab Bock is!
20191113_105306.jpg
köszönöm, figyelem akkor a fejleményeket.

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

művek-1 írta:
2020.01.19. 17:20
IMHO hasznaltbol kiindulo konverzional felesleges garanciat adni egyaltalan, pont ezen eszervek miatt.

(Amugy egy ilyen konktenerben 10 ezer euroert van 100 db soretes.)

művek-1
Gyártó
Gyártó

gvass1 írta:
2020.01.20. 06:27
IMHO hasznaltbol kiindulo konverzional felesleges garanciat adni egyaltalan, pont ezen eszervek miatt.

(Amugy egy ilyen konktenerben 10 ezer euroert van 100 db soretes.)
Mai árakon 34.000.- és csak emelkedni fog, + jaffa, beszerzésin 43.000.-, hol a vége? Alakítás, betétcsövek, barnítás, munkadíj, vizsga, kereskedelmi árrések? Ez csak úgy működhet, ha behozzuk csak mi forgalmazzuk, akkor meg engem megénekelnek, jogosan. Garanciát az ára miatt kötelező adni a termékre.

Válasz küldése