Humor - szánkó csattogástól a pergőtárcsáig

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Re: Humor - szánkó csattogástól a pergőtárcsáig

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2020.01.03. 16:12

Luigi di Getto írta:
2020.01.03. 15:15
Ma visszamentem, mert nehezen viselem a sikertelenséget. (persze ráment némi időm az aktuális joxabályok böngészésére - az idén még most olvastam először)
Xarom le a tonfát, (estére ötvenet faragok akáclécből, és seprűnyélből) különben is, közben benéztem budoboltba, militaryba, és felhívtam néhány más üzletet is. Kilóra adtak volna, és nem hallottak engedélyről.
Telefonos egyeztetést követően, a főnökasszony szerint valamely félreértésről lehetett szó, mert ha örző-védő vagyok akkor ... blablabla
Tehát ma visszamentem, megkerestem a tegnapi eladót, és kértem egy jobbos és egy balos tonfát 9mm P.A.K.-ra. Az eladó kissé kényszeredett mosoly közepette ideadta. Naná, hogy egyformát, és kaliber nélkül! :P Most tehát van két tonfám, és van élményem, ami csapkodásra késztet :)
(ps: ha valaki nyomtattat tonfa vásárlási engedélyt én is kérek!)
:)

poén: kifelémenet rákérdeztem van e valmi .315-höz ... volt, 2 doboz riasztójuk
OFF

sztem ezt nézte be:

KKVE rendelet:
"4. § (1) Dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos sokkoló, 20 gramm töltőanyag tömeget meghaladó gázspray csak a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek részére forgalmazható."

Persze a tonfa nyilvánvalóan nem gumibot (vidéken: toMfa:-))), de hogy a gumibot miért ilyen szigorúan korlátozott az megint a BELÜGYRE ATOMOT magyarazatot igenyli.

Illetve egyertlemuen péniszirigység:-)))

ON
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.

Thomaster
Főmérnök
Főmérnök

Hozzászólás Szerző: Thomaster » 2020.01.03. 16:18

gvass1 írta:
2020.01.03. 16:12
OFF

sztem ezt nézte be:

KKVE rendelet:
"4. § (1) Dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos sokkoló, 20 gramm töltőanyag tömeget meghaladó gázspray csak a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek részére forgalmazható."

Persze a tonfa nyilvánvalóan nem gumibot (vidéken: toMfa:-))), de hogy a gumibot miért ilyen szigorúan korlátozott az megint a BELÜGYRE ATOMOT magyarazatot igenyli.

Illetve egyertlemuen péniszirigység:-)))

ON
Ezt a listát mindig csodálattal :-) olvasom. Mondjuk az jó, hogy a teleszkópos bot nincs a listában. De az "ólmosbot" kifejezést eme jogszabályon kívül kizárólag Rejtő könyvekben olvastam. Létezik ilyen néven gyártott és forgalmazott termék?

Meg a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek használnak dobócsillagot meg boxert?

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2020.01.03. 16:39

Thomaster írta:
2020.01.03. 16:18
Ezt a listát mindig csodálattal :-) olvasom. Mondjuk az jó, hogy a teleszkópos bot nincs a listában. De az "ólmosbot" kifejezést eme jogszabályon kívül kizárólag Rejtő könyvekben olvastam. Létezik ilyen néven gyártott és forgalmazott termék?

Meg a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek használnak dobócsillagot meg boxert?
A dobócsillagot a TEK 2.-es számú, Chuck Norrisról elnevezett különleges nindzsa zászlóalja használja, mint az köztudott:-)))))))))

Kép

Kép

(az öltönyös ficere OFFTOPIK, nem engedélyezett a forumon a politika)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.

WildBear23
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: WildBear23 » 2020.01.03. 17:20

"Ezt a listát mindig csodálattal :-) olvasom."

Én is. :-)

"Mondjuk az jó, hogy a teleszkópos bot nincs a listában."

Hála Istennek. :-D

Amúgy a dobócsillagot soha nem értettem.
Szerintem én voltam az egyetlen aki valaha is dobócsillagot tartott magánal, akkor, amikor hazavittem.
dobócsillag.jpg

RatRace
Kereskedő
Kereskedő

Hozzászólás Szerző: RatRace » 2020.01.07. 12:44

Kérsz rétest?
Csatolmányok
sörétes.jpg
sörétes.jpg (60.19 KiB) Megtekintve 763 alkalommal
" Több mint 550000000 fegyver van forgalomban a világon. Azaz minden 12.-ik emberre jut egy fegyver.
És a többi 11?
Azt fel kell fegyverezni!"

