Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

The Gent írta: 2019.08.09. 20:08 Azért "szállt el" a politika, mert a moderátor hagyta elszállni, az ismert kolléga " kicsit" túltolta a narancssárga biciklit, amire én udvariasan figyelmeztettem. Erre az egészre nem került volna sor, ha időben leállitod. Tudom a kritikát senki nem szereti, én sem, de vedd ezt építő jellegű kritikának. Rendben van, hogy ezt most viccesen elütötted, de erre nem ártana majd odafigyelni. Köszönöm.
Egyrészt értem amit mondasz.
Másrészt meg nem kell rá válaszolni hanem nyomni a felkiáltójeles gombot. Onnan tudjuk hogy nem tetszik. Nem megoldható sajnos hogy folyamatosan a fórumon lógjunk naponta 1-2x ellenőrizzük a hsz-okat. A fórumos politikai témákat nem a moderátor akadályozza meg, maximum utólag törölni tudja. De nem vagyunk itt állandóan. Az elszállás legjobb ellenszere ha nincs viszontválasz arra amit valaki politikának vagy éppen propagandának vél.

Amúgy meg nyilván mi is szoktunk politizálni és mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak ezt itt kerülni kéne, aki ilyesmire vágyik az az index, 888, 444 és a megfelelő komment felületeken kianyázhatja magát.
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

The Gent írta: 2019.08.09. 20:08 Azért "szállt el" a politika, mert a moderátor hagyta elszállni, az ismert kolléga " kicsit" túltolta a narancssárga biciklit, amire én udvariasan figyelmeztettem. Erre az egészre nem került volna sor, ha időben leállitod. Tudom a kritikát senki nem szereti, én sem, de vedd ezt építő jellegű kritikának. Rendben van, hogy ezt most viccesen elütötted, de erre nem ártana majd odafigyelni. Köszönöm.
Jaj Atyám....
Szerintem egyáltalán nem "szállt el" a vita. Semmi komoly anyázás, vagy fenyegetés nem hangzott el, egyszerű vélemény ütköztetés volt. Itt meg csak azért kötött ki a dolog, mert egyesek politikának értékelik, hogy mikor volt szar és mikor negyed annyira sem. Pedig ez nem politika, ez egyszerű TÉNY.
Semmilyen biciklit nem szoktam tolni, sem narancssárgát, sem zöldet, sem pirosat, de szivárvány színűt sem. Az ilyesmit meghagyom másnak. Én csak a véleményemet mondom el, semmi többet. Az meg egy másik dolog, hogy amikor egyeseknek a véleményem nem tettszik, majd a vitában hát legalábbis erőteljesen úgy tűnik, hogy alulmaradnak, szinte azonnal ilyen, vagy olyan indokokkal kérik, hogy hagyjam a témát, majd szaladnak a modikhoz, ami meg szerintem vicces. :mrgreen: Ami viszont nem annyira vicces, hogy a modik meg annyira tartanak néhány témától, hogy már annak látszatától, vagy azok emlegetésétől is szívdobogást kapnak és így ebben a dologban partnerek. Törlik a hozzászólást, rám szólnak, vagy pl. három nap pihire küldik Toto-t.

