Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Avatar
nemtokregelni
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2018.06.10. 14:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: nemtokregelni »

gvass1 írta: 2023.09.03. 12:54 És tökéletesen alkalmas rá, hogy floodolják a fórumot dezinformációkkal, hiszen nincs mód a helyrerakásukra gyorsan.

Valamint a pörgős, konstruktív vitákat/eszmecserét is rögvest kinyírja. Ugyancsak alkalmatlan hirtelen történések (pl. Frissen kijött jogszabály) megvitatására.

Értem, hogy egyesek ki akarják csinálni ezt a fórumot, de ez így végtelenül gagyi módja.
+1
Sapienti sat.
Avatar
szöged
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2018.06.07. 17:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: szöged »

Judge Dredd írta: 2023.09.03. 15:36 Köszi a javaslatot, de ezt nem szeretnénk. Inkább a felhasználót tiltanánk ha flamel, és nem mindenki mást büntetnénk, mert hátha fog.
a felvetésnek vannak nyilvánvaló hátrányai

ezért sem szerettem volna, ha bárki javaslatként gondol rá

a célja az volt, hogy hátha tud gondolatcsíraként funkcionálni, és sok lépésben megtekerve, megváltoztatva, de kinövi belőle magát valami használható
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

szöged írta: 2023.09.03. 17:36 a felvetésnek vannak nyilvánvaló hátrányai

ezért sem szerettem volna, ha bárki javaslatként gondol rá

a célja az volt, hogy hátha tud gondolatcsíraként funkcionálni, és sok lépésben megtekerve, megváltoztatva, de kinövi belőle magát valami használható
Persze, ötletelni kell, úgy jutunk előre.
Az önvédelem topikkal akkor mindenki egyetért? Mehet? Modik?
gvass1 írta: 2023.09.03. 14:24
jó ötlet, a szemetest érdemes elrejteni.
+ érdemes arra is törekedni, hogy minél kevesebb dolog kerüljön a szemetesbe - én otthon tudatosan így csinálom.

Tehát ha felmerül egy téma, nem kell a sárga földig széttrollkodni, hogy aztán át lehessen rakatni az Arénába!
Valahogy a legtöbbször Veled alakul ki olyan vita, amit aztán átpakoltatsz az Arénába; most is a Te neved van az Arénában legfelül, illetve az első Aréna oldalon rákeresre 114 találat van a Te nicknevedre.

Nem kell, hogy fegyverforum = gvassforum legyen!

Nem a régi nickek kedvéért (mi már megszoktuk, szeretünk így is), de állati ciki, hogy idejön egy új fiú, és ha nem jól kérdez, akkor le van ugatva a P.-ba, hogy provokátor, troll, nepper, stb.

Anno a laikus kollégám vett gázpisztolyt (valami soklövetű olaszt melegítettek rá a fegyverboltban), beregisztrált még az előző kékre, aztán el lett hordva mindenféle "ostoba paraszt"-nak, hogy milyen "fostalicskát" vett.
Ez más fórumokban (drónos, pecás, numizmatikai, tőzsdés) nincs így, és nem vet ránk, "fegyveresekre" jó fényt.

Úgyhogy calm! Peace! :)

Ha valaki megkérdezi, hogy 9x19=?, akkor ha nem tudsz/nem akarsz rá válaszolni (mert a fél évvel ezelőtti Kaliberben megjelent, OVBMG), akkor nyugodtan ugord át, majd lesz más aki higgadtan válaszol. ;-)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

waltherlg400 írta: 2023.09.03. 16:48 Igen, csak az av nem
Nem vagyok benne biztos, hogy ez így a legjobb ötlet manapság.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Létrehoztam a kért új topikot, "Önvédelem, megtörtént esetek" címmel.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AndyA írta: 2023.09.03. 20:29 Nem vagyok benne biztos, hogy ez így a legjobb ötlet manapság.
Nincs semmi illegális, szabálytalan tartalom az oldalon, az olvasók pedig sokkal többen vannak, mint az aktív hozzászólók.

Aréna: jelenleg sajnos nem tudunk topikokra külön jogosultságot beállítani, csak külön alfórumra, de megbeszéljük a felvetést.

A Hazai topik eddigi hozzászólásait nem olvasztanám be a másikba, de arról lehet beszélni, hogy a jövőben hogyan legyen pontosan a témafelosztás.
I am the law.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2023.09.04. 08:39
A Hazai topik eddigi hozzászólásait nem olvasztanám be a másikba, de arról lehet beszélni, hogy a jövőben hogyan legyen pontosan a témafelosztás.
Köszi itt is az új fórumtéma létrehozását!

Témafelosztás: én a következőképp tartanám logikusnak:

- Gázpisztoly, gázspray (könnyfakasztók)
- Traumatikus fegyverek (gumigolyós mindenféle)
- Impakt eszközök (boxer, vipera, tonfa, kubotan)

De nem ragaszkodom a véleményemhez, illetve kérdéses, hogy érdemes-e változtatnia mostanin.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3348
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: zora »

Judge Dredd írta: 2023.09.04. 08:39 Nincs semmi illegális, szabálytalan tartalom az oldalon, az olvasók pedig sokkal többen vannak, mint az aktív hozzászólók.

Aréna: jelenleg sajnos nem tudunk topikokra külön jogosultságot beállítani, csak külön alfórumra, de megbeszéljük a felvetést.