Fortitu
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Fortitu » 2020.01.13. 21:51

tedd oda ahova nem valo.jpg
És ezért jó, hogy Thomasternek nincs éles sörétese, mert ez lenne a vége.

jó ha van
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: jó ha van » 2020.01.13. 21:55

Fortitu írta:
2020.01.13. 21:51
tedd oda ahova nem valo.jpg
És ezért jó, hogy Thomasternek nincs éles sörétese, mert ez lenne a vége.
Csak adj neki ötleteket! :lol:

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2020.01.14. 08:57

gvass1 írta:
2020.01.03. 16:39
A dobócsillagot a TEK 2.-es számú, Chuck Norrisról elnevezett különleges nindzsa zászlóalja használja, mint az köztudott:-)))))))))

Kép

Kép

(az öltönyös ficere OFFTOPIK, nem engedélyezett a forumon a politika)
Odab.asz!! Ment a like!
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2020.01.15. 06:37

Melyik szól nagyobbat? És a sípot nehéz úgy megfújni, hogy éppen kiverik a fogaidat… :lol:

http://www.kaliberinfo.hu/nap-kepe/melyik-a-hangosabb/

Kép

fgabesz
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fgabesz » 2020.01.15. 08:08

Ez inkább szomorú, mint vicces.

aksurv
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: aksurv » 2020.01.15. 09:36

gvass1 írta:
2020.01.15. 06:37
Melyik szól nagyobbat? És a sípot nehéz úgy megfújni, hogy éppen kiverik a fogaidat… :lol:

http://www.kaliberinfo.hu/nap-kepe/melyik-a-hangosabb/

Kép
A hazakísérő telefon hatékonysága.
https://youtu.be/DvNeS3KSo2o

TGS
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TGS » 2020.01.15. 09:51

IMG-100b6b84bfe891d3c52642dd6497af17-V.jpg

smith15
Kereskedő
Kereskedő

Hozzászólás Szerző: smith15 » 2020.01.15. 11:27

Én ezt most nem hagyhatom ki.. A Facebook csoportok tele vannak gyöngyszemekkel.. Ez nekem eszembe juttatta a " Az akasztó szétvágja a gázmolekulákat.." vagy valami hasonló beszólást..

"Gp. hasznalat..rohadtul nem szeretem,de muszaj elmondanom sajat tapasztalat alapjan..Sokan azt mondjak riaszto patront sose tarazz elsokent..Oke,ha igy gondolod...DE!!Ha riasztot tarazol elso elsutesre es nem a levegobe pazarlod el az arat hanem egybol az arcaba, a riaszto patron ugye csak durran egy nagyot nagy torkolt tuzzel...Namar most ha ezt egyszeruen duplazassal hasznalod,ugye az elso riaszto,akkor az beleegeti magat a kliens arcaba...Namar most,utana kuldesz ,mondjuk 2 g.patront,akkor ugye nemcsak takarekoskodsz,hanem tenylegesdn megallitod..Oke ,tudom hogyha ezek utan is hatosagot hivsz,garazdasag elkovetese a reszedrol..De!Ha lepni kell egy gyorsat,bizony megleped...😉Es ha lehet nem TE ertesited a szervet...mert azt ugy allapitjak meg,hogy bizony te vagy a garazda..Visszaterve a riaszto patron elso betarazasara,maximalisan eggyetertek vele..Miert is? Mert ha azt is a kepebe kuldod es utana egy g.patront az ugye,beleeg a bore ala..ennek azaz elonye hogy moshatja ugye a szemet,de a polusaiban megmaradnak az eppen aktualis g.patron molekulai..ami ugye nem oblitheto...Velemeny?"

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2020.01.15. 11:29

smith15 írta:
2020.01.15. 11:27
Én ezt most nem hagyhatom ki.. A Facebook csoportok tele vannak gyöngyszemekkel.. Ez nekem eszembe juttatta a " Az akasztó szétvágja a gázmolekulákat.." vagy valami hasonló beszólást..