Tehát - többek között - a politikától mint olyantól, annyira félnek itt egyesek, hogy már azt is hajlamosak annak könyvelni, vagy annak nevezni, értékelni, ami valójában nem az. Ezért akkor kérném, hogy valamelyik moderátor itt, most, előre, tételesen sorolja már fel legyen kedves, hogy miről nem lehet akkor itt voltaképpen beszélgetni az OFF-ban, amikor pedig szóba kerül valami, majd előre átböngészgeti mindenki ezt a listát. :lol: Mondjuk szerintem úgy elég sz.r lesz beszélgetni, ha pl. szóba kerül a hazai fegyvergyártás, aztán megszólal valaki, hogy jaj, azt itt nem szabad, mert a listán van, hiszen politika, mert állam bácsi benne van és abba kell hagyni. Meg az is szar lesz, ha valaki elkezdi szidni mondjuk a szakorvost, akinél előző nap járt (akár joggal), majd valaki más megint figyelmezteti, hogy jaj, arról is tilos itt, mert hát az is politika, mert abban is vastagon benne van állambácsi és rajta a listán. Azután nem szabad gondolom adózásról se, de jogszabályokról se beszélni, hiszen ha így nézzük, az is nyilván politika. :lol: :lol:
Nah asszem megyek iszom egy kis hideg Karamalz-t, mert nagyon meleg van már.... Erről talán még lehet értekezni. 8-)
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Gaston Glock írta: 2019.08.09. 20:49 Jaj Atyám....
Szerintem egyáltalán nem "szállt el" a vita. Semmi komoly anyázás, vagy fenyegetés nem hangzott el, egyszerű vélemény ütköztetés volt. Itt meg csak azért kötött ki a dolog, mert egyesek politikának értékelik, hogy mikor volt szar és mikor negyed annyira sem. Pedig ez nem politika, ez egyszerű TÉNY.
Semmilyen biciklit nem szoktam tolni, sem narancssárgát, sem zöldet, sem pirosat, de szivárvány színűt sem. Az ilyesmit meghagyom másnak. Én csak a véleményemet mondom el, semmi többet. Az meg egy másik dolog, hogy amikor egyeseknek a véleményem nem tettszik, majd a vitában hát legalábbis erőteljesen úgy tűnik, hogy alulmaradnak, szinte azonnal ilyen, vagy olyan indokokkal kérik, hogy hagyjam a témát, majd szaladnak a modikhoz, ami meg szerintem vicces. :mrgreen: Ami viszont nem annyira vicces, hogy a modik meg annyira tartanak néhány témától, hogy már annak látszatától, vagy azok emlegetésétől is szívdobogást kapnak és így ebben a dologban partnerek. Törlik a hozzászólást, rám szólnak, vagy pl. három nap pihire küldik Toto-t.

Tehát - többek között - a politikától mint olyantól, annyira félnek itt egyesek, hogy már azt is hajlamosak annak könyvelni, vagy annak nevezni, értékelni, ami valójában nem az. Ezért akkor kérném, hogy valamelyik moderátor itt, most, előre, tételesen sorolja már fel legyen kedves, hogy miről nem lehet akkor itt voltaképpen beszélgetni az OFF-ban, amikor pedig szóba kerül valami, majd előre átböngészgeti mindenki ezt a listát. :lol: Mondjuk szerintem úgy elég sz.r lesz beszélgetni, ha pl. szóba kerül a hazai fegyvergyártás, aztán megszólal valaki, hogy jaj, azt itt nem szabad, mert a listán van, hiszen politika, mert állam bácsi benne van és abba kell hagyni. Meg az is szar lesz, ha valaki elkezdi szidni mondjuk a szakorvost, akinél előző nap járt (akár joggal), majd valaki más megint figyelmezteti, hogy jaj, arról is tilos itt, mert hát az is politika, mert abban is vastagon benne van állambácsi és rajta a listán. Azután nem szabad gondolom adózásról se, de jogszabályokról se beszélni, hiszen ha így nézzük, az is nyilván politika. :lol: :lol:
Nah asszem megyek iszom egy kis hideg Karamalz-t, mert nagyon meleg van már.... Erről talán még lehet értekezni. 8-)
Fordítsuk meg. Ti döntsétek el mit lehet és mit nem, mi ezt társadalmi munkában csináljuk, úgy, ahogy nektek jó. Perpillanat az van, hogy kapjuk a privátokat, meg a jelentéseket, hogy miért engedjük ezt meg azt a témát, a másik oldalró meg azért utálnak minket, mert miért nem engedjük.
Jelenleg az a szabály, hogy a fórum politikailag független, ez a téma egyrészt nagyon elfajult, másrészt ez igenis politika volt szerintünk is. Ami a jelen megállapodásunk szerint itt nem mehet. Beszéljétek meg privátban, lehetséges akárhány embernek privátot küldeni, lehet úgy beszélgetni mint egy levlistán. Vagy egyéb megoldásokat is lehet találni.
I am the law.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem több hozzászólást ebből a topikból.
Gaston Glocki 1 napra kitiltva.
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Agent Smith írta: 2019.08.10. 08:16 Töröltem több hozzászólást ebből a topikból.
Gaston Glocki 1 napra kitiltva.
Azt esetleg megtudhatom ez miért volt?
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
PRTVIII
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2018.06.10. 09:35

