Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AV-ből töröltem egy hirdetést. 2-8 évet érő buhera, plusz ár sem volt.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy hirdetést HNH-ból AV-be.
I am the law.
pogessor
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:10

Lassú

Hozzászólás Szerző: pogessor »

Tiszteletem

Csak én érzem mostanában alaptalanul az, hogy a fórum motor rettenet betárcsázós modem sebességre kapcsolt vissza? Vagy ha tényleg ez van, akkor miért és meddig?
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Lassú

Hozzászólás Szerző: zora »

pogessor írta: 2021.01.16. 20:42 Tiszteletem

Csak én érzem mostanában alaptalanul az, hogy a fórum motor rettenet betárcsázós modem sebességre kapcsolt vissza? Vagy ha tényleg ez van, akkor miért és meddig?
Akkor nem csak én tapasztalom. Azt hittem, a net vagy a telefon hibája.
Avatar
Morcosrobot
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2020.03.30. 10:43
Tartózkodási hely: North Sentinel Island

Re: Lassú

Hozzászólás Szerző: Morcosrobot »

zora írta: 2021.01.16. 20:53 Akkor nem csak én tapasztalom. Azt hittem, a net vagy a telefon hibája.
+1 Fegyverfotózást már meg sem merem nyitni. De nem ma kezdődött. Tegnap is érzékelhető volt. Azt hittem terrabájtos képek kerültek fel.

Ez jutott eszembe: :D
https://www.youtube.com/watch?v=ZEwnRq9N--0
Put your trust in God, my boys, and keep your powder dry!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Élesből JF-be pakoltam a szállítással kapcsolatos témát.

Lassúság: USA IP-ről nem tapasztalható, én sem igazán tapasztaltam, de többen jelezték, rákérdezek a szolgáltatónál. Sajnos szerintem a jelenlegi szolgáltatónál, jelenlegi díjakkal nem lesz jobb, de egy mailt mindenképpen megér...
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát NH-ból HNH-ba.
I am the law.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Chuck Norris írta: 2020.12.27. 12:10 Dönci62 ügyében a moderátorok közös döntésre jutottak. Egy hónapos kitiltást kap másodnick használatáért.
Ezt is csak a régi tagságára és a karácsonyra való tekintettel kapta.
Új felhasználókat végleg kitiltunk ezért.
Egy hónap után várjuk vissza, a múltkori hőbörgések és nettó kötözködés mellőzésével.
A tisztánlátás kedvéért írom az alábbiakat!
A moderációval folytatott privát levelezésben is megpróbáltam tisztázni a dolgokat, de sajnos nem találtam rá elég nyitott moderátort.
Jobban átgondolva a történteket, meg is értem.
Mindenekelőtt leszögezném, hogy megérdemeltem a tiltásomat, de nem az állítólagos másodnick használata miatt!
Csúnyán viselkedtünk, elszaladt velünk a ló, de azért néhányan szépen provokáltak érte, hogy így történjen.
Privát levelezésben mindkettőnk nevében elnézést kértem a moderátoroktól a viselkedésünk miatt és kértem egy személyes találkozót, ahol min. hárman, de akár többen is részt vehetnénk a másodnick rágalom tisztázása érdekében. Sztarij granicsár nicknevű barátom is hajlandó lett volna erre a találkozásra (miattam, mert tudja, hogy egyik szívügyem ez a fórum), bár ő úgy döntött, hogy különösebben nem foglalkozik a tiltásával. Számára nem volt fontos ez a fórum.
Tehát, kértem a moderációt, hogy találkozzunk valahol személyesen, ahol felnőtt emberek módjára békésen megbeszélhetnénk, hogy melyik nick, kihez tartozik, ahol jelen lehetett volna a moderáció részéről akárhány fő, valamint Sztarij granicsár nicknévvel fórumozó barátom és Én. Ezzel elég egyértelműen lehetett volna tisztázni, hogy nem másodnickről volt szó.
Ez az ötlet a találkozóval kapcsolatban el lett utasítva a moderáció részéről.
Az előzményekért szégyellem magam és mint írtam elnézést is kértem a moderátoroktól, amit most megteszek a nagyközönség felé is!

Barátommal együtt töltöttük az aznap délutánt késő estéig és nem nagyon voltunk már szomjasak, amikor felmerült köztünk egy beárazással kapcsolatos vita.
Innen indult a dolog, hiszen mi sem egyszerűbb megkérdezni a fórumon.
Aztán szó szót követett és egymást inspirálva, egymást cukkolva, egymásnak súgva írtuk a hozzászólásokat, reagálásokat.
Így sikeredett néhány más résztvevő nem kicsit provokatív hozzáállásával az a csúnya műsor amiért, még egyszer elnézést kérek (a barátom nevében is).

