Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Petya357 írta: 2023.05.21. 23:17 Nem a Simabőrűvel kéne poénkodni - gyorsabban lelövik érzek a vadállatot, minthogy ki tudnád mondani “de hát nyakörv van rajt…” … :mrgreen:
Qqriq ezt láthattad. Mást nem írtam…

:roll:
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

tobbet nem iszok gyogyszerre, becsszo :shock:
ingyom bingyom tálib-e?
BeHappy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2022.07.19. 20:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: BeHappy »

WildBear23 írta: 2023.05.22. 06:56 Me aggódj, a medve sincs ledermedve,

"Come, get some! A farkasért is.."
Ez de csúcs! 🤣👍
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

csak en nem ertem hogy ennek a lezerbekanak miert kell allandoan szetoffolnia gyerekes kepekkel a szovjetunio topicot? :o
aze' legyen mar egy minimalisan elvarhato szinvonal, ne menjunk ma' le ovisba :roll:
ingyom bingyom tálib-e?
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

A katonai topik eloroszukránosodott - tisztelettel takarítást kérek

WTF? van, akinek mindenről, de tényleg mindenről “az” jut eszébe… :o :(
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Petya357 írta: 2023.05.23. 21:33 A katonai topik eloroszukránosodott - tisztelettel takarítást kérek

WTF? van, akinek mindenről, de tényleg mindenről “az” jut eszébe… :o :(
Visszatöröltem.
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Judge Dredd írta: 2023.05.23. 21:40 Visszatöröltem.
🙏🤝
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Fotózásból átraktam egy témát az Éles/Elöltöltős topikba.
viewtopic.php?p=95669#p95669
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

I am the law.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Petya357 írta: 2023.05.23. 21:33 A katonai topik eloroszukránosodott - tisztelettel takarítást kérek

WTF? van, akinek mindenről, de tényleg mindenről “az” jut eszébe… :o :(
Csak úgy érdekelne, milyen Ukrajna volt a stokizásban?
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Judge Dredd írta: 2023.05.23. 21:40 Visszatöröltem.
Megoldható esetleg egy előzetes moderació a hozzászólásaimra? Hogy biztosra menjünk.
Komoly valami nagyon durva snowflake szintre jutottunk érzékenységbe.
Például jó lenne tudni hogy a Kijevi csirkemell belefer még más topikba v. annak is ott van a helye?
A hússalatat már szóba se merem hozni, mert az szinte biztosan kiverné valakinél a biztosítékot.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

aksurv írta: 2023.05.23. 22:22 Megoldható esetleg egy előzetes moderació a hozzászólásaimra? Hogy biztosra menjünk.
Komoly valami nagyon durva snowflake szintre jutottunk érzékenységbe.
Például jó lenne tudni hogy a Kijevi csirkemell belefer még más topikba v. annak is ott van a helye?
A hússalatat már szóba se merem hozni, mert az szinte biztosan kiverné valakinél a biztosítékot.
Tök egyszerű a fórumszabályzat - szakmai topikokban kerülni kell a politikai véleménnyilványítást

Van most már két darab dilitopik is, ami direkt ilyesmire való, hogy az arra hajlandó, sok szabadidővel rendelkező fórumtársak tudjanak vitatkozni, és ütköztetni egymással a #deafrikábanverikanégereket jellegű érveket ;)

A Katonai és rendvédelmi pedig tök jó lenne, ha maradna szakmai. Stokival, de #bezzeganyugat #45benbezzegazoroszok nélkül. A stoki segít, a fröcsögés felesleges.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Lehet hogy lemaradtam valamirol de ha nem akkor igaza van aksurvnank es kicsit tul van mar tolva a dolog.
Qrvara nem volt se politika se ukranhaboru a temaban...
ingyom bingyom tálib-e?
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Petya357 írta: 2023.05.23. 23:14 Tök egyszerű a fórumszabályzat - szakmai topikokban kerülni kell a politikai véleménnyilványítást

Van most már két darab dilitopik is, ami direkt ilyesmire való, hogy az arra hajlandó, sok szabadidővel rendelkező fórumtársak tudjanak vitatkozni, és ütköztetni egymással a #deafrikábanverikanégereket jellegű érveket ;)

A Katonai és rendvédelmi pedig tök jó lenne, ha maradna szakmai. Stokival, de #bezzeganyugat #45benbezzegazoroszok nélkül. A stoki segít, a fröcsögés felesleges.
Semmi köze nincs a bezzeg a nyugathoz, ha Mogadishuval kapcsolatban szóba kerül miért lincseltek meg katonákat, mert biztos vagyok, hogy rajtam kívül nem nagyon tudott itt senki erről a mészárlásrol, szemben mondjuk az olaszokkal ahol nagyot ment a sajtóban (volt olasz gyarmat) . Nehezményeztek is az amerikaiak, hogy szerintük az olaszok a szomáliaikkal tartanak, és kiszivárognak az akcióik.
Az emiatti felháborodás okozta az erős ellenállást, ami az akció kudarcának egyik oka volt, így elválaszthatatlan része az ütközet ertekelésének. Nem a film alapján kell róla véleményt mondani főleg úgy, hogy a film alapjául szolgáló dokumentum kötetben oldalakon keresztül a túlélők vallomásai alapján foglalkozik vele a szerző.
Nagyjából olyan mintha vietnámmal kapcsolatban letagadná valaki a mi lai mészárlást.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

qqriq írta: 2023.05.24. 04:36 Lehet hogy lemaradtam valamirol de ha nem akkor igaza van aksurvnank es kicsit tul van mar tolva a dolog.
Qrvara nem volt se politika se ukranhaboru a temaban...
Itt én is lemaradtam a fejleményekről.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

WildBear23 írta: 2023.05.24. 06:50 Itt én is lemaradtam a fejleményekről.
Petya357 pontosan körülírta.