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: PRTVIII »

Tisztelt Moderátorok!

Annyi mindenbe beleszoktatok kötni, hogy nem abba a topikba való!
Az adás-vételbe, belefér az ingatlanpiaci értekezés?
Vagy mind szabadságon vagytok?
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Áthelyeztem pár hozzászólást az Adás-vételből az OFF topikba.
Valamint a moderátori topikból az Arénába.

Köszönet azoknak akik visszafogták magukat és nem posztolták tele nem odavaló tartalommal a szaktopikokat.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

PRTVIII írta: 2019.08.11. 13:42 Tisztelt Moderátorok!

Annyi mindenbe beleszoktatok kötni, hogy nem abba a topikba való!
Az adás-vételbe, belefér az ingatlanpiaci értekezés?
Vagy mind szabadságon vagytok?
Történetesen Chuck nyaralása mellett mindketten IRL életet éltünk. Nyár, hőhullám, kánikula, Sziget, kinek mi a program.
Korábban Dredd bíró is írt róla hogy társadalmi munkában nem tudunk egész nap a monitor előtt ülni és a fórumot lesni. Az alapértelmezett eset az hogy a fórumozok átgondolják mit hova akarnak írni. Ha mégsem sikerül akkor a moderátor korrigál utólag.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 08:23 Azt esetleg megtudhatom ez miért volt?
Mivel nyíltan tetted fel a kérdést nem privátban nyíltan válaszolok hanem itt.

Az ok: tartalmi rombolás, offolás, provokáció. Ne kérd hogy fórumszabályzatot mutassunk. Az egy irányadó valami, a moderáció szubjektív. Rengeteg fórumozónak bökik a csőrét a kötözködéseid. Aztán elkezdesz hosszú oldalakon szőrszálhasogatni. Erre született egy kifejezés is: gasztonizáció.
Nem a veled való vitákba kell hogy elsüllyedjenek a topikok. Ez nem idevaló tartalom, ezt hívják rombolásnak. Ezt ne itt éld ki, hanem máshol. Erre egy csomó komment felület van az interneten, ott lehet kontroll nélkül beszólni, cikizni, f@szt lengetni.

Egyébként tájékozott és intelligens arcnak ismerünk meg, nincs az ilyen időnként előtőrő verbális kötözködésekre szükség. Légy szíves vedd ezt figyelembe.
Ha következő alkalommal is ki kell tiltanunk az már 3 napos lesz. Ha az után is újra, az már 7. És így tovább.
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Agent Smith írta: 2019.08.11. 20:20 Mivel nyíltan tetted fel a kérdést nem privátban nyíltan válaszolok hanem itt.

Az ok: tartalmi rombolás, offolás, provokáció. Ne kérd hogy fórumszabályzatot mutassunk. Az egy irányadó valami, a moderáció szubjektív. Rengeteg fórumozónak bökik a csőrét a kötözködéseid. Aztán elkezdesz hosszú oldalakon szőrszálhasogatni. Erre született egy kifejezés is: gasztonizáció.
Nem a veled való vitákba kell hogy elsüllyedjenek a topikok. Ez nem idevaló tartalom, ezt hívják rombolásnak. Ezt ne itt éld ki, hanem máshol. Erre egy csomó komment felület van az interneten, ott lehet kontroll nélkül beszólni, cikizni, f@szt lengetni.

