Légfegyverek, flóbert fegyverek, startpatronos céllövő fegyverek

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Re: Légfegyverek, flóbert fegyverek, startpatronos céllövő fegyverek

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.26. 18:51

Titala írta:
2019.06.26. 18:38
Köszönöm szépen a választ! Kéthétmúlvakorlátlanul ;)
ja. Ezért nincs értelme ígérgetni.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.

Thomaster
Főmérnök
Főmérnök

Hozzászólás Szerző: Thomaster » 2019.06.27. 07:36

gvass1 írta:
2019.06.26. 18:08
A CO2-ösökhöz képest szerintem igenis nem hangosabb, de ez szubjektiv. Mi is ellottunk zart terben, irodaban 50+ lovest, senkit nem zavart, ugy, hogy a mellette levo irodaban dolgoztak.
Na jó, titeket már megszoktak az irodaszomszédok ;)

Amúgy át lehet lőni vele 2 gipszkartont?

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.28. 22:44

Titala írta:
2019.06.26. 17:56
Nos akkor egy független kezdő első tapasztalatai.

Régen kerestem ilyesmit, amit itthon a kertben tudnék használni és köze van az Alfához. Nekem számít, hogy többé kevésbé releváns módon tudjak úgymond gyakorolni vele.

DE:

Ár:
Egyszerűen csak drága, de legalább ezt előre tudtam, nincs meglepetés.

Patron:
RWS.jpg
Kiderült, hogy CSAK RWS patronnal működik. (Kézikönyvben utólag kézzel javítva) Az S&B-t nem ajánlották a boltban.
Saját szakállamra vettem Walthert. A 100 patronból 43-at tudtam kiválogatni ami nagyjából passzolt bele. (3 db. úgy elgurult, hogy többé nem lehetett megtalálni, a többi megy a kukába.) Hamupipőke a borsóival és lencséivel elbújhatott volna hozzám képest.
A boltban lehetett vásárolni a fegyverhez max. 20 azaz húsz db. RWS patront. Budapesten találtam ugyan még egy helyet ahol lehetett kapni, ott gyorsan felvásároltam a szintén szűkös készletet. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer csak valamiért nem lesz RWS patron többé. A fegyver is megy a kukába? Azt gondolom, hogy így vagy úgy de a forgalmazónak gondoskodnia illene erről hosszabb távon is!

Ólomgolyó:
Gamo.jpg
A boltban lehetett vásárolni a fegyverhez max. 20 azaz húsz db. ólomgolyót. Ez mondjuk annyira nem gáz, mert szintén tudtam venni a fent említett helyen gond nélkül és még maradt is abban az üzletben. Valamint a fenti leírás szerint jó bele a diaboló is.

Hangerő:
Ne legyenek illúzióink. Sokszorosa a hangerő a nem túl drága CO2 légpisztolyomhoz képest és ez a legnagyobb probléma, mert hát szomszéd barát megoldásnak vettem, ez volt a fő vonzereje. Így ez a beruházás nem érte el a célját!
Ez van, ha kissé fölé megy
Kapocs.jpg

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.29. 16:08

gvass1 írta:
2019.06.26. 18:08
A CO2-ösökhöz képest szerintem igenis nem hangosabb, de ez szubjektiv. Mi is ellottunk zart terben, irodaban 50+ lovest, senkit nem zavart, ugy, hogy a mellette levo irodaban dolgoztak.

(A 6 mm RWS riaszto nem erkezett meg idore a rendeles, kesobb lesz, diabolo az van, szobai lodozesre tokeletes, olcso. Az Umarex 6 mm Walther riaszto egyszeruen tul nagy, de szinte barmibe szorul/nem megy bele, nem is ertem WTF. Magyar probajeles. Nem forgalmazzuk.)
Őőőő izé!

Azért az igen fura, hogy egy fegyver három tölténygyártóból kettőét nem eszi. Szerintem itt fordítva ülünk a lovon. Én biztosan a fegyver gyártójánál reklamálnék, hogy vegye tágabbra a töltényűrt.

Anno nekem a K56, és az összes starrpisztoly is megvett minden startpatront, és azok is gond nélkül műszakiztak le. Úgyhogy itt nekem az az érzésem, hogy nettóban elbökték a töltényűr méretét. Tipikus garanciális hiba!