A Hazai topik eddigi hozzászólásait nem olvasztanám be a másikba, de arról lehet beszélni, hogy a jövőben hogyan legyen pontosan a témafelosztás.
És vesztenénk-e bármit azzal, ha a mostani aréna lezárásra, esetleg törlésre kerülne, és egy ilyen alfórumban indulna újra?
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

nem lehet atmozgatni?
zora írta: 2023.09.04. 09:01 És vesztenénk-e bármit azzal, ha a mostani aréna lezárásra, esetleg törlésre kerülne, és egy ilyen alfórumban indulna újra?
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

qqriq írta: 2023.09.04. 09:08 nem lehet atmozgatni?
Lehet persze.
I am the law.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

WildBear23 írta: 2023.09.03. 18:24
Anno a laikus kollégám vett gázpisztolyt (valami soklövetű olaszt melegítettek rá a fegyverboltban), beregisztrált még az előző kékre, aztán el lett hordva mindenféle "ostoba paraszt"-nak, hogy milyen "fostalicskát" vett.
Ez más fórumokban (drónos, pecás, numizmatikai, tőzsdés) nincs így, és nem vet ránk, "fegyveresekre" jó fényt.

Úgyhogy calm! Peace! :)
Cö-cö-cö, azért mielőtt keresztre feszítünk bárkit is (vagy akár saját magunkat) azért kellene ahhoz a történet teljes kontextusa és a másik oldal nézete, mert az idő bizony sokszor megszépíti a dolgokat.
Anno igen sokan regisztráltak be a régi kékre (vagy sárgára) nagy arccal és nagy gallérral, vagy a korlátozottabb technikai lehetőségeket kihasználva másodnickként, egyetlen céllal: hogy provokáljanak, régi vélt vagy valós sérelmeikért elégtételt vegyenek, és rombolják a fórumot. Napi szinten voltak a hasonló esetek, és egy idő után már kialakult egy fokozott érzékenység az ilyesmire. Így ha a kedves kollégád esetleg hasonlóan nagy arccal regisztrált be, vagy egy kérdésre kekec módon visszaszólt, akkor igen könnyen megkaphatta az akkoriban szokásos OVBM- és dzsihád lesz scriptet és táblácskákat. Csak benne ebből az maradt meg hogy beletapostak a lelkébe, az őt érintő kellemetlenebb részekre a szelektív felejtés homálya borult.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

TotoHU írta: 2023.09.04. 09:22 Cö-cö-cö, azért mielőtt keresztre feszítünk bárkit is (vagy akár saját magunkat) azért kellene ahhoz a történet teljes kontextusa és a másik oldal nézete, mert az idő bizony sokszor megszépíti a dolgokat.
Anno igen sokan regisztráltak be a régi kékre (vagy sárgára) nagy arccal és nagy gallérral, vagy a korlátozottabb technikai lehetőségeket kihasználva másodnickként, egyetlen céllal: hogy provokáljanak, régi vélt vagy valós sérelmeikért elégtételt vegyenek, és rombolják a fórumot. Napi szinten voltak a hasonló esetek, és egy idő után már kialakult egy fokozott érzékenység az ilyesmire. Így ha a kedves kollégád esetleg hasonlóan nagy arccal regisztrált be, vagy egy kérdésre kekec módon visszaszólt, akkor igen könnyen megkaphatta az akkoriban szokásos OVBM- és dzsihád lesz scriptet és táblácskákat. Csak benne ebből az maradt meg hogy beletapostak a lelkébe, az őt érintő kellemetlenebb részekre a szelektív felejtés homálya borult.
A kollégát régóta ismertem, egy teljesen normális, 2 gyerekes családapa volt (ráadásul 2 lánnyal).
Normálisan kommunikált élőben is, és neten is.

Egyszerűen túl sok embertől jött már az vissza, hogy itt milyen stílus dívik. Ez nem szükségszerű (más hobbi-csoportokban nincs így), meg nem a sorkatonaság vagyunk.

" egyetlen céllal: hogy provokáljanak, régi vélt vagy valós sérelmeikért elégtételt vegyenek, és rombolják a fórumot."

- érdemes lenne elgondolkodni, hogy MIÉRT.
Miért akart "elégtételt venni"? Mert valszeg ugyanígy bunkó stílusban el lett küldve a P.-ba.
Saját magunknak generálunk ellenségeket ezzel.

Pár hete az Etele úti ProShooting fegyverboltban lőszert vettem, beszélgettem egy vevővel meg a boltossal, szóba került a fegyverfórum, ajánlottam hogy nézzenek be.
A pasi (a vevő) majdnem kiköpött, hogy milyen egy társaság vagyunk, ő ide be nem regisztrál... komolyan szükségünk van erre??