"Gp. hasznalat..rohadtul nem szeretem,de muszaj elmondanom sajat tapasztalat alapjan..Sokan azt mondjak riaszto patront sose tarazz elsokent..Oke,ha igy gondolod...DE!!Ha riasztot tarazol elso elsutesre es nem a levegobe pazarlod el az arat hanem egybol az arcaba, a riaszto patron ugye csak durran egy nagyot nagy torkolt tuzzel...Namar most ha ezt egyszeruen duplazassal hasznalod,ugye az elso riaszto,akkor az beleegeti magat a kliens arcaba...Namar most,utana kuldesz ,mondjuk 2 g.patront,akkor ugye nemcsak takarekoskodsz,hanem tenylegesdn megallitod..Oke ,tudom hogyha ezek utan is hatosagot hivsz,garazdasag elkovetese a reszedrol..De!Ha lepni kell egy gyorsat,bizony megleped...😉Es ha lehet nem TE ertesited a szervet...mert azt ugy allapitjak meg,hogy bizony te vagy a garazda..Visszaterve a riaszto patron elso betarazasara,maximalisan eggyetertek vele..Miert is? Mert ha azt is a kepebe kuldod es utana egy g.patront az ugye,beleeg a bore ala..ennek azaz elonye hogy moshatja ugye a szemet,de a polusaiban megmaradnak az eppen aktualis g.patron molekulai..ami ugye nem oblitheto...Velemeny?"
végülis utána meg tárazhatna CN ideggázt...

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2020.01.15. 11:38

smith15 írta:
2020.01.15. 11:27

A faszbukon gyakorlatilag csak elmeroggyantak, nyugdijas rendorok, hobbirambo biztonsagi orkok osztjak az eszt majd' minden gazpisztolyos csoportban. A légfegyveresekben meg orvvadaszok es buheratorok...

Ezzel kapcsolatos:
http://www.kaliberinfo.hu/cikkek/veleme ... l-vitazni/

Nem erdemes belemenni, mert mindig tobben van az aljanep. Ja, en ezeket helybol tiltom a ceges feluletekrol, nagyjabol fel mondat utan.

WildBear23
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: WildBear23 » 2020.01.15. 13:29

A Facebook más témákban is megdöbbentő..
1. rengeteg a buta ember, 2. mindenki nagyon felületes 3. két mondat után már indulna a lincselés

Kedvenceim egy kerületi csoportból:
1. Főúton egy autós elütött egy kölyökmacskát, vagy ahogy írták: "baba cicát".
Kiderült, hogy féktávolságon belül futott ki elé. Jobbra járda (gyalogosokkal), balra a szembejövő sáv, szembejövő autókkal.
De miért ütötte el. Miért nem állt meg.
A féktávolságnak az a lényege, hogy azon belül nem tudsz megállni.
Nem értik, elátkozzák, "kívánom hogy a gyerekedet üsse el valaki úgy, mint te ezt a babacicát.."

2. Kerületi biciklibolt, emberke elmondás szerint átverték őt.
Indul a habverés, "rá kellene gyújtani a boltot", stb.
Biciklibolt beregisztrál (én szoltam neki), elmondja a sztori másik oldalát.
Mély kuss.

3. Csaj csomót talált a mellében, de csak 1 hónap mulvára kapott mammogárifa/ultrahang időponot.
Okos medwe ír neki, hogy mielőbb menjen el, akár privát vizsgálatra (12e Ft).
Egy óra mulva már szemét pénzéhes állat [a medve], az orvosok/gyógyszergyárak ügynöke.
Medve mondja medve nem lenni orvos. Nem baj, rohadjon meg az összes fehérköpenyes. (BTW a hentesek is..?)
Leghangosabb csajjal pár hét mulva buszon élőben összefutás. :-)
(Tapasztalat: Revenge alu csőköpenyét női fogak megkarcolás ;-)

G.D
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: G.D » 2020.01.16. 08:39

Kép
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."

Pithecus
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pithecus » 2020.01.16. 14:50

G.D írta:
2020.01.16. 08:39
Hogy lehet egy muzeális éjjellátót így elbarmolni????? :o :oops: :(
nightvision1917.jpg
nightvision1917.jpg (37.74 KiB) Megtekintve 224 alkalommal
:lol:
"Olyan nincs hogy valamiből nem lehet kést csinálni."

G.D
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: G.D » 2020.01.16. 18:06

Pithecus írta:
2020.01.16. 14:50
Hogy lehet egy muzeális éjjellátót így elbarmolni????? :o :oops: :(
Kép
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."

RatRace
Kereskedő
Kereskedő

Hozzászólás Szerző: RatRace » 2020.01.17. 15:43

Fegyverhang.jpg (30.68 KiB) Megtekintve 77 alkalommal
" Több mint 550000000 fegyver van forgalomban a világon. Azaz minden 12.-ik emberre jut egy fegyver.
És a többi 11?
Azt fel kell fegyverezni!"

Válasz küldése