Biztosan akad pár jelenleg is aktív régi tag, aki emlékszik rá, hogy egy-egy topiktalálkozón volt egy "vendég" velem, akkor még nem regisztrált fórumosként. Valószínűleg most is ráismerne.
Bízom benne, hogy szavahihetőnek tartanak azok, akik közelebbről is ismernek és nem gondolják, hogy sumákolok, vagy mellébeszélek a fentiekkel kapcsolatban.
Amiért mindezt leírtam:
1. A moderáció felajánlotta, ezt a lehetőséget anélkül, hogy törölné
2. Kényes vagyok a szavahihetőségemre, emage-mre
3. Ez most kizárólag a másodnick dologra vonatkozik, mert mint írtam, a viselkedésemért elnézést kérek mindenkitől, akit bántottam vele, vagy zavartam a komfortérzetét.
Erről ennyit!
A továbbiakban nem szeretnék vele foglalkozni!
Akikkel személyesen is találkoztam már a fórumról, úgy gondolom tudják, hogy mi a valóság a leírtak után, akik pedig még nem ismertek meg személyesen, tájékozódhattak a fentebb leírtakból, helyre téve néhány téves gondolatot.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem egy hirdetést a Légfegyveresből. Kérlek az adás-vételben hirdessetek!
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Kicsit megkésve, de átpakoltam a családon belüli erőszak témáját a Jog és Fegyverből az OFF-ba.
I am the law.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5786
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

Nálam is előjött a korábban említett kellemetlenség, hogy elfelejt az oldal, vissza kell jelentkezni minden lap bezárás után. A megoldás az lett úgy tűnik, hogy https://-t kell a cím elé írni, nem pedig http://-t. A http-t nem biztonságos kapcsolatként ismeri fel a böngésző, gondolom ezért törli azonnal a sütiket (vagy gondolom ilyesmi, nem vagyok infós ;) ).
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Avatar
Sparrow
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2018.06.11. 12:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sparrow »

Fortitu írta: 2021.01.28. 20:16 Nálam is előjött a korábban említett kellemetlenség, hogy elfelejt az oldal, vissza kell jelentkezni minden lap bezárás után. A megoldás az lett úgy tűnik, hogy https://-t kell a cím elé írni, nem pedig http://-t. A http-t nem biztonságos kapcsolatként ismeri fel a böngésző, gondolom ezért törli azonnal a sütiket (vagy gondolom ilyesmi, nem vagyok infós ;) ).
Szerintem csak szerencsed volt. Nekem mindig https van elotte es megis hol csinalja, hol nem...
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Sparrow írta: 2021.01.29. 06:41 Szerintem csak szerencsed volt. Nekem mindig https van elotte es megis hol csinalja, hol nem...
+1
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AV-ben kérésre töröltem egy hirdetést.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem a dobcserés témát a NH topikból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Zotyika
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2018.06.04. 17:49

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Zotyika »

Adás-vétel OFF-oljuk zora kartáccsal közösen HW37 ügyén, bocsánat.
(szerintem érdekes a téma, de inkább nem-halálosba illik)
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5786
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

Chuck Norris írta: 2021.01.29. 15:31 Töröltem a dobcserés témát a NH topikból.
Ha pár hónap múlva majd esetleg full ezt a koncepciót lehet boltban kapni, akkor azért még morcosabb leszek a hiszti miatt. Meg fogom venni... De morcosan.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átpakoltam a HWról szóló eszmecserét az adásvételből a nemhalálosba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

laszlokovacs felhasználó végleg kitiltva.
montecarlo 1 hónapra kitiltva másodnick használatáért.

A fórumszabályzat vonatkozó része továbbra is érvényes:

"Tilos a kegyeletsértés, a nemzetek nemzeti jelképeinek szidalmazása, gyalázása, a gyűlöletkeltés, a fórum technikai rombolása, a fórum tartalmi rombolása (a folyamatos fórumozást feltűnően és szándékosan akadályozó agresszív vagy offtopik hozzászólások), a flood, más felhasználókhoz hasonló nick névvel, sértő vagy gyűlöletkeltő névvel, illetve egyszerre több nick névvel regisztrálni."
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Chuck Norris írta: 2021.02.03. 15:53 laszlokovacs felhasználó végleg kitiltva.
montecarlo 1 hónapra kitiltva másodnick használatáért.