(Az önfegyelem teljes hiánya volt ismét.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Üdvözlet!

Fórumunkat nemzetközi támadás érte ma reggel.
A sérült adatbázis tartalmát mentésből állítottuk vissza, kérem a kedves fórumozókat itt jelezzék amennyiben bárminemű anomáliát tapasztalnak.

Köszönettel,
Kelemen Alajos
Sysadmin
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: Szuverén Máltai Lovagrend
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Sy$@dm1n írta: 2023.05.24. 09:11 Üdvözlet!

Fórumunkat nemzetközi támadás érte ma reggel.
A sérült adatbázis tartalmát mentésből állítottuk vissza, kérem a kedves fórumozókat itt jelezzék amennyiben bárminemű anomáliát tapasztalnak.

Köszönettel,
Kelemen Alajos
Sysadmin
Én unatkoztam, írtam egy ímelt hogy mivan. Ezesteben targytalan
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.05.24. 06:55 Petya357 pontosan körülírta.

(Az önfegyelem teljes hiánya volt ismét.)
Semmi nem volt abból amit írt, egy rohadt betű nem volt az ukikról.
Nektek az a mániatok és egyre jobban az véleményem, ha nincs már érv akkor ez jön helyette és mások hozzászólásainak visszatöröltetése.
Eszembe nem jutna töröltetésért bármelyik adminnak írni, ugyanis annak ellenére, hogy sok dologban, sok ember véleményevel nem értek egyet, tisztelem őket annyira, hogy ezt képes legyek elfogadni. Szerintem a visszatörlésnek kizárólag ott van helye, ha a hozzászólásbam olyan tartalom van pl. rasszizmus, fegyverbuher stb. ami magát a fórumot fenyegeti, minden más a véleményszabadság körébe tartozik.
Lassan már ott tartunk mintha nem egy fegyveres forumon lennénk, hanem valami akármin, ahol a hópihek a safe space után sírnak, mert mások véleménye triggereli őket és kellemetlen érzéseket kelt bennük.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2023.05.24. 10:14 Semmi nem volt abból amit írt, egy rohadt betű nem volt az ukikról.
Nektek az a mániatok és egyre jobban az véleményem, ha nincs már érv akkor ez jön helyette és mások hozzászólásainak visszatöröltetése.
Eszembe nem jutna töröltetésért bármelyik adminnak írni, ugyanis annak ellenére, hogy sok dologban, sok ember véleményevel nem értek egyet, tisztelem őket annyira, hogy ezt képes legyek elfogadni. Szerintem a visszatörlésnek kizárólag ott van helye, ha a hozzászólásbam olyan tartalom van pl. rasszizmus, fegyverbuher stb. ami magát a fórumot fenyegeti, minden más a véleményszabadság körébe tartozik.
Lassan már ott tartunk mintha nem egy fegyveres forumon lennénk, hanem valami akármin, ahol a hópihek a safe space után sírnak, mert mások véleménye triggereli őket és kellemetlen érzéseket kelt bennük.
Izé, miből gondolod, hogy csak a tied lett visszatörölve..?:-) Nem vagy picit egocentrikus?

(Mindazonáltal, így, hogy már nem látható, nehéz bekopizni, hogy "dehát b+, ez volt az KETTŐSPONT". De amúgy bőven volt ott oroszukrán téma, még ha nem írják le, hogy ukránoroszháború, körül lehet azt írni.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.05.24. 10:21 Izé, miből gondolod, hogy csak a tied lett visszatörölve..?:-) Nem vagy picit egocentrikus?

(Mindazonáltal, így, hogy már nem látható, nehéz bekopizni, hogy "dehát b+, ez volt az KETTŐSPONT". De amúgy bőven volt ott oroszukrán téma, még ha nem írják le, hogy ukránoroszháború, körül lehet azt írni.)
Micsoda?
Ameddig én néztem, addig semmi nem volt benne csak ... Hőse és MoH közötti egyenlőségtétel Szomália tekintetében.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2023.05.24. 10:31 Micsoda?
Ameddig én néztem, addig semmi nem volt benne csak ... Hőse és MoH közötti egyenlőségtétel Szomália tekintetében.
Na, az még mindig ott is van. Ami meg nem kell oda, az nincsen már.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2023.05.24. 10:36 Na, az még mindig ott is van. Ami meg nem kell oda, az nincsen már.
A stokis is törölve lett. Miért?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

aksurv írta: 2023.05.24. 10:31
Micsoda?
Ameddig én néztem, addig semmi nem volt benne csak ... Hőse és MoH közötti egyenlőségtétel Szomália tekintetében.
Este átnézem a törölt témát. Igenis volt benne ukránorosz téma, de ment vele más is, ez igaz.
Nem csak neked szól, de mindegy miről megy a beszélgetés, jön az ork, orosz, ruszki, csecsen, A nyugat, ruszki, nato, stb... Nem bogárasztam át, a végét teljesen töröltem a hozzászólásoknak.
Azt hiszem kb innen indult. Ez szerinted nem az a téma, amit kértünk, hogy csak az ukránorosz topikban menjen? Hogyan sikerül pár hozzászóláson belül orkozni, progresszív nyugatozni egy hír kapcsan, ami egy puska "különkiadásáról" szólt? (Költői kérdés)
Screenshot_20230524_104706_Chrome.jpg
I am the law.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Judge Dredd írta: 2023.05.24. 10:51 Este átnézem a törölt témát. Igenis volt benne ukránorosz téma, de ment vele más is, ez igaz.
Nem csak neked szól, de mindegy miről megy a beszélgetés, jön az ork, orosz, ruszki, csecsen, A nyugat, ruszki, nato, stb... Nem bogárasztam át, a végét teljesen töröltem a hozzászólásoknak.
Azt hiszem kb innen indult. Ez szerinted nem az a téma, amit kértünk, hogy csak az ukránorosz topikban menjen? Hogyan sikerül pár hozzászóláson belül orkozni, progresszív nyugatozni egy hír kapcsan, ami egy puska "különkiadásáról" szólt? (Költői kérdés)
Screenshot_20230524_104706_Chrome.jpg
Szerintem nem lehet patika mérlegen mérni.
Ukrán orosz téma a háború napi állása, csodafegyverek stb.
De például ha a seregnel előjönne a gyedovshina akkor ezért értelmetlen lenne ukrán témának nyilvánítani és törölni.
Itt kb. ilyen szintű dolog volt.
A puskahoz pedig hozzatartozik a hozzáköltött hamis hőskultusz ugyanis az egész Task Force erősen az ENSZ felhatalmazás túllépése volt. Itt jelent meg először a "progresziv" demokrácia export kísérlete. Ugyanis Aidid elfogása erről szólt.
Az ENSZrol pedig még annyi kiegészítés , maga Butros Ghali személyesen ellenséges viszonyban volt
Aidid törzsevel és a vele ellenséges Daram törzset támogatta.
Ebben szituációba tenyereltek bele az amerikaiak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