Egyébként tájékozott és intelligens arcnak ismerünk meg, nincs az ilyen időnként előtőrő verbális kötözködésekre szükség. Légy szíves vedd ezt figyelembe.
Ha következő alkalommal is ki kell tiltanunk az már 3 napos lesz. Ha az után is újra, az már 7. És így tovább.
Nos, köszönöm a választ. Nehéz volt?
A régin, amikor valaki ki lett tiltva, rögtön ott állt, az ok is. Nem litániában, viszont mindenki által láthatóan, egyértelműen és jól értelmezhetően. Szerintem ennek most is így kéne lennie, hiszen ha fogalma sincs az illetőnek mit miért, akkor hogyan lehetne elvárni tőle, hogy legközelebb másképp?

Emlékeim szerint senkivel sem kötözködtem. Vagy ha szerinted igen, akkor említs már erre példát is légyszi. Továbbá senkinek sem szóltam be. (Nekem viszont szóltak be, de az ugye nem számít valami rejtély miatt. :lol: :lol: ) Az, hogy egyesek nem csípnek, még ha az én hibám is, a moderáláshoz aztán ennek végképp semmi köze.

Hogy gvass milyen szólást, vagy szólásokat (mert, hogy több is volt ugye, nem csak az általad említett egy) talált ki a velem való vitára, az meg inkább pozitívként értékelendő, legalábbis én tutira így gondolom és így érzem, pont mert mással így sosem tudott vitázni. Hogy mások meg lopják a szövegét arról meg ő nem tehet, vannak akiknek "kevésbé színes" a gondolkodása, így másokét használják, erről meg ők nem tehetnek. 8-)

Talán Intelligens vagyok, talán nem, ez szerintem nem számít, mert ez látod valóban szubjektív. Viszont mindenki által elismerten jól vitázom, ez számít! És???? Ez nem topic rombolás, hanem erről szól egy fórum! Amíg nincs k.rvaanyázás, addig szerintem probléma sincsen. Különösen egy olyan helyen lenne pozitívumként értékelendő, ami annyira nem pörög, hogy épp most rendeznek róla szavazást, vajon miért. Pedig nincsen ám bonyolult oka. ;)

Ami pedig azt illeti, cikizni nem szoktam emlékeim szerint, de f.szt lengetni végképp nem, úgyhogy ezt kikérem magamnak már bocsika!

Szóval azért kaptam 1 napot, mert ez volt az első? Akkor Toto azért kapott hármat, mert.... jaj várj, neki is ez volt az első. :lol: Ne is mondd.... szubjektív. Csak hát ezzel az a baj, hogy valamin azért alapulnia kellene, mert ha a fórumozók nem tudják mihez tartani magukat, akkor mégis hogyan lehet elvárni, hogy úgy viselkedjenek, ahogyan az szubjektíven is OK? :lol: :lol:
Továbbá, ha bizonyos témák végképp és végleg kerülendők, akkor azt honnan lehet tudni mely témák ezek, ha nem írtok és közöltök róla nyilvánosan egy listát? Kisujjunkból cuclizzuk ki? 8-)
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 20:56 Nos, köszönöm a választ. Nehéz volt?
A régin, amikor valaki ki lett tiltva, rögtön ott állt, az ok is. Nem litániában, viszont mindenki által láthatóan, egyértelműen és jól értelmezhetően. Szerintem ennek most is így kéne lennie, hiszen ha fogalma sincs az illetőnek mit miért, akkor hogyan lehetne elvárni tőle, hogy legközelebb másképp?

Emlékeim szerint senkivel sem kötözködtem. Vagy ha szerinted igen, akkor említs már erre példát is légyszi. Továbbá senkinek sem szóltam be. (Nekem viszont szóltak be, de az ugye nem számít valami rejtély miatt. :lol: :lol: ) Az, hogy egyesek nem csípnek, még ha az én hibám is, a moderáláshoz aztán ennek végképp semmi köze.