Ha a saját fegyverem lenne, már biztosan a fegyvermesternél lenne.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2019.06.29. 17:51

Mr. Senki írta:
2019.06.29. 16:08
Őőőő izé!

Azért az igen fura, hogy egy fegyver három tölténygyártóból kettőét nem eszi. Szerintem itt fordítva ülünk a lovon. Én biztosan a fegyver gyártójánál reklamálnék, hogy vegye tágabbra a töltényűrt.

Anno nekem a K56, és az összes starrpisztoly is megvett minden startpatront, és azok is gond nélkül műszakiztak le. Úgyhogy itt nekem az az érzésem, hogy nettóban elbökték a töltényűr méretét. Tipikus garanciális hiba!

80k-ért jó sok komromisszum! ez olyan "deja vu" egy másik gyártói koncepciobol..

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.29. 18:29

Mr. Senki írta:
2019.06.29. 16:08
Őőőő izé!

Ráadásul majd minden alkalommal egyszer elakad a dob, mert kifordul egy még ellövetlen patron (RWS is). @gvass1?

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.29. 18:33

sodoma írta:
2019.06.29. 17:51
80k-ért jó sok komromisszum! ez olyan "deja vu" egy másik gyártói koncepciobol..
Volt már az Alfának sikeresebb, és jobb ár/érték arányú fegyvere is, az biztos...

90k-s pisztoly amiben huzagolatlan cső van.... Ez nálam még most is verdesi a WTF csengőt...

Egyébként tök jó lenne, csak nem ilyen áron, huzagolt csővel, normális töltényűrrel.

Igen, túl magasak az elvárásaim, és bennem van a hiba...
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2019.06.29. 19:19

Titala írta:
2019.06.29. 18:29
Ráadásul majd minden alkalommal egyszer elakad a dob, mert kifordul egy még ellövetlen patron (RWS is). @gvass1?
és még nem vitted vissza?

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.29. 19:36

sodoma írta:
2019.06.29. 19:19
és még nem vitted vissza?
Szerintem gvass1 mindjárt nagyvonalúan magától felajánlja, hogy persze, kicseréli egy hibátlan darabra, sőt kárpótlásul ad a készletből egy általam szabadon választott gp-t.

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.29. 19:44

Titala írta:
2019.06.29. 19:36
Szerintem gvass1 mindjárt nagyvonalúan magától felajánlja, hogy persze, kicseréli egy hibátlan darabra, sőt kárpótlásul ad a készletből egy általam szabadon választott gp-t.
(Lehet, hogy elrontottam a topicot)

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.29. 21:59

Titala írta:
2019.06.29. 19:36
Hát persze! 😃
Azért erre nagy összegben ne nagyon fogadj! 😃

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.29. 23:25

Mr. Senki írta:
2019.06.29. 21:59
Hát persze! 😃
Azért erre nagy összegben ne nagyon fogadj! 😃
Basszus, még ez is. Már késő :)

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.30. 08:23

Titala írta:
2019.06.29. 18:29

Tegnap csaladi rendezvenyen voltam (ertsd: nem voltunk szomjasak), bocs, hogy csak most reagalok.

Termeszetesen a garancia el, ha problema van a fegyverrel, hozd vissza, megnezzuk. Ez a normalis eljaras, semmi problema nincs vele.

Riggs musorahoz: sajnos az teny, hogy a permegyujtasu toltenyes fegyverek sokkal-sokkal toltenyerzekenyebbek, mint a kozponti gyujtasuak, ez elesfegyvernel es riasztonal egyarant tapasztalhato. Igen, a K-56 meg a Viper 550 ugyanigy igenyel nemi probalgatast (muzealis fegyverkent plane, minta tobbi eloltoltos cucc), hogy mivel fog legjobban mukodni.

A gumisokkal, gaz-riasztokkal szemben ezek nem onvdelmi celu cuccok, alacsonyabb az elvarhato megbizhatosag is.

A huzagolatlan csovon lehet rugozni, de enelkul is tokeletes a pontossaga plinkingre, es mivel a riasztopatronok teljesitmenyszorasa eleve jelentos, tul sokat nem adna hozza a valos kepessegekhez, csak a tudat lenne jobb. Ettol persze meg el lehet mondani minden megemliteskor, hogy draga szar, okozzon ez oromot:-).
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.30. 10:04

gvass1 írta:
2019.06.30. 08:23
Tegnap csaladi rendezvenyen voltam (ertsd: nem voltunk szomjasak), bocs, hogy csak most reagalok.