aksurv írta: 2023.05.24. 11:19 Szerintem nem lehet patika mérlegen mérni.
Szerintem igaza van aksurv-nak.

Ez a fórum egy vadnyugati szalon, vagy na jó, elegáns klub, amiben minden asztalnál más témáról megy a beszélgetés.

Óhatatlan, hogy néha olyan téma is szóba kerül, ami nem az adott asztal témája: ha csak 2-3 mondat, akkor hagyni kell a csudába hadd maradjon, ha meg hosszabb thread, azt át kell rakni a megfelelő fórumba.
Lőni csak akkor kell, ha tényleg durva személyeskedés, illegál cucc kerül szóba.

Tisztelem a modik munkáját, de szerintem túl sokszor csináltok felesleges munkát magatoknak.

A játszótéren is hagyni kell a gyerekeket pl. doktorbácsist játszani, és csak akkor kell közbeavatkozni, amikor Lujzikának már kivennék a vakbelét.

Én olyan topikba nem nézek be, aminek a témája nem érdekel, ha meg máshol szóba kerül, átpörgetem.

Nem lexikont szerkesztünk, hogy minden címszót a helyére tegyünk.

Az uki-ruszki háború meg átszövi a mindennapjainkat, természetes, hogy gyakran szóba kerül. És természetes, hogy indulatokat vált ki.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
G.D
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2091
Csatlakozott: 2018.06.02. 22:07

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: G.D »

WildBear23 írta: 2023.05.24. 14:23 Tisztelem a modik munkáját, de szerintem túl sokszor csináltok felesleges munkát magatoknak.
+1
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves fórumozók!

A szerver biztonsága érdekében szükséges egy újraindítás ami 2-5 perc szolgáltatáskiesést fog okozni.
Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük.

Köszönettel.
Kelemen Alajos
Sysadmin
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Az újraindítás megtörtént, köszönjük a türelmeteket.

Kelemen Alajos
Sysadmin
Sy$@dm1n írta: 2023.05.24. 16:57 Kedves fórumozók!

A szerver biztonsága érdekében szükséges egy újraindítás ami 2-5 perc szolgáltatáskiesést fog okozni.
Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük.

Köszönettel.
Kelemen Alajos
Sysadmin
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1128
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Délelőtt mi volt az a piros pöttyözés?

Sy$@dm1n írta: 2023.05.24. 17:04 Az újraindítás megtörtént, köszönjük a türelmeteket.

Kelemen Alajos
Sysadmin
"..."
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

multkor is az volt, gondolom hogy a latogato ne unatkozzon amig nem mukodik a forum :roll:
TurboP írta: 2023.05.24. 17:52 Délelőtt mi volt az a piros pöttyözés?
ingyom bingyom tálib-e?
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

gvass1 írta: 2023.05.24. 10:21 Izé, miből gondolod, hogy csak a tied lett visszatörölve..?:-) Nem vagy picit egocentrikus?
+1

Egyikünk körül sem forog a világ. ;)

Az Indulatos, offtopik politikai okoskodással teli threadek azok, amik rombolják a topikokat. Egy darab fröcsögést mindenki végig tud pörgetni, nem esik le a korona a fejünkről. De tucatnyit már baromira lehangoló, elvesznek benne a valóban hasznos infók.

Nem csak a trollt terheli felelősség, hanem mindenkit, aki felűl a “a te qrva anyádat” hullámvasutra. Ha csak a trollt törlik, és a kaszát ragadó falusiakat nem, az diszkrimináció. Ha az összeset, az rendfenntartás.

Ha nincs soha semmilyen retorzió, akkor minden topikból hulladék lesz. Kell a sheriff. Olyan pedig úgysem lesz, hogy mindig, mindenki mindennel boldog legyen.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1128
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Ezt rögtön gondoltam, a miértre voltam kíváncsi
qqriq írta: 2023.05.24. 18:00 multkor is az volt, gondolom hogy a latogato ne unatkozzon amig nem mukodik a forum :roll:
"..."
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

reggel irtak hogy tamadtak a forumot es megdoglott :shock:
TurboP írta: 2023.05.24. 19:19 Ezt rögtön gondoltam, a miértre voltam kíváncsi
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1128
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Köszi, odáig nem tekertem vissza.

Milyen jó is lenne ha azt is tudná a fórum jelezni, hogy melyik hozzászólást nem láttam még.

Ne adj isten a linkek külön fülön nyílnának meg.


qqriq írta: 2023.05.24. 19:22 reggel irtak hogy tamadtak a forumot es megdoglott :shock:
"..."
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: Szuverén Máltai Lovagrend
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

TurboP írta: 2023.05.24. 20:05 Köszi, odáig nem tekertem vissza.

Milyen jó is lenne ha azt is tudná a fórum jelezni, hogy melyik hozzászólást nem láttam még.