1-2 esetnek kíváncsiságból utánamentem, pl. "totiXXX" nick le lett ugatva mindenféle neppernek; kíváncsiságból visszakerestem az eladásait, és az akkori árakat; az összes eladott cuccát olcsóbban adta, mint amennyi a bolti ár volt. Egy cucc volt, amit olcsóbban vett, és az eladáskori (megemelkedett) bolti áron adta el. Nyilván mindenki így tenné.
De le lett ugatva, nepperoni, dzsihád lesz, stb.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

WildBear23 írta: 2023.09.04. 10:26
Egyszerűen túl sok embertől jött már az vissza, hogy itt milyen stílus dívik. Ez nem szükségszerű (más hobbi-csoportokban nincs így), meg nem a sorkatonaság vagyunk.
Mennyi az a túl sok, és kitől jött vissza? ;-) Nem azt mondom hogy nincs abban igazság amit mondasz, csak azt hogy ez azért így túl általános.
Jah van egy kis tesztoszteron szag, én úgy látom hogy ez a fegyveres vonalon mindenhol jellemző.

A múltkor egy versenyen kicsit nagyobb sor alakult ki a lőállásra várva, és vagy negyed órán keresztül hallgattam a sporttársak poénkodását. Egymás folyamatos ugratása és szivatása, nem kevés szexizmus és agresszió.
Vagy éppen:
"- Most micsinász' ha bejön valaki a kertedbe csak úgy? Hát mellbe lövöd kétszer, nem?
- Jaa ja ja, simán!"

Ha ezt egy kívülálló látja-hallja, akkor teljesen az jöhet le a számára, hogy ez egy érzéketlen paraszt agresszív banda, akiknek bizsereg az ujja a "ravaszon", és csak azért van fegyvere mert alig várja hogy ölhessen. Holott a helyzet az, hogy a fegyveres világ az egy ilyen milliő, a jellegéből adódóan nyersebb az egész. Több ponton egyébként ez engem is zavar, nem is vegyülök a szükségesnél többet a sporttársakkal. (Tisztelet a kivételnek, akik többnyire ezen a felületen találhatók)
De akinek ez sok, annak tényleg másik hobbi való, vagy tartson három lépés távolságot az egésztől.
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Judge Dredd írta: 2023.09.04. 08:39 Nincs semmi illegális, szabálytalan tartalom az oldalon, az olvasók pedig sokkal többen vannak, mint az aktív hozzászólók.

Aréna: jelenleg sajnos nem tudunk topikokra külön jogosultságot beállítani, csak külön alfórumra, de megbeszéljük a felvetést.

A Hazai topik eddigi hozzászólásait nem olvasztanám be a másikba, de arról lehet beszélni, hogy a jövőben hogyan legyen pontosan a témafelosztás.
Viszont nem kell nagyon szorgos olvasónak lenni, hogy sokakat hamar "fel lehessen térképezni", hogy hol és milyen fegyver található náluk. Ez nem biztos, hogy előny, sőt.
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: /bin/yash
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Screenshot_20230905_204022_Chrome.jpg
?
arch gnu/linux egyébként
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

ezmi? valami fotosop?
ingyom bingyom tálib-e?
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3348
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: zora »

qqriq írta: 2023.09.05. 21:01 ezmi? valami fotosop?
Nekem is ott vot a fejlécbena nevem mellett egy kis doboz, rákattontva jött fel ez a felület. Kb fél órája. Csak én leszartam.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

zora írta: 2023.09.05. 21:14 Nekem is ott vot a fejlécbena nevem mellett egy kis doboz, rákattontva jött fel ez a felület. Kb fél órája. Csak én leszartam.
+1
;)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem pár hozzászólást a nemhalálosból. Keserűt a legtöbben nem szeretik, de ne keltsük feleslegesen a feszültséget.
I am the law.
BeHappy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2022.07.19. 20:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: BeHappy »

Kedves Moderátorok, kérnék önmoderációt, mert a medvespray téma valahogy benneragadt a jogi topicban, ahol szerintem sincs helye. Köszönöm előre is!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

BeHappy írta: 2023.09.06. 16:50 Kedves Moderátorok, kérnék önmoderációt, mert a medvespray téma valahogy benneragadt a jogi topicban, ahol szerintem sincs helye. Köszönöm előre is!
Átraktam a témát az Önvédelmibe.
Amikor hozzászólást írsz, akkor a hozzászólásnak van egy címe, ami alapértelmezetten a topik címe. Ha ezt átírod, attól még a hozzászólás abban a topikban jelenik meg, ahol azt írod, csak a címét írtad át. Ha azt szeretnéd, hogy másik topikban jelenjen meg a hozzászólás, akkor azt a topikot kell megnyitnod, és oda kell posztolnod. Remélem érthető volt így a magyarázat.
I am the law.
BeHappy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2022.07.19. 20:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: BeHappy »

Judge Dredd írta: 2023.09.06. 22:04 Átraktam a témát az Önvédelmibe.
Amikor hozzászólást írsz, akkor a hozzászólásnak van egy címe, ami alapértelmezetten a topik címe. Ha ezt átírod, attól még a hozzászólás abban a topikban jelenik meg, ahol azt írod, csak a címét írtad át. Ha azt szeretnéd, hogy másik topikban jelenjen meg a hozzászólás, akkor azt a topikot kell megnyitnod, és oda kell posztolnod. Remélem érthető volt így a magyarázat.
Értem! Köszi szépen!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Arénába pakoltam innen néhány hozzászólást.
I am the law.
pogessor
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:10

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: pogessor »

Egy ideig volt némi incidens az oldal elérhetőségével. Ha ismert, és/vagy már örökre elmúlt probléma ez, hát sebajsem.
HibasTabornok.png
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

Technikai probléma miatt 7 percig nem volt elérhető a fórum, a kellemetlenségért elnézést kérünk!