A fórumszabályzat vonatkozó része továbbra is érvényes:

"Tilos a kegyeletsértés, a nemzetek nemzeti jelképeinek szidalmazása, gyalázása, a gyűlöletkeltés, a fórum technikai rombolása, a fórum tartalmi rombolása (a folyamatos fórumozást feltűnően és szándékosan akadályozó agresszív vagy offtopik hozzászólások), a flood, más felhasználókhoz hasonló nick névvel, sértő vagy gyűlöletkeltő névvel, illetve egyszerre több nick névvel regisztrálni."
Jól átgondoltátok?
Mert nálam ugyanez volt a bünti, csak koránt sem volt valós a megjelölt ok (másodnick)!
Mint írtam, a balhékeltés miatt megérdemeltnek vettem és le is töltöttem.
Azért, mert egy IP címről, vagy ugyanazon gépről érkezik a nickek hozzászólása, még nem biztos, hogy másodnickről van szó! ;)
Amúgy jónéhány nappal ezelőtt írtam egy levelet az oldal alján megjelölt "kapcsolat" felhasználásával, de semmi reakció nem történt részetekről.
Kaphatnék erre valami reagálást, akár privátban is?
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Dönci62 írta: 2021.02.03. 19:48 Jól átgondoltátok?
Jól.
Dönci62 írta: 2021.02.03. 19:48 Kaphatnék erre valami reagálást, akár privátban is?
Nem.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13845
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Azert csak az ip alapjan masodnickelni valakit a mai vilagban nem tul elegans.
Alap esetben mar szinte minden szolgaltato natol, a publikus cimet kulon kerni kell...
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

qqriq írta: 2021.02.03. 20:19 Azert csak az ip alapjan masodnickelni valakit a mai vilagban nem tul elegans.
Alap esetben mar szinte minden szolgaltato natol, a publikus cimet kulon kerni kell...
Nem csak ennyi volt, és beszéltünk is vele tiltás előtt, el is ismerte. Ha lehet mindig meghallgatjuk a másik felet akármilyen intézkedés előtt.
I am the law.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13845
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

:thumbsup:
Judge Dredd írta: 2021.02.03. 20:26 Nem csak ennyi volt, és beszéltünk is vele tiltás előtt, el is ismerte. Ha lehet mindig meghallgatjuk a másik felet akármilyen intézkedés előtt.
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Chuck Norris írta: 2021.02.03. 20:04 Jól.



Nem.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Judge Dredd írta: 2021.02.03. 20:26 Nem csak ennyi volt, és beszéltünk is vele tiltás előtt, el is ismerte. Ha lehet mindig meghallgatjuk a másik felet akármilyen intézkedés előtt.
Ez azért eléggé "specifikus" megítélés, mert velünk nem beszéltetek a tiltás előtt, sőt, a később felajánlott személyes találkozóból is kihátráltatok, ami nagyon komoly esélyt adott volna mindnyájunknak a tisztázásra!
Jól érzem, hogy ez nem kifejezetten egyenlő bánásmód?????
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Dönci62 írta: 2021.02.03. 21:14 Ez azért eléggé "specifikus" megítélés, mert velünk nem beszéltetek a tiltás előtt, sőt, a később felajánlott személyes találkozóból is kihátráltatok, ami nagyon komoly esélyt adott volna mindnyájunknak a tisztázásra!
Jól érzem, hogy ez nem kifejezetten egyenlő bánásmód?????
Kedves Dönci62, alakul a következő pihenőd.
Utóirat: A tiltáskori levelezésből nagyon szívesen másolunk be amennyiben megengeded.
I am the law.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Chuck Norris írta: 2021.02.03. 20:04 Jól.



Nem.
" Amúgy jónéhány nappal ezelőtt írtam egy levelet az oldal alján megjelölt "kapcsolat" felhasználásával, de semmi reakció nem történt részetekről.
Kaphatnék erre valami reagálást, akár privátban is? "

Miért is nem?
De most komolyan?
Megrágalmaztok másodnickkel, nepperkedéssel, tiltotok, majd miután, a koholt, bizonyítatlan vádak miatt (többször felajánlottam a személyes találkozót mindkét nick és a ti részvételetekkel, amit elutasítottatok) letöltötem a büntetést és kérem a régi hozzáférésem visszaállítását, amire semmi reakció nincs részetekről, még egy indokot sem kérhetek??????????????????????
Azért ez már több, mint furcsa!
Semmi márt nem kértem, csak egy korrekt hozzáállást egy régi törzstag részéről!
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Judge Dredd írta: 2021.02.03. 21:16 Kedves Dönci62, alakul a következő pihenőd.

Utóirat: A tiltáskori levelezésből nagyon szívesen másolunk be amennyiben megengeded.
Fenyegetés, megfélemlítés egy nyilvános, demokratikus fórumon? Hm......