Termeszetesen a garancia el, ha problema van a fegyverrel, hozd vissza, megnezzuk. Ez a normalis eljaras, semmi problema nincs vele.

Riggs musorahoz: sajnos az teny, hogy a permegyujtasu toltenyes fegyverek sokkal-sokkal toltenyerzekenyebbek, mint a kozponti gyujtasuak, ez elesfegyvernel es riasztonal egyarant tapasztalhato. Igen, a K-56 meg a Viper 550 ugyanigy igenyel nemi probalgatast (muzealis fegyverkent plane, minta tobbi eloltoltos cucc), hogy mivel fog legjobban mukodni.

A huzagolatlan csovon lehet rugozni, de enelkul is tokeletes a pontossaga plinkingre, es mivel a riasztopatronok teljesitmenyszorasa eleve jelentos, tul sokat nem adna hozza a valos kepessegekhez, csak a tudat lenne jobb. Ettol persze meg el lehet mondani minden megemliteskor, hogy draga szar, okozzon ez oromot:-).
Sokmindenben egyetértünk. Tény, hogy a peremgyújtású fegyverek nyűgösebbek mind éles, mind muzális vonalon. Tény, hogy próbálgatás szükséges.
Viszont itt kiderült, hogy a három kereskedelmi forgalomban kapható kaliberes töltényből kettőt nem tüzel a fegyver, mert konkrétan be sem tölthetőek a fegyverbe. Ez az én olvasatomban nem kis hiba, hanem egyértelmű gyermekbetegség. Nem hinném, hogy a cseheknél nem kapható a nevezett három gyártó tölténye. Egyszerűen nem tesztelték le az eszközt, ezrért az még nem tökéletes.

Erre annyi lenne a korrekt megoldás, hogy a gyártó visszahívja saját költségén az eladott fegyvereket, és vagy küld cserébe azonnal cseredarabot, vagy kijavítja a hibás darabokat, és azkat küldi vissza. De nem, itt most megy a rugózás, hogy a júzer a hülye, mert nem szeretne 90e Ft-ért szopoldázni.
Ezt nehezen veszi be a gyomrom. PErsze lehet ezt még fokozni, de most ki fogok tartani a véleményem mellett, hogy ez a termék most nem sikerült az Alfának. Azzal együtt, hogy az Alfa az egyik legjobb gyártó NH vonalon. Élesben ez már nem igaz, de az itt irreleváns.

A huzagolt cső meg nekem szúrja a szemem. Volt huzagolt, és huzagolatlan csövű K56-om is. A huzagolttal RWS patronnal, H&N gömbbel 25m-re egy 8*8cm-es fémlapot kongattunk. A huzagolatlannal meg 10m-en megvolt a sörösdoboz, többet nem tudott. Úgyhogy nekem meggyőződésem, hogy igenis számít a huzagolt cső még ilyen patronok, és gömblövedék mellett is. Természetesen csak állítható irányzékkal szerelt fegyver esetén. Fix irányzéknál nem számít annyit. Tény, hogy a laikus lövészek többsége 10m-en sem nagyon tud eltalálni egy 140*140-es légpisztolyos lőlapot, de szerintem a termékfejlesztéskor nem a félvak, parkinsonos lövészek teljesítőképességét kellene megcélozni.

Ne értsd félre, semmi személyes nincs ebben a véleményben, nem Veled van a bajom. A terméket gondolom még kiforratlannak. Egyébként a legtöbb első szériás fegyvernél van hiba. Némelyiknél több is. Ez most egy olyan lett. Nincs ebben semmi tragédia. Majd fog fejlődni.

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2019.06.30. 10:22

Mr. Senki írta:
2019.06.30. 10:04
Sokmindenben egyetértünk. Tény, hogy a peremgyújtású fegyverek nyűgösebbek mind éles, mind muzális vonalon. Tény, hogy próbálgatás szükséges.
Viszont itt kiderült, hogy a három kereskedelmi forgalomban kapható kaliberes töltényből kettőt nem tüzel a fegyver, mert konkrétan be sem tölthetőek a fegyverbe. Ez az én olvasatomban nem kis hiba, hanem egyértelmű gyermekbetegség. Nem hinném, hogy a cseheknél nem kapható a nevezett három gyártó tölténye. Egyszerűen nem tesztelték le az eszközt, ezrért az még nem tökéletes.

