Támogatás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Kedves Fórumozók!

Utalással 41 ezer Ft érkezett be, Paypalon 89 ezer forintnyi. Tavalyról maradt 22 ezer Ft (amiből 10 ezer utalás 12 ezer Paypal) így most 152 ezer jött össze.
Ezzel a 152 ezerrel nem hogy az idei évi tárhely és a 2 éves domain, de a következő évi tárhely is megvan szinte teljesen. A második körös gyűjtésre nem is lesz szükség.
Megpróbálunk két évre előfizetni az új helyen, ha nem lehet akkor majd kiteszünk egy szavazást hogy a fennmaradó pénzzel mi legyen (opcionálisan felhasználjhatuk jövőre)

Rövidesen megkaptjuk a listát a Paypal fizetőkről és megejtjük a sorsolást, kiderül ki lesz a két pisztoly gazdája!
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Chuck Norris írta: 2022.05.07. 18:27 Kedves Fórumozók!

Utalással 41 ezer Ft érkezett be, Paypalon 89 ezer forintnyi. Tavalyról maradt 22 ezer Ft (amiből 10 ezer utalás 12 ezer Paypal) így most 152 ezer jött össze.
Ezzel a 152 ezerrel nem hogy az idei évi tárhely és a 2 éves domain, de a következő évi tárhely is megvan szinte teljesen. A második körös gyűjtésre nem is lesz szükség.
Megpróbálunk két évre előfizetni az új helyen, ha nem lehet akkor majd kiteszünk egy szavazást hogy a fennmaradó pénzzel mi legyen (opcionálisan felhasználjhatuk jövőre)

Rövidesen megkaptjuk a listát a Paypal fizetőkről és megejtjük a sorsolást, kiderül ki lesz a két pisztoly gazdája!

Ezzel mi van? Csak, hogy tudjam mikor vigyem be és melyik boltba a konkrét nyereményfegyvert? Kösz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
swordmanus
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1719
Csatlakozott: 2018.06.01. 20:30
Tartózkodási hely: Lajosmizse
Kapcsolat:

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: swordmanus »

gvass1 írta: 2022.05.17. 10:20 Ezzel mi van? Csak, hogy tudjam mikor vigyem be és melyik boltba a konkrét nyereményfegyvert? Kösz.
Én annyit tudok, hogy tegnap ürítettem a kolduskalapom. A végén még volt pár kisebb összeg és az erősödő dollárnak köszönhetően pár ezer forint árfolyamnyereségünk is lett (estéről másnap délelőttre, én is csak pislogtam)! A végén már forintadomány is jött, közleménnyel (valami megjavult magától). Mindösszesen 96 ezer forintot tudtam utalni úgy is, hogy volt némi tranzakciós költség.
Már paypalon senki se küldjön pénzt! Köszi
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

swordmanus írta: 2022.05.17. 10:33 Én annyit tudok, hogy tegnap ürítettem a kolduskalapom. A végén még volt pár kisebb összeg és az erősödő dollárnak köszönhetően pár ezer forint árfolyamnyereségünk is lett (estéről másnap délelőttre, én is csak pislogtam)! A végén már forintadomány is jött, közleménnyel (valami megjavult magától). Mindösszesen 96 ezer forintot tudtam utalni úgy is, hogy volt némi tranzakciós költség.
Már paypalon senki se küldjön pénzt! Köszi
Hamarosan intézzük, kis türelmet kérünk még!
I am the law.
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: bel »

swordmanus írta: 2022.05.17. 10:33 A végén még volt pár kisebb összeg és az erősödő dollárnak köszönhetően pár ezer forint árfolyamnyereségünk is lett (estéről másnap délelőttre, én is csak pislogtam)!
Sziasztok,

Hosszu tavra nezve az a javaslatom, hogy ne fizessunk tripla valutavaltasi koltseget (Ft-rol dollarra a kuldo bankjaban, majd dollarrol Ft-ra az osszeget gyujto bankjaban, majd vegul Ft-rol dollarra a szolgaltatas kifizetesekor).

Termeszetesen az elozo bekezdestol fuggetlenul koszonom Swordnak, hogy segitette a forumot, hiszen nelkule igy se ment volna!

Bel
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

A 2022. gyűjtés eredménye:

Kalasnyikov.hu Paypal csatornáján keresztül beérkezett: 96 ezer forint USD-ben, összesen 21 adományozótól. Swordmanus topiktársnak ismét nagyon köszönjük hogy segített!
Utalással beérkezett 41 ezer Ft, összesen 8 adományozótól.
Tavalyról maradt: 22e Ft (10e utalás, 12e a régi Paypal gyűjtésből)

Összesen 159 ezer Ft-ot adtatok össze!

Ebből idén felhasználunk ~85 ezer Ft-ot, a maradvány ~74e Ft körül lesz, amiből az idei árakon a jövő évi tárhelybérlet is fedezhető (csak 1 éves előfizu van, viszont).
Úgyhogy ha csak nem emel az új tárhely szolgáltató vagy nem száll el a forint durván, akkor semmit nem kell hozzárakni a fórum pénzéhez hogy 2 évre rendezzünk mindent.
Technikai oldalról az IT-s kolléga készíti elő az új szervert, úgyhogy valamikor a közeljövőben sor kerül a költözésre.

Mindenkinek köszönjük a segítségét, hogy hozzájárult a független fegyveres fórum fenntartásához, működéséhez!