Hogy gvass milyen szólást, vagy szólásokat (mert, hogy több is volt ugye, nem csak az általad említett egy) talált ki a velem való vitára, az meg inkább pozitívként értékelendő, legalábbis én tutira így gondolom és így érzem, pont mert mással így sosem tudott vitázni. Hogy mások meg lopják a szövegét arról meg ő nem tehet, vannak akiknek "kevésbé színes" a gondolkodása, így másokét használják, erről meg ők nem tehetnek. 8-)

Talán Intelligens vagyok, talán nem, ez szerintem nem számít, mert ez látod valóban szubjektív. Viszont mindenki által elismerten jól vitázom, ez számít! És???? Ez nem topic rombolás, hanem erről szól egy fórum! Amíg nincs k.rvaanyázás, addig szerintem probléma sincsen. Különösen egy olyan helyen lenne pozitívumként értékelendő, ami annyira nem pörög, hogy épp most rendeznek róla szavazást, vajon miért. Pedig nincsen ám bonyolult oka. ;)

Ami pedig azt illeti, cikizni nem szoktam emlékeim szerint, de f.szt lengetni végképp nem, úgyhogy ezt kikérem magamnak már bocsika!

Szóval azért kaptam 1 napot, mert ez volt az első? Akkor Toto azért kapott hármat, mert.... jaj várj, neki is ez volt az első. :lol: Ne is mondd.... szubjektív. Csak hát ezzel az a baj, hogy valamin azért alapulnia kellene, mert ha a fórumozók nem tudják mihez tartani magukat, akkor mégis hogyan lehet elvárni, hogy úgy viselkedjenek, ahogyan az szubjektíven is OK? :lol: :lol:
Továbbá, ha bizonyos témák végképp és végleg kerülendők, akkor azt honnan lehet tudni mely témák ezek, ha nem írtok és közöltök róla nyilvánosan egy listát? Kisujjunkból cuclizzuk ki? 8-)
Hát, ha visszajönnek, az igazán kemény arcok:csaknorris, dreddbiró, akkor Neked kampec lesz... Szar ügy... De hát mindenki a saját szerencséjének a pogácsa.
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

The Gent írta: 2019.08.11. 21:04 Hát, ha visszajönnek, az igazán kemény arcok:csaknorris, dreddbiró, akkor Neked kampec lesz... Szar ügy... De hát mindenki a saját szerencséjének a pogácsa.
Hmm.... Lehet. Pedig most is csak a véleményemet mondtam el. Nyilván ez itt hiba, talán érinthetetlen téma amit a moderátorok írnak, vagy ilyesmi. :lol: :lol: Biztosan selejtes vagyok ugye? Vagy mégsem....szubjektív. 8-)
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 21:18 Hmm.... Lehet. Pedig most is csak a véleményemet mondtam el. Nyilván ez itt hiba, talán érinthetetlen téma amit a moderátorok írnak, vagy ilyesmi. :lol: :lol: Biztosan selejtes vagyok ugye? Vagy mégsem.... 8-)
Nem vagy selejtes.
Őszintén? Van olyan eset amikor, jobb ha az ember elkussol, befogja a pofáját oszt joccakat. Ha nem tiszteljük a kibaszott szabályokat, akkor jön az Anarchia. Azt szeretnéd?
Akkor, viszont a természetes szelekció miatt, sokan felododnak az időben... Nem mintha félnék az Anarchia tól, mert az évtizedek alatt elsajátitott képességek, az átlagnál talán tovább életben tartanának, de akkor sem szeretnék anarchiában élni.
Kaptam már én is figyelmeztetést, nem töltött el örömmel, de elkussoltam, mert a szabály az szabály... Be kell mindenkinek tartani, nincs mese.
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