Üdvözlettel
Kelemen Alajos
SysAdmin
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Sy$@dm1n írta: 2023.09.10. 18:06 Kedves Fórumozók!

Technikai probléma miatt 7 percig nem volt elérhető a fórum, a kellemetlenségért elnézést kérünk!

Üdvözlettel
Kelemen Alajos
SysAdmin
Akkor pont belenyúltam abba a 7 percbe. Ilyen az élet... :-)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát a Fótósból a Felismered-e topikba.
I am the law.
Avatar
tornas78
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2020.01.01. 11:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: tornas78 »

Ahoj Modik!

Írtam egy hsz-t az adás-vétel topikban és erre jött egy válasz is. Kérném szépen azt a kettő hsz.-t áttenni a humor topikba. Köszke!
Mindenki vár valamit...
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

tornas78 írta: 2023.09.22. 15:52 Ahoj Modik!

Írtam egy hsz-t az adás-vétel topikban és erre jött egy válasz is. Kérném szépen azt a kettő hsz.-t áttenni a humor topikba. Köszke!
Átraktam.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Az OFF-ban töröltem egy hozzászólást, ami már egyértelműen napi politika (kormánypártizás). Amúgy is ingoványos a téma, kérem maradjon normális mederben a beszélgetés. Köszönöm!
I am the law.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Már megint 2 db ukránorosz f@szsággal van széjjelbarmolva a katonai topik. Miért nem lehet kitakarítani már???

Hányszor kell még kérni a kedves fórumtársakat, hogy ezt csak az elmebeteg karanténtopikba tessenek belefosni?
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Az előzőhöz kapcsolódó kérdésem, hogy mikor lett hatályon kívül helyezve a fórumszabályzat alábbi passzusa? Kösz.


"Politikával kapcsolatos kérdések megvitatása korlátozott. Jellemzően a belföldi vagy külföldi napi politikai események, egyéb jellegű, nem fegyvertartáshoz, vagy annak szabályozásához kapcsolódó megvitatása a fórumon tiltott."
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.09.29. 07:01 Már megint 2 db ukránorosz f@szsággal van széjjelbarmolva a katonai topik. Miért nem lehet kitakarítani már???

Hányszor kell még kérni a kedves fórumtársakat, hogy ezt csak az elmebeteg karanténtopikba tessenek belefosni?
Milyen ukrán orosz dolog van a katonaiban?
Az hogy háború miatt újra kell tervezni a teljes nyugati hadiipart?
Jó lenne ha ezt faszságot abbahagynad.
A cikk ugyanis arról szól, hogy régi tervezési elveket el lehet felejteni pl. csak 5% tank vs. tank meccs volt.
Elég idióta dolog lenne egy éppen folyó háború tanulságait figyelmen kívül hagyni.
A bevándorlás politika pedig rohadtul összefugg. azzal ami határon van.

Ott van a rajongói topikotok oda lehet írogatni az okosságokat az uki győzelemről.
Itt viszont arrol volt csak szó, hogy érdemes-e a háború tükrében méregdrága de már elavultnak tűnő eszközöket rendszeresíteni.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2023.09.29. 14:00 Milyen ukrán orosz dolog van a katonaiban?
Az hogy háború miatt újra kell tervezni a teljes nyugati hadiipart?
Jó lenne ha ezt faszságot abbahagynad.
A cikk ugyanis arról szól, hogy régi tervezési elveket el lehet felejteni pl. csak 5% tank vs. tank meccs volt.
Elég idióta dolog lenne egy éppen folyó háború tanulságait figyelmen kívül hagyni.
A bevándorlás politika pedig rohadtul összefugg. azzal ami határon van.

Ott van a rajongói topikotok oda lehet írogatni az okosságokat az uki győzelemről.
Itt viszont arrol volt csak szó, hogy érdemes a háború tükrében méregdrága de már elavultnak tűnő eszközöket rendszeresíteni.

Ja, például olyan, hogy egy teljesen más eredetű eszköz körüli korrupcióról szóló cikkhez oda kellett kommentelni, hogy az jó az úgy, mert ukriruszki háborúban is kiderült, hogy a ruszkifegyver az jobb. (Muhahaha)

És hasonlók. És igen, ha orosz-ukrán háborús a téma, akkor többször lett kérve, hogy csak a karanténtopikba kerüljön. Ha le akarsz belőle vatnik szempontból valamit vonni konzekvenciaként, akkor AZ IS. Ha nem vatnik szempontból (pl. CZ gépkarabély), azt is oda tettem, mert ODA VALÓ.

Jó lenne ezt a faszságot abbahagyni, hogy mivel a karanténban vitáznának - gyakran ex-has - kijelentéseiddel, ehelyett inkább beszivárogva mérgezed a többi topikot.

Egyenes szándékkal.

És ne tegyél úgy, mint aki nem érti, hogy nem azért nem vitáznak vele a katonaiban, mert egyetértenek, hanem mert tudják, hogy nem oda való!

kösz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.09.29. 14:06 Ja, például olyan, hogy egy teljesen más eredetű eszköz körüli korrupcióról szóló cikkhez oda kellett kommentelni, hogy az jó az úgy, mert ukriruszki háborúban is kiderült, hogy a ruszkifegyver az jobb. (Muhahaha)

És hasonlók. És igen, ha orosz-ukrán háborús a téma, akkor többször lett kérve, hogy csak a karanténtopikba kerüljön. Ha le akarsz belőle vatnik szempontból valamit vonni konzekveniaként, akkor AZ IS. Ha nem vatnik szempontból (pl. CZ gépkarabély), azt is oda tettem, mert ODA VALÓ.