A sorsolásról sem feledkeztünk el, kolléga rövidesen hozza az eredményeket!
thank-you-chuck-norris.jpg
thank-you-chuck-norris.jpg (52.47 KiB) Megtekintve 6089 alkalommal
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Megkaptam a teljes névlistát. Mindenki kapott egy sorszámot, majd egy véletlenszám generátorral kisorsoltunk két számot a 29-ből. Ez alapján a nyertesek:

Önvédelmi bolt - Majarov: Poresz
Fegyverellátó - Zoraki 906: Wildbear

Kérlek vegyétek fel a kapcsolatot a kereskedőkkel az átvétel megbeszélése érdekében! Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a hozzájárulást!
I am the law.
theHassan
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2022.02.17. 20:58

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: theHassan »

Grat!
Avatar
ablaz
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2021.03.21. 20:14

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: ablaz »

Chuck Norris írta: 2022.05.17. 16:33 A 2022. gyűjtés eredménye:

Kalasnyikov.hu Paypal csatornáján keresztül beérkezett: 96 ezer forint USD-ben, összesen 21 adományozótól. Swordmanus topiktársnak ismét nagyon köszönjük hogy segített!
Utalással beérkezett 41 ezer Ft, összesen 8 adományozótól.
Tavalyról maradt: 22e Ft (10e utalás, 12e a régi Paypal gyűjtésből)

Összesen 159 ezer Ft-ot adtatok össze!

Ebből idén felhasználunk ~85 ezer Ft-ot, a maradvány ~74e Ft körül lesz, amiből az idei árakon a jövő évi tárhelybérlet is fedezhető (csak 1 éves előfizu van, viszont).
Úgyhogy ha csak nem emel az új tárhely szolgáltató vagy nem száll el a forint durván, akkor semmit nem kell hozzárakni a fórum pénzéhez hogy 2 évre rendezzünk mindent.
Technikai oldalról az IT-s kolléga készíti elő az új szervert, úgyhogy valamikor a közeljövőben sor kerül a költözésre.

Mindenkinek köszönjük a segítségét, hogy hozzájárult a független fegyveres fórum fenntartásához, működéséhez!

A sorsolásról sem feledkeztünk el, kolléga rövidesen hozza az eredményeket!

thank-you-chuck-norris.jpg
Nektek is köszönet a modizásért-szervezésért!!!

Balázs
Avatar
swordmanus
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1719
Csatlakozott: 2018.06.01. 20:30
Tartózkodási hely: Lajosmizse
Kapcsolat:

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: swordmanus »

bel írta: 2022.05.17. 13:46 Sziasztok,

Hosszu tavra nezve az a javaslatom, hogy ne fizessunk tripla valutavaltasi koltseget (Ft-rol dollarra a kuldo bankjaban, majd dollarrol Ft-ra az osszeget gyujto bankjaban, majd vegul Ft-rol dollarra a szolgaltatas kifizetesekor).

Termeszetesen az elozo bekezdestol fuggetlenul koszonom Swordnak, hogy segitette a forumot, hiszen nelkule igy se ment volna!

Bel
Annyival színezném a történetet, hogy láttam, mennyit küldtetek, mennyit vett le a paypal, és az utolsó napokban mennyi volt az árfolyamnyereségünk, ami végül minden váltási veszteségért kárpótolt. :-)
Az utolsó pár kollega forintban is tudott adományozni!
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Judge Dredd írta: 2022.05.17. 18:27 Megkaptam a teljes névlistát. Mindenki kapott egy sorszámot, majd egy véletlenszám generátorral kisorsoltunk két számot a 29-ből. Ez alapján a nyertesek:

Önvédelmi bolt - Majarov: Poresz
Fegyverellátó - Zoraki 906: Wildbear

Kérlek vegyétek fel a kapcsolatot a kereskedőkkel az átvétel megbeszélése érdekében! Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a hozzájárulást!
Köszönet a szervezőknek, és a támogatóknak. Grat a nyerteseknek! 8-)
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Judge Dredd írta: 2022.05.17. 18:27 Megkaptam a teljes névlistát. Mindenki kapott egy sorszámot, majd egy véletlenszám generátorral kisorsoltunk két számot a 29-ből. Ez alapján a nyertesek:

Önvédelmi bolt - Majarov: Poresz
Fegyverellátó - Zoraki 906: Wildbear

Kérlek vegyétek fel a kapcsolatot a kereskedőkkel az átvétel megbeszélése érdekében! Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a hozzájárulást!
Köszönöm! :D
Soha sem gondoltam volna, hogy az első öntöltő GR-emnek ilyen története lesz.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Poresz írta: 2022.05.18. 09:19 Köszönöm! :D
Soha sem gondoltam volna, hogy az első öntöltő GR-emnek ilyen története lesz.
Grat, privi ment!
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2022.05.17. 18:27 Megkaptam a teljes névlistát. Mindenki kapott egy sorszámot, majd egy véletlenszám generátorral kisorsoltunk két számot a 29-ből. Ez alapján a nyertesek:

Önvédelmi bolt - Majarov: Poresz
Fegyverellátó - Zoraki 906: Wildbear

Kérlek vegyétek fel a kapcsolatot a kereskedőkkel az átvétel megbeszélése érdekében! Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a hozzájárulást!
Köszönöm szépen! :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
bcsob
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2018.06.03. 15:49

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: bcsob »

Gratula a nyerteseknek!
Aki az AK-at szereti, rossz ember nem lehet.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Támogatás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2022.05.17. 18:27 Megkaptam a teljes névlistát. Mindenki kapott egy sorszámot, majd egy véletlenszám generátorral kisorsoltunk két számot a 29-ből. Ez alapján a nyertesek:

Önvédelmi bolt - Majarov: Poresz
Fegyverellátó - Zoraki 906: Wildbear

Kérlek vegyétek fel a kapcsolatot a kereskedőkkel az átvétel megbeszélése érdekében! Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a hozzájárulást!
Ma tudtam átvenni, köszönöm még egyszer a Fegyverellátónak, és Smith ügynöknek, akit így személyesen is megismerhettem! :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Válasz küldése