Azt a levelezést már mindenki mindenki ismeri!
A Dönci62 rendben van, de a többi nicknevet kikérem magamnak, mert mint írtam bizonyítani szerettem volna személyes találkozók révén!
Így súlyos rágalmazássá kezd alakulni részetekről!
Miért nem a tiltás utáni levelezésből másoltok be?
Azt teljes terjedelmében engedélyezem, sőt kérem is a korrektség és a szavahihetőség érdekében!
Persze csak úgy, ha mindkét fél részéről minden megjelenik!
Én azért a biztonság kedvéért elmentettem, már csak a korrektség kedvéért is! ;)
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Dönci62 írta: 2021.02.03. 21:48 Fenyegetés, megfélemlítés egy nyilvános, demokratikus fórumon? Hm......

Azt a levelezést már mindenki mindenki ismeri!
A Dönci62 rendben van, de a többi nicknevet kikérem magamnak, mert mint írtam bizonyítani szerettem volna személyes találkozók révén!
Így súlyos rágalmazássá kezd alakulni részetekről!
Miért nem a tiltás utáni levelezésből másoltok be?
Azt teljes terjedelmében engedélyezem, sőt kérem is a korrektség és a szavahihetőség érdekében!
Persze csak úgy, ha mindkét fél részéről minden megjelenik!
Én azért a biztonság kedvéért elmentettem, már csak a korrektség kedvéért is! ;)
Amúgy szvsz ezt érdemesebb volna higgadtan privátban kitárgyalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Dönci62 írta: 2021.02.03. 21:51 Amúgy szvsz ezt érdemesebb volna higgadtan privátban kitárgyalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZVSZ érdemes lenne kijózanodni, és inkább hagyni ezt a témát.
I am the law.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Judge Dredd írta: 2021.02.03. 21:54 SZVSZ érdemes lenne kijózanodni, és inkább hagyni ezt a témát.
Vegyem ezt is amolyan rágalmazásnak és fenyegetésnek?
A magam részéről most teljesen józan vagyok (sanda a gyanúm, hogy ez a másik oldalról nem így van, más logikus tippen most éppen nincs), kb. 15-20 napja még alkohol befogadására képes eszközt sem láttam ( :lol: :lol: :lol: :lol: ) de nem értem, hogy ti miért nem tudtok józanul gondolkodni!
Megértem, hogy nem csípitek a búrámat a múltkori miatt (főleg úgy, hogy hatalmas bakot lőttetek), de ezen intelligens, józan gondolkodásra képes ember túl kell, hogy tudjon lépni, főleg a levelezések révén/után!
Tényleg inkább privátban kellene ezt folytatni, ha nem vagytok képesek a magas lóról, csak rövid időre is az ésszerűség kedvéért leszállni!!!!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Dönci62 írta: 2021.02.03. 22:05 Vegyem ezt is amolyan rágalmazásnak és fenyegetésnek?
A magam részéről most teljesen józan vagyok (sanda a gyanúm, hogy ez a másik oldalról nem így van, más logikus tippen most éppen nincs), kb. 15-20 napja még alkohol befogadására képes eszközt sem láttam ( :lol: :lol: :lol: :lol: ) de nem értem, hogy ti miért nem tudtok józanul gondolkodni!
Megértem, hogy nem csípitek a búrámat a múltkori miatt (főleg úgy, hogy hatalmas bakot lőttetek), de ezen intelligens, józan gondolkodásra képes ember túl kell, hogy tudjon lépni, főleg a levelezések révén/után!
Tényleg inkább privátban kellene ezt folytatni, ha nem vagytok képesek a magas lóról, csak rövid időre is az ésszerűség kedvéért leszállni!!!!
Dönci,

Most szépen kérni foglak, hogy hagyd ezt abba.

Tényleg. kérlek, hogy kapcsold ki a gépet, és aludj egyet erre az egészre. Ezzel az önérzetes kerítés rázással újra csak magadat égeted több száz fórumozó előtt. (És nem, holnap nem fogom visszatörölni ezt a beszélgetést. Nem nekem lesz kellemetlen)
Karácsony óta nem volt semmilyen balhé a fórumon, de most ismét elkezdted. Leírtad a megoldást magad is: lépjél túl rajta! Mi már túlléptünk, tedd ezt most meg Te is. Akik idejárnak a fegyverekről szeretnek eszmét cserélni, nem a moderátori topikban olvasni a fostorgásokat.

Lépj túl, kezdj új fejezetet, foglalkozzunk a fegyverekkel, amiért ez a fórum létrejött!