Ne adj isten a linkek külön fülön nyílnának meg.
Én úgy csinálom, hogy a topikcímre kattnintok (első oldal), majd "Első olvastalan hozzászólás".
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Petya357 írta: 2023.05.24. 19:15 +1

Egyikünk körül sem forog a világ. ;)

Az Indulatos, offtopik politikai okoskodással teli threadek azok, amik rombolják a topikokat. Egy darab fröcsögést mindenki végig tud pörgetni, nem esik le a korona a fejünkről. De tucatnyit már baromira lehangoló, elvesznek benne a valóban hasznos infók.

Nem csak a trollt terheli felelősség, hanem mindenkit, aki felűl a “a te qrva anyádat” hullámvasutra. Ha csak a trollt törlik, és a kaszát ragadó falusiakat nem, az diszkrimináció. Ha az összeset, az rendfenntartás.

Ha nincs soha semmilyen retorzió, akkor minden topikból hulladék lesz. Kell a sheriff. Olyan pedig úgysem lesz, hogy mindig, mindenki mindennel boldog legyen.
+1
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
jó ha van
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 2103
Csatlakozott: 2018.12.11. 12:16

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: jó ha van »

aksurv írta: 2023.05.24. 10:31 Micsoda?
Ameddig én néztem, addig semmi nem volt benne csak ... Hőse és MoH közötti egyenlőségtétel Szomália tekintetében.
Hát, mi egymásnak feszültünk korábban ebben-abban, de most veled, meg qqriq vezérőrnagy :mrgreen: úrral értek egyet.
"Ha lőni akarsz, akkor lőj! Ne a szádat járasd!" Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

mi ez itt kerem lazadas?
szoljak az ukran haveroknak hogy rendezzek le akit le kell rendezni? :roll:
jó ha van írta: 2023.05.24. 20:42 Hát, mi egymásnak feszültünk korábban ebben-abban, de most veled, meg qqriq vezérőrnagy :mrgreen: úrral értek egyet.
ingyom bingyom tálib-e?
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

jó ha van írta: 2023.05.24. 20:42 Hát, mi egymásnak feszültünk korábban ebben-abban, de most veled, meg qqriq vezérőrnagy :mrgreen: úrral értek egyet.
Köszönöm.
Ezt hívják vitának.
A probléma az a dolog kezd szép elegánsan az eltérő vélemény elhallgatásaként funkcionálni és cenzúraba atmenni, ugyanis senki nem szereti ha bepötyögött hozzászólását visszatöröltetik, tehát még csak nem is módi törli vissza. magáról., mert neki nem tetszik.
Nem véletlenül untam. meg az ukrán témát.
Mondok egy példát.
Lézer minden hozzászólását telerakja vigyorgó smajlikkal.
Ez a legtipikusabb troll viselkedés ugyanis automatikus beleszállás másokba. A legtöbb fórumon kapasból bannal jutalmazzák.
Szerintem egy hozzászólása sem lett törölve a tartalma miatt max. takarítassal, mert amúgy belesimul a többségi véleménybe.
Én meg a másik véglet vagyok szerintem a legtöbb törölt poszttal rendelkezek, mindezt úgy, hogy szerintem viszonylag kevés tapló posztom volt, viszont elég sok dologban markánsan eltérő a véleményem a többségtől.
A szólásszabadsag alapjog és elég egyszerű az definíciója.
Jogod van olyat mondani, amit mások nem akarnak meghallani, és el akarnak hallgattatni.
Ez egy információs és VITA forum tehát az létezésenek az alapja az, hogy vélemények ütköznek.
Ha ez megszünik akkor egyszerűen egy belterjes szekta vá fog alakulni, ahol senki által nem vitatható dogmák vannak.
Ha van a nyugati civilizációnak valódi vívmánya az pont a szólásszabadsag.
Én például kifejezetten igenylem az ellenvelemenyt ugyanis tartok attól, hogy tényleg elhiszem hogy igazam van, ami nagy gyengeség.
Tehát ezért ellenzem ezt a megalázó visszatörölgetést, ugyanis itt felnőtt emberek beszélgetnek és nem az oviban vagyunk.
Úgy gondolom a visszatörlest mindenkinek saját magának kell gyakorolnia, mint ahogy nem egyszer megtettem magam is, az első indulatbol írt hozzaszolasaimmal.
jó ha van
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 2103
Csatlakozott: 2018.12.11. 12:16

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: jó ha van »

aksurv írta: 2023.05.24. 21:20 Köszönöm.
Ezt hívják vitának.
A probléma az a dolog kezd szép elegánsan az eltérő vélemény elhallgatásaként funkcionálni és cenzúraba atmenni, ugyanis senki nem szereti ha bepötyögött hozzászólását visszatöröltetik, tehát még csak nem is módi törli vissza. magáról., mert neki nem tetszik.
Nem véletlenül untam. meg az ukrán témát.
Mondok egy példát.
Lézer minden hozzászólását telerakja vigyorgó smajlikkal.
Ez a legtipikusabb troll viselkedés ugyanis automatikus beleszállás másokba. A legtöbb fórumon kapasból bannal jutalmazzák.
Szerintem egy hozzászólása sem lett törölve a tartalma miatt max. takarítassal, mert amúgy belesimul a többségi véleménybe.
Én meg a másik véglet vagyok szerintem a legtöbb törölt poszttal rendelkezek, mindezt úgy, hogy szerintem viszonylag kevés tapló posztom volt, viszont elég sok dologban markánsan eltérő a véleményem a többségtől.
A szólásszabadsag alapjog és elég egyszerű az definíciója.
Jogod van olyat mondani, amit mások nem akarnak meghallani, és el akarnak hallgattatni.
Ez egy információs és VITA forum tehát az létezésenek az alapja az, hogy vélemények ütköznek.
Ha ez megszünik akkor egyszerűen egy belterjes szekta vá fog alakulni, ahol senki által nem vitatható dogmák vannak.
Ha van a nyugati civilizációnak valódi vívmánya az pont a szólásszabadsag.
Én például kifejezetten igenylem az ellenvelemenyt ugyanis tartok attól, hogy tényleg elhiszem hogy igazam van, ami nagy gyengeség.
Tehát ezért ellenzem ezt a megalázó visszatörölgetést, ugyanis itt felnőtt emberek beszélgetnek és nem az oviban vagyunk.
Úgy gondolom a visszatörlest mindenkinek saját magának kell gyakorolnia, mint ahogy nem egyszer megtettem magam is, az első indulatbol írt hozzaszolasaimmal.
Szovjetunió topicot negligálom.
A többihez:
Nagyrészt egyetértek. Ha a modik szerint valahol nagyon kezd elszaladni a ló, írjanak egy "elég lesz" üzenetet és kész. De ez a törölgetés, ez szerintem is soxor a ló túlsó oladala.
"Ha lőni akarsz, akkor lőj! Ne a szádat járasd!" Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