Jó lenne ezt a faszságot abbahagyni, hogy mivel a karanténban vitáznának - gyakran ex-has - kijelentéseiddel, ehelyett inkább beszivárogva mérgezed a többi topikot.

Egyenes szándékkal.
Akkor talán olvasd el cikket.
Rohadtul nem korrupcióhoz szóltam hozzá, hanem ahhoz, hogy érdemes e olyan drága tankot rendszeresíteni amiket egy Lada Niva tetejére hegesztett Kornettel egy tartalékos katona simán kinyiffant.
Elég idióta dolog lenne iraki háború alapján értékelni a dolgokat, csak azért mert fáj a lelkednek.

Az ex has kijelentéseimet meg majd uki győzelem után vitasd, semki értelmét nem láttom rajongókkal való vitánsk.
Az egész már Kard blog meg a Csehszlovák kém szintje van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aksurv 2023.09.29. 14:24-kor.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2023.09.29. 14:14 Akkor talán olvasd el cikket.
Rohadtul nem korrupcióhoz szóltam hozzá, hanem ahhoz, hogy érdemes e olyan drága tankot rendszeresíteni amiket egy Lada Niva tetejére hegesztett Kornettel egy tartalékos katona simán kinyiffant.
Majd elolvasom a cikket, ha a megfelelő - KIFEJEZETTEN AZ OROSZ-UKRÁN HÁBORÚS TÖRTÉNÉSEK ELEMZÉSÉRE, MEGVITATÁSÁRA LÉTREJÖTT - szaktopikba teszed, nem máshol szemetelsz.

(És aki olvasta, az pontosan látta, hogy mire mi volt a válasz.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.09.29. 14:23 Majd elolvasom a cikket, ha a megfelelő - KIFEJEZETTEN AZ OROSZ-UKRÁN HÁBORÚS TÖRTÉNÉSEK ELEMZÉSÉRE, MEGVITATÁSÁRA LÉTREJÖTT - szaktopikba teszed, nem máshol szemetelsz.

(És aki olvasta, az pontosan látta, hogy mire mi volt a válasz.)
Akkor ne olvasd el. Majd elolvassa más.
A katonai topikban van a helye a magyar haderőfejlesztés kérdéseinek. Ebben pedig elengedhetetlen a jelenlegi háború konzervenciainak a levonasa.
Az ukrán topikba az való, hogy örültök egymásnak, meg a csupa örömteli hírnek, hogy a szerencsétlenek hogyan ölik egymást.
Én meg megfogadtam, hogy rendes leszek nem írok oda és ezzel nem rontom el az örömötöket.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2023.09.29. 14:31 Akkor ne olvasd el. Majd elolvassa más.
A katonai topikban van a helye a magyar haderőfejlesztés kérdéseinek. Ebben pedig elengedhetetlen a jelenlegi háború konzervenciainak a levonasa.
Az ukrán topikba az való, hogy örültök egymásnak, meg a csupa örömteli hírnek, hogy a szerencsétlenek hogyan ölik egymást.
Én meg megfogadtam, hogy rendes leszek nem írok oda és ezzel nem rontom el az örömötöket.
QED
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Szia Modi!

A "sima" nem halálos traumatikusban van most Atlas Zalán, és Megamax téma.
Ezek elvileg hazaiak.
Nem lenne egyszerűbb a hazai nemhalálost beleolvasztani a nemhalálosba..?
Csak a kialakult gyakorlatot követnénk le vele.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Két napja ivós programom van, és tudtommal a többi modi is korlátozottan elérhető, kis türelmet kérünk. Ha sürgős nagygáz van, akkor itt vagyok azért.
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

T. Modik, a Katonaiban az egyik threadnek már semmi köze a topik eredeti témájához, moderációt kérek. Köszönöm!
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Petya357 írta: 2023.10.05. 08:57 T. Modik, a Katonaiban az egyik threadnek már semmi köze a topik eredeti témájához, moderációt kérek. Köszönöm!
Csak egy egyszerű kérdés.
Honnan van a bátorság mások hozzaszolasainak töröltetéséhez?
Nem egy hozzászólásomat töröltem v. modosítottam, mert meggondoltam magam, vagy túl sértőnek éreztem. Ez a lehetőség a SAJÁT hozzaszólasaival kapcsolatban mindenkinek rendelkezésére áll.
Viszont soha meg nem fordult a fejemben, hogy bárki MÁS hozzaszólását töröltessem.
Az oka pedig a tisztelet mellett, az hogy nem érzem elég kompetensnek magamat, hogy mások hozzászolasaival kapcsolatban rendelkezést fogalmazzak meg az adminokkal kapcsolatban.
Talán nincs végig gondolva, de a visszatöröttetés mélységes tiszteletlenség MÁSOK véleménye iránt, egyébként meg sima cenzúra. Végül pedig tönkre fogja tenni az egész fórumot, ha csak egy bizonyos típusú vélemény jelenhet meg rajta.
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