Jó éjt!
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Chuck Norris írta: 2021.02.03. 22:37 Dönci,

Most szépen kérni foglak, hogy hagyd ezt abba.

Tényleg. kérlek, hogy kapcsold ki a gépet, és aludj egyet erre az egészre. Ezzel az önérzetes kerítés rázással újra csak magadat égeted több száz fórumozó előtt. (És nem, holnap nem fogom visszatörölni ezt a beszélgetést. Nem nekem lesz kellemetlen)
Karácsony óta nem volt semmilyen balhé a fórumon, de most ismét elkezdted. Leírtad a megoldást magad is: lépjél túl rajta! Mi már túlléptünk, tedd ezt most meg Te is. Akik idejárnak a fegyverekről szeretnek eszmét cserélni, nem a moderátori topikban olvasni a fostorgásokat.

Lépj túl, kezdj új fejezetet, foglalkozzunk a fegyverekkel, amiért ez a fórum létrejött!

Jó éjt!
Amint visszaállítod a régi jogosultságomat és hozzáférésemet, így fog történni!
Én nem tettem mást, mint egy barátommal piásan fórumoztam, és rosszul reagáltam dolgokra. Rosszul tettem, hibáztam, elismertem és letöltöttem az érte járó büntetésemet!
Mi kell még????????????
Többszörösen elnézést és bocsánatot kértem miatta, tőletek is és a fórumozóktól is!
Ti viszont valótlanságokat állítottatok nyilvánosan rólam és még ez alapján szankcionáltatok is!
Ezek tények, és a többszáz fórumozó közül akadnak, akik inkább a tényeknek hisznek, mint bizonyítatlan, koholt, kitalációknak!
Ezek alapján Én felvállalom, ha égőnek tűnik, hogy valaki a becsületéért és az igazságért "fostorog".
Szeretnék Én is végre tisztán a fegyverekkel foglalkozni és lezárni a témát, amint visszaáll a "régi rend"!
Részemről itt és most, ez így befejezve!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Dönci62 kitiltva "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló (...) hőzöngés!!"*-ért, topikrombolásért, korábbi döntések megkérdőjelezéséért minősíthetetlen stílusban, a moderátorok zaklatásáért: továbbra sincs kedvünk "férfi ember módjára", ráadásul egy pandémia közepén (??), egy sör mellett valahol megvitatni a döntéseinket.
A tiltás pontos idejét még megvitatjuk.

*eredeti idézet: "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló többszemélyes hőzöngés"
I am the law.
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1128
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Csodálom a türelmeteket, ezt a saga-t végigolvasva, már előbb megérdemelte volna.

Judge Dredd írta: 2021.02.03. 23:54 Dönci62 kitiltva "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló (...) hőzöngés!!"*-ért, topikrombolásért, korábbi döntések megkérdőjelezéséért minősíthetetlen stílusban, a moderátorok zaklatásáért: továbbra sincs kedvünk "férfi ember módjára", ráadásul egy pandémia közepén (??), egy sör mellett valahol megvitatni a döntéseinket.
A tiltás pontos idejét még megvitatjuk.

*eredeti idézet: "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló többszemélyes hőzöngés"
"..."
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Judge Dredd írta: 2021.02.03. 23:54 Dönci62 kitiltva "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló (...) hőzöngés!!"*-ért, topikrombolásért, korábbi döntések megkérdőjelezéséért minősíthetetlen stílusban, a moderátorok zaklatásáért: továbbra sincs kedvünk "férfi ember módjára", ráadásul egy pandémia közepén (??), egy sör mellett valahol megvitatni a döntéseinket.
A tiltás pontos idejét még megvitatjuk.

*eredeti idézet: "pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló többszemélyes hőzöngés"
Csak a tisztánlátás és a becsület érdekében:
Ha már privátból idézgetünk, nem árt a teljes mondatot idézni, nem csak olyan részleteket, amivel újfent torzítani lehet valaki megítélésén!
Hagy idézzek Én is ha már itt tartunk:


"Szívesen venném ha egy min. 3 vagy több fős összeröffenésel ezt
> tisztáznánk, mert erre azért kényes vagyok. Egy békés
> találkozóra gondoltam, ahol egy kávé, üdítő, vagy mérsékelt
> sörfogyasztás mellett néhány percben azt személyesen is
> megbeszélhetnénk ahol jelen lenne egy, vagy több moderátor az
> öreg határőr barátom és Én."