TurboP írta: 2023.05.24. 20:05 Köszi, odáig nem tekertem vissza.

Milyen jó is lenne ha azt is tudná a fórum jelezni, hogy melyik hozzászólást nem láttam még.

Ne adj isten a linkek külön fülön nyílnának meg.
1. Jelzi. Bal oldalon a Szerző felirat mellett van egy kis ikon.

2. Ez nem a fórumtól, hanem a böngésződtől függ. Amúgy: görgővel klikkelj a linkre PC-n, telón meg tartsd hosszan nyomva a linket, aztán megnyitás új lapon.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Visszaállítottam néhány hozzászólást a Katonaiban. Az orosz-ukrán témát, és némi flamet törölve hagytam.

A visszajelzéseket vettük.
I am the law.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

jó ha van írta: 2023.05.24. 21:36 Szovjetunió topicot negligálom.
A többihez:
Nagyrészt egyetértek. Ha a modik szerint valahol nagyon kezd elszaladni a ló, írjanak egy "elég lesz" üzenetet és kész. De ez a törölgetés, ez szerintem is soxor a ló túlsó oladala.
+1
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1128
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Judge Dredd írta: 2023.05.24. 22:08 1. Jelzi. Bal oldalon a Szerző felirat mellett van egy kis ikon.

2. Ez nem a fórumtól, hanem a böngésződtől függ. Amúgy: görgővel klikkelj a linkre PC-n, telón meg tartsd hosszan nyomva a linket, aztán megnyitás új lapon.
1. Ezt nem tudtam, eddig nem is figyeltem. Köszi.
2. Edge, Chrome, Firefox ugyanarra a lapra nyitja a linkeket, nem is tudná máshova hiszen nincsen target a linken, és _self a default.
<a target="_blank|_self|_parent|_top|framename">
És igen tudtam hogy jobb gombról lehet máshova, de kényelmesebb lenne. De ha nem lehet akkor nem lehet.
"..."
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

TurboP írta: 2023.05.24. 20:05 Köszi, odáig nem tekertem vissza.

Milyen jó is lenne ha azt is tudná a fórum jelezni, hogy melyik hozzászólást nem láttam még.

Ne adj isten a linkek külön fülön nyílnának meg.
Bal legfelül "Gyorslinkek", és abban "Olvasatlan hzzászólások megjelenítése". Utána a topic neve helyett balra a piros karikára kattintani Ctrl-kattal.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

ez nekem is ujdonsag erejevel hatott, koszi :shock:
AndyA írta: 2023.05.25. 07:53 Utána a topic neve helyett balra a piros karikára kattintani
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem pár hozzászólást a katonai topikból mert ismét átment orosz ukrán témába a dolog, amire van külön topik.
Nagyon sokan vannak akik nem szeretnék mindenhol az oroszukrán témát viszontlátni, legyünk rájuk tekintettel plíz!
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem kettő hsz-t az ukrán orosz topikból nettó primitivizmus miatt.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

J&F-ből a vitát átpakoltam az Arénába.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy reklámot a NH-ból.
Reklámozni szaktopicban továbbra is csak a beregisztrált kereskedők reklámozhatnak!!!
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
parazstaposo
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2018.06.05. 18:40

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: parazstaposo »

Chuck Norris írta: 2023.06.01. 11:31 Töröltem egy reklámot a NH-ból.
Reklámozni szaktopicban továbbra is csak a beregisztrált kereskedők reklámozhatnak!!!
Nem reklámnak szántam, hanem volt benne némi fals infó.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

parazstaposo írta: 2023.06.01. 11:48 Nem reklámnak szántam, hanem volt benne némi fals infó.
OK így már értem, akkor posztold ki újra légyszi csak írj hozzá egy sort hogy mi az amire fel szeretnéd hívni benne a figyelmet, mit szeretnél megvitatni vagy kérdezni, stb. Enélkül nem tudtam mire vélni én se de így érthető.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
parazstaposo
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2018.06.05. 18:40

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: parazstaposo »