aksurv írta: 2023.10.05. 10:02 Csak egy egyszerű kérdés.
Honnan van a bátorság mások hozzaszolasainak töröltetéséhez?
Nem egy hozzászólásomat töröltem v. modosítottam, mert meggondoltam magam, vagy túl sértőnek éreztem. Ez a lehetőség a SAJÁT hozzaszólasaival kapcsolatban mindenkinek rendelkezésére áll.
Viszont soha meg nem fordult a fejemben, hogy bárki MÁS hozzaszólását töröltessem.
Az oka pedig a tisztelet mellett, az hogy nem érzem elég kompetensnek magamat, hogy mások hozzászolasaival kapcsolatban rendelkezést fogalmazzak meg az adminokkal kapcsolatban.
Talán nincs végig gondolva, de a visszatöröttetés mélységes tiszteletlenség MÁSOK véleménye iránt, egyébként meg sima cenzúra. Végül pedig tönkre fogja tenni az egész fórumot, ha csak egy bizonyos típusú vélemény jelenhet meg rajta.
Moderációt kért, nem törlést.
Átpakoltam az offba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Harry Callahan írta: 2023.10.05. 11:43 Moderációt kért, nem törlést.
Átpakoltam az offba.
Nem mindegy melyikben van?
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

aksurv írta: 2023.10.05. 12:03 Nem mindegy melyikben van?
Nem. Ez a tematikus topikok lényege.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

aksurv írta: 2023.10.05. 10:02 Csak egy egyszerű kérdés.
Honnan van a bátorság mások hozzaszolasainak töröltetéséhez?
Nem egy hozzászólásomat töröltem v. modosítottam, mert meggondoltam magam, vagy túl sértőnek éreztem. Ez a lehetőség a SAJÁT hozzaszólasaival kapcsolatban mindenkinek rendelkezésére áll.
Viszont soha meg nem fordult a fejemben, hogy bárki MÁS hozzaszólását töröltessem.
Az oka pedig a tisztelet mellett, az hogy nem érzem elég kompetensnek magamat, hogy mások hozzászolasaival kapcsolatban rendelkezést fogalmazzak meg az adminokkal kapcsolatban.
Talán nincs végig gondolva, de a visszatöröttetés mélységes tiszteletlenség MÁSOK véleménye iránt, egyébként meg sima cenzúra. Végül pedig tönkre fogja tenni az egész fórumot, ha csak egy bizonyos típusú vélemény jelenhet meg rajta.
Egy szóval sem kértem törlést. Sajnálom, ha félreérthető voltam: az ilyen parttalan vitáknak az Arénában van a helye. Aki kinyitja a Katonait, hogy értelmes Katonai és Rendvédelmi híreket olvasson, szakmai vitákat kövessen - nem biztos, hogy a politika manifesztók érdeklik. 1-2 off mindenhová belefér, hosszabb threadek már nem. Akit politika érdekel, az olvasson politikai blogokat.

Részemről kár volt szetoffolni a szaktopikot, ennyi. Nem kell túlmisztifikálni. Egyikünk posztját sem gondolhatja senki elég fontosak ahhoz, hogy cenzúrázni kelljen - ártalmatlan ventilálás, ami másoknak haszontalan, csak a résztvevők érzik magukat jobban. :) Viszont masszívan offtopik, és nincs helye ott ahol teleszemeteltük a topikot.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Petya357 írta: 2023.10.05. 12:37 Egy szóval sem kértem törlést. Sajnálom, ha félreérthető voltam: az ilyen parttalan vitáknak az Arénában van a helye. Aki kinyitja a Katonait, hogy értelmes Katonai és Rendvédelmi híreket olvasson, szakmai vitákat kövessen - nem biztos, hogy a politika manifesztók érdeklik. 1-2 off mindenhová belefér, hosszabb threadek már nem. Akit politika érdekel, az olvasson politikai blogokat.

Részemről kár volt szetoffolni a szaktopikot, ennyi. Nem kell túlmisztifikálni. Egyikünk posztját sem gondolhatja senki elég fontosak ahhoz, hogy cenzúrázni kelljen - ártalmatlan ventilálás, ami másoknak haszontalan, csak a résztvevők érzik magukat jobban. :) Viszont masszívan offtopik, és nincs helye ott ahol teleszemeteltük a topikot.
+1
Félreértelek, elnézésedet kérem.
Valószínűleg túlérzékeny vagyok a témában.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

aksurv írta: 2023.10.05. 12:39 +1
Félreértelek, elnézésedet kérem.
Valószínűleg túlérzékeny vagyok a témában.
Nincs semmi gond. Vannak dolgok, amiket máshogy látunk, de a kölcsönös tisztelet az szerintem alap.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Petya357 írta: 2023.10.05. 14:11 Nincs semmi gond. Vannak dolgok, amiket máshogy látunk, de a kölcsönös tisztelet az szerintem alap.
+1
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Harry Callahan írta: 2023.10.05. 11:43 Moderációt kért, nem törlést.
Átpakoltam az offba.
Érdekes a felvetés, miszerint moderáció = törlés... :-(
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

AndyA írta: 2023.10.05. 20:46 Érdekes a felvetés, miszerint moderáció = törlés... :-(
A Te esetedben igen. ;)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