"Szeretném, ha a legújabb moderátori bejegyzés a Moderációs topikban arról szólna, hogy mikor ejtjük meg a 3, vagy többszemélyes találkozót ennek tisztázása érdekében, vagy ha újfent kifarolnátok valamilyen nevetséges kifogással előle, akkor arról, hogy tisztázódott a nickem és nem volt semmiféle másodnick, pusztán némi alkoholos befolyásoltság alatt álló többszemélyes hőzöngés!!
Úgy gondolom a fórum érdekében is érdemes lenne ezt átgondolnotok és férfi ember módjára, becsületesen beleállni a dolog megoldásába, nem sunyi módon elsumákolni."


Szvsz így kicsit más értelmet ad az egész megítélésében azok számára is, akik csak innen tájékozódtak, a dologról.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Ez a "hallgattassék meg a másik fél" miatt még ittmarad, és akkor innentől pihi.
I am the law.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Fortitu írta: 2021.01.28. 20:16 Nálam is előjött a korábban említett kellemetlenség, hogy elfelejt az oldal, vissza kell jelentkezni minden lap bezárás után. A megoldás az lett úgy tűnik, hogy https://-t kell a cím elé írni, nem pedig http://-t. A http-t nem biztonságos kapcsolatként ismeri fel a böngésző, gondolom ezért törli azonnal a sütiket (vagy gondolom ilyesmi, nem vagyok infós ;) ).
Ez bejött. Mindkét gépemen működik a megoldás. Kösz' a tippet. :-)

Utóirat: a fene se gondolta volna, hogy nem automatikus a https://. Észszerű funkció, hogy nem biztonságos kapcsolat mellett ne maradjunk bejelentkezve.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Ma adatbázis- és fórummotor frissítés miatt többször lehet átmenetileg elérhetetlen a fórum.
Ez most tovább fog tartani a szokásosnál ezért hosszú hozzászólások elküldése előtt légyszi vágjátok ki a hsz-t, hogy ne vesszen el, ha éppen az alatt lőjük ki a fórumot.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Létezik olyan opció, hogy valamely felhasználó nekem tud privit küldeni, de én nem tudok neki választ? Mintha le lenne tiltva. Vagy én vagy ő.
Hmm?

Bug?
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Fórum frissült a legújabb verzióra. A pár apró ilyenkor szokásos módosítást (képek alatt a megtekintés számláló kikapcsolása, a fórum logó fixálása, stb) majd jövő héten újra beállítjuk, addig is lehet már fórumozni.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

gvass1 írta: 2021.02.06. 18:35 Létezik olyan opció, hogy valamely felhasználó nekem tud privit küldeni, de én nem tudok neki választ? Mintha le lenne tiltva. Vagy én vagy ő.
Hmm?

Bug?
Elképzelhető, hogy valamiért nála rossz a jogosultság beállítása, írd meg a nevét, holnap valamikor ránézek.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pár hsz-t átpakoltam a fegyvergyűjtős topikból a NH-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Néhány hsz-t átpattintottam az élesfegyós topikból a J&F-be.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Gazdasági elemzések lőfegyveres topikból az OFF-ba mentek.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy szabálytalan hsz-t az AV topikból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Fotósból átraktam egy témát a Kiegészítős topikba.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Élesből átraktam egy témát a Vadászba
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

A modiknak, csak FYI - pénteken küldtem Poresz fórumtársnak egy terjedelmes PÜt, ami eltűnt az éterben. Nálam egy ideig látszott a kimenőben - most sem ott, sem az elküldöttben. Azóta megoldottunk az információcserét egy offline komm csatornán :D , de gondoltam, azért jelentem az esetet.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Petya357 írta: 2021.02.28. 12:37 A modiknak, csak FYI - pénteken küldtem Poresz fórumtársnak egy terjedelmes PÜt, ami eltűnt az éterben. Nálam egy ideig látszott a kimenőben - most sem ott, sem az elküldöttben. Azóta megoldottunk az információcserét egy offline komm csatornán :D , de gondoltam, azért jelentem az esetet.
Én azt tudom jelenteni, hogy továbbra sem ért ide semmi.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Poresz írta: 2021.02.28. 12:45 Én azt tudom jelenteni, hogy továbbra sem ért ide semmi.
Priviben tudnátok küldeni egy screenshotot a bejövő, kimenő, elküldött mappáitokról? Kitakarhatjátok természetesen a nincs közöm hozzá részeket.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

NH-ból töröltem egy szándékosan szabálytalan hirdetést.
I am the law.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