Chuck Norris írta: 2023.06.01. 12:39 OK így már értem, akkor posztold ki újra légyszi csak írj hozzá egy sort hogy mi az amire fel szeretnéd hívni benne a figyelmet, mit szeretnél megvitatni vagy kérdezni, stb. Enélkül nem tudtam mire vélni én se de így érthető.
1:50-től kezdődött, de nem akarom én itt más üzleti köreit sérteni.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

parazstaposo írta: 2023.06.01. 20:09 1:50-től kezdődött, de nem akarom én itt más üzleti köreit sérteni.
Semmi gond nem volt a megosztott videóval!
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Arénásítottam pár hsz-t az oroszukrán topikból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átraktam pár hszt a nemhalálosból a hazai nemhalálosba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pénzügyi edukációról szóló beszélgetést áttoltam az OFF-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átraktam pár hszt az adásvételből a kiegészítős topicba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem pár oroszukrán témájú hsz -t a katonaiból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Átpakoltam pár hsz-t az élesfegyveres topikból a J & F-be.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: Szuverén Máltai Lovagrend
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Ez a Wild West stílus mióta van? Néhányszor próbáltam a designokat de csak szétesett az oldal (2 napig szenvedtem vele :(). Most viszont itt van ez. Teccik hogy nem égeti ki a szemem :)
mod: plusz észrevétel hogy ha a legfelső sorban lévő ikonokra kattintok (értesítések, pük, profil) akkor átdob a fórum beállításokhoz
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy hsz-t az oroszukrán topikból.
Boldor kitiltva egy hónapra, rasszista tartalmú kontent megosztásáért.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

waltherlg400 írta: 2023.06.22. 23:35 Ez a Wild West stílus mióta van? Néhányszor próbáltam a designokat de csak szétesett az oldal (2 napig szenvedtem vele :(). Most viszont itt van ez. Teccik hogy nem égeti ki a szemem :)
mod: plusz észrevétel hogy ha a legfelső sorban lévő ikonokra kattintok (értesítések, pük, profil) akkor átdob a fórum beállításokhoz
Pár hete.
I am the law.
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

Sajnálattal közöljük, hogy egy szinkronizációs disszonancia lépett fel a Linux rendszer rekurzív algoritmusainak interdimenzionális szintjén, amely instabilitást eredményezett az összetett metaparadigmák aszimmetrikus konfigurációiban.

A diszkrepancia forrása az volt, hogy a katalitikus metaentitások nem tudtak szinkronizálni az alacsonyabb dimenziókban található reális adatmezőkkel, ami egy szubsztantív aszinkronitást idézett elő a kernel magjában.

A hibát elhárítottuk, köszönjük megértéseteket!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SYSAdmin
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: Szuverén Máltai Lovagrend
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Sy$@dm1n írta: 2023.06.27. 18:20 Kedves Fórumozók!

Sajnálattal közöljük, hogy egy szinkronizációs disszonancia lépett fel a Linux rendszer rekurzív algoritmusainak interdimenzionális szintjén, amely instabilitást eredményezett az összetett metaparadigmák aszimmetrikus konfigurációiban.

A diszkrepancia forrása az volt, hogy a katalitikus metaentitások nem tudtak szinkronizálni az alacsonyabb dimenziókban található reális adatmezőkkel, ami egy szubsztantív aszinkronitást idézett elő a kernel magjában.

A hibát elhárítottuk, köszönjük megértéseteket!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SYSAdmin
Ez mit jelent? Kötőszavakon kívül nem sok mindent értek. Viszont jó kis másolattésztának tűnik trollkodáshoz :)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

waltherlg400 írta: 2023.06.27. 19:12 Ez mit jelent? Kötőszavakon kívül nem sok mindent értek. Viszont jó kis másolattésztának tűnik trollkodáshoz :)
Elrontotta, de már jó.
I am the law.
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: Szuverén Máltai Lovagrend
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Judge Dredd írta: 2023.06.27. 19:31 Elrontotta, de már jó.
Á :!:
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozó!

Rendszerünkben egy rejtélyes dimenziókapu nyílt meg, amely átmeneti időbukkantást okozott a szoftverünkre. Mivel a kvantumenergia és a kozmikus káosz befolyásolja a programozási entitások működését, ezért bizonyos ideig nem tudjuk garantálni a szokásos zökkenőmentes élményt.

Az ügyfeleink biztonsága és elégedettsége érdekében a hibaüzeneteket egy különleges szuperintelligens mopsz által íródott, kódolt nyelvre fordítjuk, amelyet csak ő képes megfejteni. Ez azt jelenti, hogy a hibaüzenetek néha lehetnek érthetetlenek és absztraktak, de ne aggódj, mert a mopsz csapatunk dolgozik azon, hogy megoldást találjon és visszahozza az univerzum rendjét.

Addig is kérjük, legyen türelemmel és fogadja el az egyedi és különleges élményt, amit rendszerünk most nyújt. Bízunk benne, hogy a dimenziókapu hamarosan bezárul, és visszatérünk a megszokott, logikus világunkba.

Köszönjük a megértését!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos,
SYSAdmin
waltherlg400 írta: 2023.06.27. 19:12 Ez mit jelent? Kötőszavakon kívül nem sok mindent értek. Viszont jó kis másolattésztának tűnik trollkodáshoz :)
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Sy$@dm1n írta: 2023.06.27. 20:08 Kedves Fórumozó!

Rendszerünkben egy rejtélyes dimenziókapu nyílt meg, amely átmeneti időbukkantást okozott a szoftverünkre. Mivel a kvantumenergia és a kozmikus káosz befolyásolja a programozási entitások működését, ezért bizonyos ideig nem tudjuk garantálni a szokásos zökkenőmentes élményt.

Az ügyfeleink biztonsága és elégedettsége érdekében a hibaüzeneteket egy különleges szuperintelligens mopsz által íródott, kódolt nyelvre fordítjuk, amelyet csak ő képes megfejteni. Ez azt jelenti, hogy a hibaüzenetek néha lehetnek érthetetlenek és absztraktak, de ne aggódj, mert a mopsz csapatunk dolgozik azon, hogy megoldást találjon és visszahozza az univerzum rendjét.

Addig is kérjük, legyen türelemmel és fogadja el az egyedi és különleges élményt, amit rendszerünk most nyújt. Bízunk benne, hogy a dimenziókapu hamarosan bezárul, és visszatérünk a megszokott, logikus világunkba.

Köszönjük a megértését!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos,
SYSAdmin
Meszkalin, vagy valami szintetikus cucc?
Akkor pár órán belül bezárul a dimenziókapu, ne aggódj.😉
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Sy$@dm1n írta: 2023.06.27. 18:20 Kedves Fórumozók!