A váltószettes témát átraktam a Jogból az Élesbe.
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=103598#p103598
I am the law.
Avatar
mlaca
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2018.06.02. 20:00
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: mlaca »

miért lett lezárva a "Hazai gyártású traumatikus fegyverek" topik?
Robz
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.11.28. 09:32

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Robz »

mlaca írta: 2023.10.07. 08:31 miért lett lezárva a "Hazai gyártású traumatikus fegyverek" topik?
+1
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Kedves Fórumozók!
A Hazai traumatikus fegyverek topikot lezártuk. Tehát továbbra is olvasható, de hozzászólást jelenleg oda nem lehet írni.
Indoklás: nincs jelen hazai gyártó aktívan a fórumon, a témája pedig teljesen beleillik a Nem-halálos topikba, a jelen formájában felesleges redundanciát jelentett. Ha a mostani rendszer működni fog, akkor a jövőben elképzelhető, hogy a korábbi hozzászólásokat is beolvasztjuk a másik topikba.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Katonaiból töröltem egy hozzászólást. Versecki Csaba figyelmeztetve.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy Oroszukrán témájú hsz-t a katonaiból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2697
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: bel »

Sziasztok,

"Nézegetted, ahogy szedik szét a holttesteket, tapossák a fejeket és hasonlók a bázison? Ez akkor már nem katonai művelet vagy egy ellenséges létesítmény elfoglalása, hanem valami primitív halottgyalázás." -ra valasz:
Sjani86 írta: 2023.10.10. 07:28 ... lehet hogy én is ugyanezt tenném.
Idezet a forumszabalyzatbol: "Tilos a kegyeletsértés,"

Szoval javaslom Sjani86 kitiltasat, nyilvan azt majd ti eldontitek, hogy a 30 perc - vegleges tartomanyon belul mennyi idore.

Bel
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

bel írta: 2023.10.10. 14:35 Sziasztok,

"Nézegetted, ahogy szedik szét a holttesteket, tapossák a fejeket és hasonlók a bázison? Ez akkor már nem katonai művelet vagy egy ellenséges létesítmény elfoglalása, hanem valami primitív halottgyalázás." -ra valasz:


Idezet a forumszabalyzatbol: "Tilos a kegyeletsértés,"

Szoval javaslom Sjani86 kitiltasat, nyilvan azt majd ti eldontitek, hogy a 30 perc - vegleges tartomanyon belul mennyi idore.

Bel
Ha ettől nyugodtabban alszol, legyen úgy...
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

A zsidó-palesztin konfliktust nem itt fogjuk megoldani, de nyomatékosan arra kérnék mindenkit, hogy legalább a civil áldozatokkal kapcsolatban legyen emberséges.
I am the law.
Avatar
nemtokregelni
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2018.06.10. 14:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: nemtokregelni »

Judge Dredd írta: 2023.10.10. 15:28 A zsidó-palesztin konfliktust nem itt fogjuk megoldani, de nyomatékosan arra kérnék mindenkit, hogy legalább a civil áldozatokkal kapcsolatban legyen emberséges.
Ez egyértelmű, de szerintem - és láthatóan más szerint is - a katonai áldozatok esetén az olyan cselekmények relativizálása, mint a kínzás vagy holttestgyalázás eléggé gusztustalan.
Sapienti sat.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát a Jogból a Katonaiba:
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=103954#p103954
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Áthoztam egy témát az Adás-vételből az Élesbe. Egyrészt ez igazából nem apróhirdetés, másrészt talán több embert elér a fórumnak ezen részén a kérdés.
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=103921#p103921
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Humorból egy poszt törölve.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát a Jog és fegyverből az Offba. Rutinos régi törzstagként ez mit keresett ott??
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=104454#p104454
I am the law.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2023.10.16. 19:11 Átraktam egy témát a Jog és fegyverből az Offba. Rutinos régi törzstagként ez mit keresett ott??
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=104454#p104454
Köszi!
Gondoltam a "Jog és fegyver"-ből megvan a "jog", és 0,5-öt már fölfelé kerekítjük. ;-)
.
De jó helyt van az off-ban is, úgyis a rendőrség is oda tette.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pár hsz-t áttoltam az AV-ből az OFF-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy hsz-t az Önvédelem topikból.
TotoHU 1 napra kitiltva trollkodásért és tiltott téma feszegetéséért.
(Értem én a poént, de nem szeretem!)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Chuck Norris írta: 2023.10.17. 15:14 Töröltem egy hsz-t az Önvédelem topikból.
TotoHU 1 napra kitiltva trollkodásért és tiltott téma feszegetéséért.
(Értem én a poént, de nem szeretem!)
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Chuck Norris írta: 2023.10.17. 14:44 Pár hsz-t áttoltam az AV-ből az OFF-ba.
de ugyan miért oda? Mikor full értelmes, lőfegyveres témájú hsz-ek voltak.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

gvass1 írta: 2023.10.17. 15:26 de ugyan miért oda? Mikor full értelmes, lőfegyveres témájú hsz-ek voltak.
Mert sok a meló és kapkodok.
Akkó a lőfegyveresbe tettem.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

biztos lenne forumtars aki szivesen segitene morderalni, ha kell en is partatlan es szubjektiv tudok lenni :roll:
Chuck Norris írta: 2023.10.17. 16:01 Mert sok a meló és kapkodok.
Akkó a lőfegyveresbe tettem.
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Szia Modi!