A saját fotós-képes topikban kiléptünk az ontopic keretei közül: legyetek szívesek költöztessétek egy megfelelőbb topikba (EDC? OFF?) 2021. 03. 02. 23:01-2021. 03. 03. 08:49 hozzászólásokat.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: vato »

dobtam még egy kis "szemetet" a fotós topikba, én is kérem áthelyezni majd idővel. köszi
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Poresz írta: 2021.03.03. 09:32 A saját fotós-képes topikban kiléptünk az ontopic keretei közül: legyetek szívesek költöztessétek egy megfelelőbb topikba (EDC? OFF?) 2021. 03. 02. 23:01-2021. 03. 03. 08:49 hozzászólásokat.
Átpakoltam az OFF-ba a témát.
I am the law.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Judge Dredd írta: 2021.03.03. 21:53 Átpakoltam az OFF-ba a témát.
Köszönöm, köszönjük.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Áthelyeztem a viperás témát NH-ból EDC-be.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem egy bekezdést egy hozzászólásból a hozzászólóval egyeztetve.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem pár konteós- és politikai hosszászólást az OFF topikból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pár hsz-t áttoltam a humortopikból az OFF-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Chuck Norris írta: 2021.03.25. 14:37 Pár hsz-t áttoltam a humortopikból az OFF-ba.
Köszönjük.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

NH-ból töröltem egy hozzászólást az írója kérésére.
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4241
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

NH-ban az utolsó 3 hozzászólás IMHO a katonai, és rendvédelmibe való. Thx.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Petya357 írta: 2021.04.05. 09:55 NH-ban az utolsó 3 hozzászólás IMHO a katonai, és rendvédelmibe való. Thx.
Átpakoltam.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy céges hirdetést az AV-ből a Szaksajtósba.
I am the law.
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: chucky »

Szeva Dredd.

Napok óta nézegettem az új avatar képedet de nem jöttem rá mi lehet az :roll:
Mi volt az???? :mrgreen:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

chucky írta: 2021.04.07. 17:25 Szeva Dredd.

Napok óta nézegettem az új avatar képedet de nem jöttem rá mi lehet az :roll:
Mi volt az???? :mrgreen:
Április 1. volt
JD.png
I am the law.
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: chucky »

Judge Dredd írta: 2021.04.07. 18:37 Április 1. volt
JD.png
Há' én minden vizionáltam belőle de macskához semmi köze nem volt :lol: :lol: :lol:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5414
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Beregisztrált egy régi kedves fórumtársunk (Bird) aki már a kezdetek kezdetén is ott volt a 2005-ös időkben a sárgán, aztán a régi kéken.
Megérdemelne egy veterán plecsnit! :-)
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

bel írta: 2021.04.18. 17:53 Sziasztok,

Mi az ott alul?

Kép

Annyi segitseg, hogy 2004-ben lottem vele. :-)

Bel
Húú…
hiba (2021. 04. 18.).JPG
hiba (2021. 04. 18.).JPG (16.03 KiB) Megtekintve 28191 alkalommal
…ez így nem lesz egyszerű.

Firefoxban jó, Chrome-ban hibás. (Win7 és Win10 esetén is.)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát a Jogból az NH-ba.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Poresz írta: 2021.04.18. 18:01 Húú…
hiba (2021. 04. 18.).JPG
…ez így nem lesz egyszerű.

Firefoxban jó, Chrome-ban hibás. (Win7 és Win10 esetén is.)
A kívülről linkelt képet valamiért nem jeleníti meg, de ha új lapon megjeleníted magát a képet, akkor látható így is.
Szerintem böngésző beállítás lesz, de utánanézek majd.
I am the law.
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: bel »

Judge Dredd írta: 2021.04.19. 10:11 de utánanézek majd.
Szia,

Elore is koszi!

Bel
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

bel írta: 2021.04.19. 10:49 Szia,

Elore is koszi!

Bel
Foglakoztam egy kicsit a kérdéssel. Annyi biztos volt, hogy nem általános hiba, amúgy működik a kívülről linkelt kép megjelenítése. A belse.hu oldalról nem jeleníti meg Chorme alól, Firefox alól viszont jó, ezért gondoltam, hogy a böngészőkben, valamint a belse.hu oldalban lesz a kulcs. Biztonságos oldalon belül a nem biztonságos tartalmat a Chrome letiltja (mixed contents, http <-> https)
Javaslom ilyenkor a képet töltsétek fel ide, vagy máshonnan linkeljétek, de amúgy ki lehet ezt kapcsolni:
Chromeban: beállítások - adatvédelem és biztonság - webhelybeállítások - nem biztonságos tartalom - engedélyezésnél hozzáadni a fegyverforum.com-ot

Azt javasolnám, ha ilyet láttok: jobb klikk, kép megnyitása új lapon. Telón szintén működik így, ott hosszan kell nyomni a kép ikont.
I am the law.
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: bel »

Judge Dredd írta: 2021.04.19. 22:13 Chromeban: beállítások - adatvédelem és biztonság - webhelybeállítások - nem biztonságos tartalom - engedélyezésnél hozzáadni a fegyverforum.com-ot
Azt javasolnám, ha ilyet láttok: jobb klikk, kép megnyitása új lapon. Telón szintén működik így, ott hosszan kell nyomni a kép ikont.
Szia,

Koszi!