Erre annyi lenne a korrekt megoldás, hogy a gyártó visszahívja saját költségén az eladott fegyvereket, és vagy küld cserébe azonnal cseredarabot, vagy kijavítja a hibás darabokat, és azkat küldi vissza. De nem, itt most megy a rugózás, hogy a júzer a hülye, mert nem szeretne 90e Ft-ért szopoldázni.
Ezt nehezen veszi be a gyomrom. PErsze lehet ezt még fokozni, de most ki fogok tartani a véleményem mellett, hogy ez a termék most nem sikerült az Alfának. Azzal együtt, hogy az Alfa az egyik legjobb gyártó NH vonalon. Élesben ez már nem igaz, de az itt irreleváns.

A huzagolt cső meg nekem szúrja a szemem. Volt huzagolt, és huzagolatlan csövű K56-om is. A huzagolttal RWS patronnal, H&N gömbbel 25m-re egy 8*8cm-es fémlapot kongattunk. A huzagolatlannal meg 10m-en megvolt a sörösdoboz, többet nem tudott. Úgyhogy nekem meggyőződésem, hogy igenis számít a huzagolt cső még ilyen patronok, és gömblövedék mellett is. Természetesen csak állítható irányzékkal szerelt fegyver esetén. Fix irányzéknál nem számít annyit. Tény, hogy a laikus lövészek többsége 10m-en sem nagyon tud eltalálni egy 140*140-es légpisztolyos lőlapot, de szerintem a termékfejlesztéskor nem a félvak, parkinsonos lövészek teljesítőképességét kellene megcélozni.

Ne értsd félre, semmi személyes nincs ebben a véleményben, nem Veled van a bajom. A terméket gondolom még kiforratlannak. Egyébként a legtöbb első szériás fegyvernél van hiba. Némelyiknél több is. Ez most egy olyan lett. Nincs ebben semmi tragédia. Majd fog fejlődni.
+1

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.30. 10:57

Mr. Senki írta:
Viszont itt kiderült, hogy a három kereskedelmi forgalomban kapható kaliberes töltényből kettőt nem tüzel a fegyver, mert konkrétan be sem tölthetőek a fegyverbe.
de EZ nem igaz.

Az Umarex-Walther Pobjeda 6 mm start NEM megy bele rendesen a doboz kb. fele, de az pl. a Record B1S-be meg a Trainerembe sem megy bele. Ennyi.

A tobbi kb. igaz. Ez van, mindig kell probalkozni uj termekekkel, es nem mindig lesz tokeletes, es nem mindig fogja a piac pozitivan fogadni.

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.30. 11:03

gvass1 írta:

A gumisokkal, gaz-riasztokkal szemben ezek nem onvdelmi celu cuccok, alacsonyabb az elvarhato megbizhatosag is.

Köszönöm szépen! Mindegy, hogy melyik boltba viszem?

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.30. 11:52

Titala írta:
2019.06.30. 11:03
Köszönöm szépen! Mindegy, hogy melyik boltba viszem?
Ahol vetted.

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.30. 11:58

gvass1 írta:
2019.06.30. 10:57
de EZ nem igaz.

Az Umarex-Walther Pobjeda 6 mm start NEM megy bele rendesen a doboz kb. fele, de az pl. a Record B1S-be meg a Trainerembe sem megy bele. Ennyi.

A tobbi kb. igaz. Ez van, mindig kell probalkozni uj termekekkel, es nem mindig lesz tokeletes, es nem mindig fogja a piac pozitivan fogadni.
A boltban a az S&B-t is problémásnak mondták (nem próbáltam) valamint a kézikönyv szerint:
Alfa folbert kézikönyv - töltés.jpg
Milyen van még a kereskedelemben, ami jó lehet?