Be lehet állítani, hogy egy adott nick ne tudjon üzenetet küldeni nekem?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Privat uzenetek, bal odali menuben szurokmappakbeallitasok, feltetel lenyilo menuben ha a kuldo, visszautasitas
WildBear23 írta: 2023.10.19. 06:57 Szia Modi!

Be lehet állítani, hogy egy adott nick ne tudjon üzenetet küldeni nekem?
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Modi topik arénásítva.
I am the law.
Avatar
Sparrow
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2018.06.11. 12:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sparrow »

Önvédelmi topikot elvadásziasítottuk. Kb a sebzett vaddisznótól. Szerintem mehet a vadász topikba.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

smarci201 három nap pihenő tiltott témáért (tuning)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

A Fegyvertokos téma valamit bakizik nekem. Ha az olvasatlan leveleket kérem, üres oldalt kapok. Ha bemegyek a témába, és az utoló (27-es) lapot kérem, üres oldalt kapok. Ha kézzel átrom az URL-ben a kezdő sorszámot, akkor ez kb. az utolsó, ahonnan még betöltődik valami, 2580-ra már megint üres oldal jön:

https://fegyverforum.com/viewtopic.php?t=54&start=2570

MI van itt? Ráadásul ott marad a jelző is, hogy olvasatlan levél van a témában, nem törlődik, hiába jártam ott.
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Szeverhiba

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, csapásokat adunk és csapásokat kapunk, a fórum biztonsága érdekében szükséges volt pár javítás telepítése.
Kérem, legyenek szívesek elfogadni elnézésünket, és ha bármilyen további kérdése, észrevétele vagy javaslata van, ne habozzon megkeresni bennünket.

Üdvözlettel
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Hova lett az eles topic? :shock:
mod: megjott, eddig hol jart? :o
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Az AV webshopüzemeltetési tanácsadó rovat lett, a kezdőknek szóló, _alapfogalmakat_ tisztázó topik meg a gázrevolverdob-akasztó-kialakítás műszaki részleteiben tobzódik.
Jó lenne több önuralom és némi moderátori intézkedés. Kösz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Ukrán-orosz téma átment a katonaiból az ukrán-orosz altopikba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy hozzászólást a Kezdősből a Nemhalálosba.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2396
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

Szííííp az a silencer odafenn. :D
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

RatRace írta: 2023.11.23. 16:57 Szííííp az a silencer odafenn. :D
Bizony, bár elsőre nem értettem, hogy a monitorom baszódott-e el, mijazafeketecsííík?:-)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

jo izlese van a forumnak, hirtelen ranezesre az egy usp es es silencerco osprey cumo :roll:
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

NH-ból a BTK-ba ütköző szintű (amúgy nem velem kapcsolatos) rágalmazást kérném törölni, a vele kapcsolatos hszekkel együtt. Kösz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
FC1
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2018.12.13. 20:37

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: FC1 »

Nem gondoltam hogy ilyen lavinát inditok meg egy teljesen ártalmatlannak szánt (vélt) kérdésemmel!!!
Kérem én is a modikat hogy töröljék az egész beszélgetést a fenébe!!!
Ha nincs ló a szamár is jó!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

FC1 írta: 2023.11.24. 13:24 Nem gondoltam hogy ilyen lavinát inditok meg egy teljesen ártalmatlannak szánt (vélt) kérdésemmel!!!
Kérem én is a modikat hogy töröljék az egész beszélgetést a fenébe!!!
Töröltem.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Akinek a hangtompi-izé hülyén jelenik meg a fejlécben, ürítse a gyorsítótárat.
Firefox és Chrome: ctrl+shift+del, a gyorsítótár maradjon kipipálva
Telefonos böngészőkben a beállítások közt szintén megtalálható, bár Firefox alól nálam sem az igazi.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Judge Dredd írta: 2023.11.26. 20:11 Akinek a hangtompi-izé hülyén jelenik meg a fejlécben, ürítse a gyorsítótárat.
Firefox és Chrome: ctrl+shift+del, a gyorsítótár maradjon kipipálva
Telefonos böngészőkben a beállítások közt szintén megtalálható, bár Firefox alól nálam sem az igazi.
Az új fejléc megfelelő megjelenítéséhez kérlek újra tegyétek meg ezeket a lépéseket. Android alól a Firefoxot újra meg kellett nyitnom a cache törlése után, hogy jó legyen.
I am the law.
G.D
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2103
Csatlakozott: 2018.06.02. 22:07

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: G.D »

A fórumnak lyukas a teteje hogy beesik a hó? :D
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

G.D írta: 2023.11.30. 11:55 A fórumnak lyukas a teteje hogy beesik a hó? :D
Nekem tetszik nagyon. Tegnap célkereszt volt, tegnapelőtt hangtompító… Kicsit korábban nyitogatjuk az adventi kalendáriumot. :)
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Poresz írta: 2023.11.30. 12:04 Nekem tetszik nagyon. Tegnap célkereszt volt, tegnapelőtt hangtompító… Kicsit korábban nyitogatjuk az adventi kalendáriumot. :)
"Let it snow, let it snow, let it snow...!

- Hooooolly...! Hooooolly...+

:D
Válasz küldése