Bel
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: bel »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bel 2021.04.20. 11:22-kor.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

bel írta: 2021.04.20. 11:09 Sziasztok,

Most jobb?
Kép

Bel
Nekem most a linket se nyitja meg külön, szóval nem jobb.

Itt próbalgathatod, aztán majd törlöm a topikot:
viewtopic.php?f=5&t=103
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem JF-ből egy politikai hozzászólást. A közösség a fórumon politikamentességet szavazott az aktuál pártpolitikát illetően.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AV-ből átraktam egy témát az Élesbe.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát az OFF-ból az Élesbe.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Boxeres témát áttoltam a NH-ból az EDC-be.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

NH-ban kicsit elszaladt a nyelvi szójáték témával a ló, talán offosítható. kösz
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

gvass1 írta: 2021.05.05. 06:10 NH-ban kicsit elszaladt a nyelvi szójáték témával a ló, talán offosítható. kösz
Átrakva.
I am the law.
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átraktam pár hszt a fotósból az edc topikba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átraktam pár hszt a nemhalálosból az off topicba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

És az adásvétel topikból is átkerült pár hsz az offba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Par hsz-t töröltem az AV-ből
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Poresz »

A 2021.05.13. 14:15-2021.05.13. 17:27 hozzászólás-tartomány megítélésem szerint az OFF topikba való. Köszönöm.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Helyére raktam egy eltévedt beszélgetést.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Poresz írta: 2021.05.13. 18:05 A 2021.05.13. 14:15-2021.05.13. 17:27 hozzászólás-tartomány megítélésem szerint az OFF topikba való. Köszönöm.
Köszi, ennyi még elfér szerintem.
I am the law.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2021.05.17. 11:35 Helyére raktam egy eltévedt beszélgetést.
Köszönöm szépen! :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Átraktam a töltőléces értekezést a fotósból a kiegészítős topicba.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
Harry Callahan
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2020.01.13. 11:45

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Harry Callahan »

Töröltem egy témát az adás-vétel topikból.
Do you feel lucky?
Go ahead, make my day!
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: chucky »

Csőtészta :mrgreen:

Esetleg az megoldható,hogy a nyomtatható lőlapokat összezsugorítani pici méretre és egy hozzászólásba mozaik szerűen?Klikkelés után eredeti méretre ugrana fel és letőthető :mrgreen:
Vagy ahogy egyszerűbb megoldani mert így elég hosszú :roll:
Köszi ;)
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

chucky írta: 2021.05.29. 11:56 Csőtészta :mrgreen:

Esetleg az megoldható,hogy a nyomtatható lőlapokat összezsugorítani pici méretre és egy hozzászólásba mozaik szerűen?Klikkelés után eredeti méretre ugrana fel és letőthető :mrgreen:
Vagy ahogy egyszerűbb megoldani mert így elég hosszú :roll:
Köszi ;)
Nem akarod esetleg egy Drive mappába feltölteni? Aztán a kezdősbe beraknék egy linket hozzá az első hozzászólásba.
I am the law.
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: chucky »

Judge Dredd írta: 2021.05.29. 14:28 Nem akarod esetleg egy Drive mappába feltölteni? Aztán a kezdősbe beraknék egy linket hozzá az első hozzászólásba.
Rendben intézem.Ez nagyon jó ötlet........csak......ne mondj semmit a pisztolyodnak :shock: :? :mrgreen:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Lőlapos témát attoltam a jogból a lőfegyveres topikba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Adásvételben SS pitbull hirdetes neppergyanús, toti78 user. 150ért hirdeti a 110be került szettet (100 a fegyver újan es 10 a pótdob). Törlitek lécci, köszönöm.
Chuck Norris írta: 2021.06.03. 06:02 Lőlapos témát attoltam a jogból a lőfegyveres topikba.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

montecarlo írta: 2021.06.10. 09:19 Adásvételben SS pitbull hirdetes neppergyanús, toti78 user. 150ért hirdeti a 110be került szettet (100 a fegyver újan es 10 a pótdob). Törlitek lécci, köszönöm.
Amúgy neppergyanús, deee... most ebben a pillanatban, melyik boltban kapható 100-ért vagy akármennyiért az ss Pitbull?
Válasz küldése