Sajnálattal közöljük, hogy egy szinkronizációs disszonancia lépett fel a Linux rendszer rekurzív algoritmusainak interdimenzionális szintjén, amely instabilitást eredményezett az összetett metaparadigmák aszimmetrikus konfigurációiban.

A diszkrepancia forrása az volt, hogy a katalitikus metaentitások nem tudtak szinkronizálni az alacsonyabb dimenziókban található reális adatmezőkkel, ami egy szubsztantív aszinkronitást idézett elő a kernel magjában.

A hibát elhárítottuk, köszönjük megértéseteket!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SYSAdmin
Pfű... Mázli. Akkor mégsem kellett bevetni a bukófrekvenciás hullámtizedelőt? 😄
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

Sy$@dm1n írta: 2023.06.27. 20:08 Kedves Fórumozó!

Rendszerünkben egy rejtélyes dimenziókapu nyílt meg, amely átmeneti időbukkantást okozott a szoftverünkre. Mivel a kvantumenergia és a kozmikus káosz befolyásolja a programozási entitások működését, ezért bizonyos ideig nem tudjuk garantálni a szokásos zökkenőmentes élményt.

Az ügyfeleink biztonsága és elégedettsége érdekében a hibaüzeneteket egy különleges szuperintelligens mopsz által íródott, kódolt nyelvre fordítjuk, amelyet csak ő képes megfejteni. Ez azt jelenti, hogy a hibaüzenetek néha lehetnek érthetetlenek és absztraktak, de ne aggódj, mert a mopsz csapatunk dolgozik azon, hogy megoldást találjon és visszahozza az univerzum rendjét.

Addig is kérjük, legyen türelemmel és fogadja el az egyedi és különleges élményt, amit rendszerünk most nyújt. Bízunk benne, hogy a dimenziókapu hamarosan bezárul, és visszatérünk a megszokott, logikus világunkba.

Köszönjük a megértését!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos,
SYSAdmin
Már hajtogatom is a csákót alufóliából. :lol:
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Szia Modi,

a J&F-ben elmentünk a málnásba, áttennéd kérlek az OFF-ba?
Köszönöm.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

WildBear23 írta: 2023.06.29. 12:56 Szia Modi,

a J&F-ben elmentünk a málnásba, áttennéd kérlek az OFF-ba?
Köszönöm.
Átraktam.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AV-ből töröltem egy ár nélküli hirdetést.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Élesből átpakoltam egy témát az OFF-ba.
viewtopic.php?p=97966#p97966
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem egy hozzászólást a OFF-ból politika miatt.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

A Katonaiból átraktam az autós témát az OFF-ba.
I am the law.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Judge Dredd írta: 2023.07.12. 21:29 A Katonaiból átraktam az autós témát az OFF-ba.
Mondjuk a kresz-tanfolyamba oltott vezetéstechnikai tréning folytatódik továbbra is.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

gvass1 írta: 2023.07.13. 11:52 Mondjuk a kresz-tanfolyamba oltott vezetéstechnikai tréning folytatódik továbbra is.
Átraktam, meg további előzményeket is inkább, bár eredetileg úgy gondoltam az még belefér a rendvédelmi vonalba.
I am the law.
Avatar
cujoe
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2018.06.02. 11:28

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: cujoe »

Judge Dredd írta: 2023.07.13. 12:15 Átraktam, meg további előzményeket is inkább, bár eredetileg úgy gondoltam az még belefér a rendvédelmi vonalba.
Sorry, kicsit szétOFFoltam az Adás-vétel-t. :roll:
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

A Kiegészítősből az Arénába pakoltam át egy elfajult témát.
viewtopic.php?p=98797#p98797
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Judge Dredd írta: 2023.07.22. 19:27 A Kiegészítősből az Arénába pakoltam át egy elfajult témát.
viewtopic.php?p=98797#p98797
Köszönjük!

A fórumtársak iránt lenne egy tiszteletteljes kérésem: a mindenen értetlenkedő, és a mindent leugató hozzászólásokat írják eleve az arénába. A szakmai topikokra kíváncsi fórumtársak így nem kell, hogy vígigolvassák a teljes fütyiméregetést 🙏
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Petya357 írta: 2023.07.23. 09:00 Köszönjük!

A fórumtársak iránt lenne egy tiszteletteljes kérésem: a mindenen értetlenkedő, és a mindent leugató hozzászólásokat írják eleve az arénába. A szakmai topikokra kíváncsi fórumtársak így nem kell, hogy vígigolvassák a teljes fütyiméregetést 🙏
Mentségemre legyen szólva, én már az elején kértem az áthelyezést.

😅
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Petya357 írta: 2023.07.23. 09:00 Köszönjük!

A fórumtársak iránt lenne egy tiszteletteljes kérésem: a mindenen értetlenkedő, és a mindent leugató hozzászólásokat írják eleve az arénába. A szakmai topikokra kíváncsi fórumtársak így nem kell, hogy vígigolvassák a teljes fütyiméregetést 🙏
+1
Kiegészítve azzal, hogy a leugató, OVBMG!#!! hozzászólásokat el sem kell küldeni.

