Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Dönci62
Veterán
Veterán

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Dönci62 » 2020.01.15. 23:54

művek-1 írta:
2020.01.15. 23:10
Bocsi, de szerintem mind a 4 játszik, vagy tévedek?
Igen, csak a kép azt sejteti, hogy egyszerre két működőképes kombináció is lehetséges.
Ám amit most már letisztáztunk, legalábbis számomra, hogy egyszerre csak egy kombináció használható.
Tehát függetlenül a 2 db MKH kártyától, csak egy fegyverünk van, néhány variálható kiegészítővel.
Tehát, van egy tokunk, pisztoly markolat, vagy puska-tusa felhasználással, amit nekünk kell átszerelgetni alkalmanként, és van egy hosszú, valamint egy rövidebb csövünk egy db előággyal.
Nekem már egyértelmű, meg azoknak is végre el tudom magyarázni, akik váltig állítgatták eddig, hogy két komplett fegyvert kaptak különböző összeállítás lehetőségével, aki szettet vettek!

Kojak
Kereskedő
Kereskedő

Re: Fegyverfotózás (saját fotók)

Hozzászólás Szerző: Kojak » 2020.01.16. 00:48

Thomaster írta:
2020.01.15. 17:32
váááóóó... esetleg műszaki részleteket lehet tudni (akár privátban is), hogy ezt mivel sikerült megvalósítani?
Száraz gumi + viasszal lezárt ismeretlen töltény (valószínűleg feketelőporos vagy disznókábító).
Kimerítette a nem rendeltetésszerű használat fogalmát.
Engineer Club - Technikai Sportok Klubja

művek-1
Gyártó
Gyártó

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 » 2020.01.16. 11:42

:D
Dönci62 írta:
2020.01.15. 23:54
Igen, csak a kép azt sejteti, hogy egyszerre két működőképes kombináció is lehetséges.
Ám amit most már letisztáztunk, legalábbis számomra, hogy egyszerre csak egy kombináció használható.
Tehát függetlenül a 2 db MKH kártyától, csak egy fegyverünk van, néhány variálható kiegészítővel.
Tehát, van egy tokunk, pisztoly markolat, vagy puska-tusa felhasználással, amit nekünk kell átszerelgetni alkalmanként, és van egy hosszú, valamint egy rövidebb csövünk egy db előággyal.
Nekem már egyértelmű, meg azoknak is végre el tudom magyarázni, akik váltig állítgatták eddig, hogy két komplett fegyvert kaptak különböző összeállítás lehetőségével, aki szettet vettek!
Hó végén lesz 10 szett, hogy nyitástól meddig azt nem tudom, és már lesz bele piros golyó is!
20200116_112348.jpg
https://fegyverforum.com/posting.php?mo ... 96&p=27715#

Válasz küldése