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.30. 12:58

Mr. Senki írta:
Tény, hogy a laikus lövészek többsége 10m-en sem nagyon tud eltalálni egy 140*140-es légpisztolyos lőlapot,...
Na látod, ezért vettem én 170x170-est. Mindenre van megoldás :)

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.30. 16:49

Titala írta:
2019.06.30. 12:58
Na látod, ezért vettem én 170x170-est. Mindenre van megoldás :)
Ezen logika alapján Neked egy Lov 2-es légpisztolyt kéne venned. Az 5m / tévésdoboz szórást tud. Tökéletes! 😃

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.06.30. 17:17

Mr. Senki írta:
2019.06.30. 16:49
Ezen logika alapján Neked egy Lov 2-es légpisztolyt kéne venned. Az 5m / tévésdoboz szórást tud. Tökéletes! 😃
Csak ha megvan 55"

Titala
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Titala » 2019.07.04. 15:11

gvass1 írta:

Fülem farkam behúzom, de RWS-el eddig nem tudtam reprodukálni a hibát. 3 dobból egyszer sem akadt el.
Szeretek olyat kérdezni, amit mások csak ritkán. Ezeknek kis része hülyeség, másik része a bennfentes közösségnek nyilvánvaló, de akad amit mások még nem tettek fel! Kérdéseimet többségükben komolyan gondolom akkor is, ha időnként szarkasztikusak.

parazstaposo
Veterán
Veterán

2019 Field Target Európa-Bajnokság Görögország.

Hozzászólás Szerző: parazstaposo » 2019.07.06. 17:41

Nincs fészbukom, a hivatalos oldal nem elérhető, de ha jól értelmezzem az első két helyen magyar végzett openba.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5DA9F3C1

mod: meg rugósban is magyar az első, meg csapatban is?

parazstaposo
Veterán
Veterán

Re: 2019 Field Target Európa-Bajnokság Görögország.

Hozzászólás Szerző: parazstaposo » 2019.07.08. 16:31

parazstaposo írta:
2019.07.06. 17:41
Ft Europa Bajnokság 2019, Görögország.
Eredmények:

PCP felnőtt:
1. Sutyinszki István
2. Sas Ferenc

PCP csapat:
1. Magyarorszag

PCP Junior:
1. Nyilasi Csanád

Rugós felnőtt:
1. Fejes-Tóth István
5. Tóth Ferenc

Rugós csapat:
3. Magyarorszag

Gratulálok minden magyar versenyzőnek!

bel
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bel » 2019.07.08. 17:23

Szia,

Graula nekik!

Bel

jó ha van
Fórumtag
Fórumtag

Re: 2019 Field Target Európa-Bajnokság Görögország.

Hozzászólás Szerző: jó ha van » 2019.07.08. 22:21

parazstaposo írta:
2019.07.08. 16:31
Ft Europa Bajnokság 2019, Görögország.
Eredmények:

PCP felnőtt:
1. Sutyinszki István
2. Sas Ferenc

PCP csapat:
1. Magyarorszag

PCP Junior:
1. Nyilasi Csanád

Rugós felnőtt:
1. Fejes-Tóth István
5. Tóth Ferenc

Rugós csapat:
3. Magyarorszag

Gratulálok minden magyar versenyzőnek!
Ez igen!

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.07.16. 07:18

Bullpup forgótáras légGÉPfegyver az USA-ból:

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/leggepf ... rms-sk-19/

Kép

Dönci62
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Dönci62 » 2019.07.16. 11:53

gvass1 írta:
2019.07.16. 07:18
Bullpup forgótáras légGÉPfegyver az USA-ból:

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/leggepf ... rms-sk-19/

Kép
Oszt a sorozatlövésnek mi értelme van egy légfegyvernél, ha 3 másodperc alatt kiürül a tár?
Jópofa, meg elég csúnya is ahhoz, hogy kedvelhető legyen, de vannak ennél sokkal jobb játszós sorozatlövők töredék árért.

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.07.16. 12:02

Dönci62 írta:
2019.07.16. 11:53
Oszt a sorozatlövésnek mi értelme van egy légfegyvernél, ha 3 másodperc alatt kiürül a tár?
Jópofa, meg elég csúnya is ahhoz, hogy kedvelhető legyen, de vannak ennél sokkal jobb játszós sorozatlövők töredék árért.
Kalasnyikovnal is 3 masodperc alatt urul ki, az is jo moka:-)

Ez egy 80 joule-os legpuska, ilyenunk ugysem lehet, de gazdag amcsiknak azert felettebb szorakoztato lehet, a gyarto oldalan van fent video rola, 3-5 loveses sorozatok konnyeden tolhatoak vele.

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.07.16. 12:09

Dönci62 írta:
2019.07.16. 11:53
Arrafelé ezekkel írtják a kártevőket... Podgány, mókus, stb.