Előrébb nem viszi a világot, csak a fórumunk, és a civil fegyvertartás lejáratására jók.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

jah, legyen mindenki viraglelku bolcsesz, az viszi elore a vilagot....
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

qqriq írta: 2023.07.23. 10:36 jah, legyen mindenki viraglelku bolcsesz, az viszi elore a vilagot....
Mert csak ez a két szélsőség létezik, közötte semmi?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

1/0, igen/nem. fekete/feher :roll:
WildBear23 írta: 2023.07.23. 16:38 Mert csak ez a két szélsőség létezik, közötte semmi?
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

qqriq írta: 2023.07.23. 16:41 1/0, igen/nem. fekete/feher :roll:
OFF
És a Szürke 50 árnyalata, az smafu?
:lol:
ON
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5416
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

qqriq írta: 2023.07.23. 10:36 jah, legyen mindenki viraglelku bolcsesz, az viszi elore a vilagot....
Van egy szép gyűjteményem valahol a régi kék animgifjeiről.
OVBM-ek, dzsihádleszb+, valamint "Az emberek csak a bunkóságból és agresszivitásból értenek" gifek.
Régi szép idők! 😁
Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 1327
Csatlakozott: 2018.06.04. 10:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Kojak »

TotoHU írta: 2023.07.23. 17:21 Van egy szép gyűjteményem valahol a régi kék animgifjeiről.
OVBM-ek, dzsihádleszb+, valamint "Az emberek csak a bunkóságból és agresszivitásból értenek" gifek.
Régi szép idők! 😁
KÉRJÜK!! :D
Avatar
nemtokregelni
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1384
Csatlakozott: 2018.06.10. 14:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: nemtokregelni »

TotoHU írta: 2023.07.23. 17:21 Van egy szép gyűjteményem valahol a régi kék animgifjeiről.
OVBM-ek, dzsihádleszb+, valamint "Az emberek csak a bunkóságból és agresszivitásból értenek" gifek.
Régi szép idők! 😁
Ja, de a végére milyen lett a kék? Belterjes, elsatnyult valami, ahol alig volt hsz vagy új téma, egy rakás dologról nem lehetett beszélni és kb. ugyanaz a 10 ember hátba veregette egymást, hogy milyen okos. Ezért kellene csak több türelem szerintem, mert a színesebb, tartalmasabb fórumhoz kell egy kis tolerancia.
Sapienti sat.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

nemtokregelni írta: 2023.07.23. 17:30 Ja, de a végére milyen lett a kék? Belterjes, elsatnyult valami, ahol alig volt hsz vagy új téma, egy rakás dologról nem lehetett beszélni és kb. ugyanaz a 10 ember hátba veregette egymást, hogy milyen okos. Ezért kellene csak több türelem szerintem, mert a színesebb, tartalmasabb fórumhoz kell egy kis tolerancia.
Volt egy kollégám, 50es éveiben járó családapa, két nagylánnyal, feleséggel, kutyával. Az utcájukban volt valami rablás, elment a fegyverboltba, soklövetű öntöltőt vett.

Aztán beregisztrált a kékre, leírta hogy milyen pisztolyt hord bár még kipróbálni nem tudta, meg volt egy pár kérdése.

Másnap hihetetlenkedve olvasta a "választ", hogy OSTOBA PARASZT, a nemtudommilyen pisztoly az egy FOSTALICSKA, és csak idiótáknak lehet eladni.

Funfact: a Gunboxban vette (a töltényt biztosan, a pisztolyt 99%).
‐---------------

Más hobbim is van a lövészeten kívül, de ez a stílus sehol nem szokás.

Ha hülyeséget kérdez valaki (pl. a Mospilan permetszer jó-e monília ellen), senkinek nem kezd tikkelni a szeme, remegni a keze, habzani a szája, hanem röviden és bazdmegolás nélkül megírjuk, hogy "Nem jó, mert az egy szisztémás (felszívódó) rovarölő."

Ha az ötvösség és ékszerészet topikban megkérdezik hogy ugyanazt jelenti-e a karátszám arany és drágakő esetén, ott is megírjuk a korrekt választ.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

a szinessel nincs semmi bajom de az is csak 1bol es 0bol all :roll:
Kép
nemtokregelni írta: 2023.07.23. 17:30 Ja, de a végére milyen lett a kék? Belterjes, elsatnyult valami, ahol alig volt hsz vagy új téma, egy rakás dologról nem lehetett beszélni és kb. ugyanaz a 10 ember hátba veregette egymást, hogy milyen okos. Ezért kellene csak több türelem szerintem, mert a színesebb, tartalmasabb fórumhoz kell egy kis tolerancia.
ingyom bingyom tálib-e?
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: zora »

qqriq írta: 2023.07.23. 17:50 a szinessel nincs semmi bajom de az is csak 1bol es 0bol all :roll:
Kép
10 féle ember van. Aki érti a kettes számrendszert és aki nem.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5416
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

WildBear23 írta: 2023.07.23. 17:49 Más hobbim is van a lövészeten kívül, de ez a stílus sehol nem szokás.

Ha hülyeséget kérdez valaki (pl. a Mospilan permetszer jó-e monília ellen), senkinek nem kezd tikkelni a szeme, remegni a keze, habzani a szája, hanem röviden és bazdmegolás nélkül megírjuk, hogy "Nem jó, mert az egy szisztémás (felszívódó) rovarölő."

Ha az ötvösség és ékszerészet topikban megkérdezik hogy ugyanazt jelenti-e a karátszám arany és drágakő esetén, ott is megírjuk a korrekt választ.
Én is járok más hobbi-topikokba rengeteget. Ott sem jellemző a leugatás, viszont nincsen a sok szándékos sunyi kis troll sem, aki magát csodálkozó kezdőnek tetteti de már a harmadik mondatnál üvölt róla hogy csak bekérdezni és kötözködni jött vissza egy korábban kivágott nick. És nincsenek a kis illegál webshopozó nepper-trollok sem akik "Urak csak beárazást szeretnék kérni" jönnek és 99,9%-ban az adveszben posztolgattak, vagy kamu adásvételek posztolgatásával jól felverik az árakat.
Ezek a mostan fórumon ritkábban bukkantak fel, a régebbin hullámokban és sokkal nagyobb számban jelentkeztek.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13847
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

hazaiban ez most komoly? :shock:
ingyom bingyom tálib-e?
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

qqriq írta: 2023.07.24. 15:18 hazaiban ez most komoly? :shock:
Biztos az, mert viccnek durva lenne.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy hsz-t és a rá adott választ a HNH-ban.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Válasz küldése