Arra meg az automata jóval hatékonyabb, pláne ilyen majdnem visszarúgásmentesen. Illetve hááát 80 J.... Őőőőőbaz már akár rugdalózhat is...

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.07.16. 12:50

gvass1 írta:
2019.07.16. 12:02
Kalasnyikovnal is 3 masodperc alatt urul ki, az is jo moka:-)

Ez egy 80 joule-os legpuska, ilyenunk ugysem lehet, de gazdag amcsiknak azert felettebb szorakoztato lehet, a gyarto oldalan van fent video rola, 3-5 loveses sorozatok konnyeden tolhatoak vele.
Jahh. A VZ61 skorpió is 1,2 mp alatt tolja ki a 20-as tárat. Egy hosszú brrrrrrrr - és ennyi.

Azért az vicces hogy Magyarisztánban ez A kategóriájú sorozatlövő lőfegyver lenne, AK47-el egy besorolás, még sportra sem jegyezhető be akkora emberirtó halálfegyver, bruhahahahaha! :lol:

Mod: hangtompi miatt kétszeresen A kategória. Merthogy jogilag lőfegyveren van. Ááábazz, elveszek egy dagadt amerikai csajt és kiköltözök Texasba!

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.08.04. 10:05

Már van G17Gen5 alakú CO2-os légpisztoly is az Umarexnél:

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/mar-van ... umarexnel/

Kép

parazstaposo
Veterán
Veterán

FT Világbajnokság 2019 Aug 7-11, Anglia, Coventry

Hozzászólás Szerző: parazstaposo » 2019.08.11. 07:11

World Field Target Championship 2019 Anglia, Coventry

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... A/htmlview

PCP OPEN: 9. Sas Ferenc

Rugós: 9. Tóth Ferenc

PCP Junior: 6. Nyilasi Csanád

Gratula a résztvevőknek!

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.08.14. 07:21

Stoeger X20 S2 – integrált hangtompítós légpuska, megfizethető és 7,5 J alatti is van már:

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/stoeger ... -legpuska/

Kép

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.08.14. 10:27

gvass1 írta:
2019.08.14. 07:21
Stoeger X20 S2 – integrált hangtompítós légpuska, megfizethető és 7,5 J alatti is van már:

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/stoeger ... -legpuska/

Kép
Nálunk ez simán 90k környékén menne... Annyiért meg csőtörős, török-olaszt, sok míjanyagal?

Nekem nem hangzik az év piznicének...

Egyébként a cikkekbe nem lehetne hazai becsült árat írni? A külföldit pont telibe rakom, nem ott élek, onnan nem tudok vásárolni fegyverfélét...

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.08.14. 11:08

Mr. Senki írta:
2019.08.14. 10:27
Nálunk ez simán 90k környékén menne... Annyiért meg csőtörős, török-olaszt, sok míjanyagal?

Nekem nem hangzik az év piznicének...

Egyébként a cikkekbe nem lehetne hazai becsült árat írni? A külföldit pont telibe rakom, nem ott élek, onnan nem tudok vásárolni fegyverfélét...
német/cseh/szlovak webshopból siman tudsz.

De a 180 eurós német kisker árból azért te is tudsz kalkulalni, nem?
180X330 fT/EUR+8%-KAL NAGYOBB ÁFA+6000 Ft kornyeki laminatum= kb. 70 ezer.

Innentől ha mégsem ennyi, akkor az sem feltetlenul netto profitehseg, hanem az itthon eladhato rohejes mennyisegek miatt a kisebb rendelt mennyisegre elerheto kisebb diszkont okan van.

gabrielarchangel
Újonnan regisztrált felhasználó

Hozzászólás Szerző: gabrielarchangel » 2019.08.14. 15:48

Sziasztok!

Kaphato lesz meg az Alfa startpatronos revolvere?

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.08.14. 15:50

gabrielarchangel írta:
2019.08.14. 15:48
Sziasztok!

Kaphato lesz meg az Alfa startpatronos revolvere?

Elfogyott, nem lesz.

parazstaposo
Veterán
Veterán

Re: FT Világbajnokság 2019 Aug 7-11, Anglia, Coventry

Hozzászólás Szerző: parazstaposo » 2019.08.14. 19:43

parazstaposo írta:
2019.08.11. 07:11
World Field Target Championship 2019 Anglia, Coventry
https://youtu.be/kiH-rlyeCmA

Thomaster
Főmérnök
Főmérnök