The Gent írta: 2019.08.11. 21:04 Hát, ha visszajönnek, az igazán kemény arcok:csaknorris, dreddbiró, akkor Neked kampec lesz... Szar ügy... De hát mindenki a saját szerencséjének a pogácsa.
Most miért is?
Mert kulturáltan és nem személyeskedve mondja el a véleményét, sok másik topiktárssal ellentétben, akik már-már hajtóvadászatot tartanak ellene?
Félreértés ne essék, Én sem vagyok a spanja, sőt a régin elég sokszor csörtéztem vele de ha egyszer igaza van, akkor azt a személyes ellentétek ellenére is fer volna elismerni!
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

"mert a szabály az szabály... Be kell mindenkinek tartani, nincs mese."

Ez idáig stimmel is, csak hát akkor vonatkozzon már mindenkire egyformán!!!!
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

The Gent írta: 2019.08.11. 21:37 Nem vagy selejtes.
Őszintén? Van olyan eset amikor, jobb ha az ember elkussol, befogja a pofáját oszt joccakat. Ha nem tiszteljük a kibaszott szabályokat, akkor jön az Anarchia. Azt szeretnéd?
Akkor, viszont a természetes szelekció miatt, sokan felododnak az időben... Nem mintha félnék az Anarchia tól, mert az évtizedek alatt elsajátitott képességek, az átlagnál talán tovább életben tartanának, de akkor sem szeretnék anarchiában élni.
Kaptam már én is figyelmeztetést, nem töltött el örömmel, de elkussoltam, mert a szabály az szabály... Be kell mindenkinek tartani, nincs mese.
Az én problémám nem a szabályokkal van, ezt szeretném hangsúlyosan kimondani. Hanem pont, hogy azok hiányával.
Én szeretem a szabályokat, hiszen én magam is szabályok között élem az életemet és ez így jó nekem, valamint a Fórum szabályzat jó részét is, némi instrukciók mentén én magam írtam. Továbbá olyan sportokat űzök - kettőt is -, ami szabályokra alapul, méghozzá szigorú szabályokra. Olyan helyen dolgozom, ami hierarchikus, jól szabályozott és szeretem. De pont azért szeretem, mert vannak szabályok és azok teljesen világosak. Itt ezen a Fórumon viszont úgy tűnik épphogy nincsenek szabályok, csak azt mondják, "jaj erről ne beszéljél, mert egyesek lelkecskéjét bántja", de hogy pontosan mik ezek a témák és miért is, arról senki sem beszél, mert nem szabad, meg "ne szólj be másoknak", bár neked érthetetlen módon beszólhatnak nyugodtan, sőt azért is te leszel a hibás, stb....stb.... Tehát pont hogy nincsenek szabályok és amikor erre valaki (én) rákérdez, akkor topikrombol, meg f.szt ráz, és kitiltják, mert erről nem szabad itt beszélni, illetve ezt itt nem szabad. Ha pedig rákérdezek ugyan miért, hiszen nincs ilyen szabály a Fórum szabályzatban, senki sem közölte miről nem lehet szó és miért, valamint normálisan vitáztam, nem személyeskedtem, nem szóltam be senkinek, f.szt meg aztán végképp nem ráztam, akkor azt mondják szubjektív. :o Azután megszavaztatják a jónépet, vajon miért nem megy a fórum....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaston Glock 2019.08.11. 22:09-kor.
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Dönci62 írta: 2019.08.11. 21:47 Most miért is?
Mert kulturáltan és nem személyeskedve mondja el a véleményét, sok másik topiktárssal ellentétben, akik már-már hajtóvadászatot tartanak ellene?
Félreértés ne essék, Én sem vagyok a spanja, sőt a régin elég sokszor csörtéztem vele de ha egyszer igaza van, akkor azt a személyes ellentétek ellenére is fer volna elismerni!
+1 Köszi.
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 22:01 Az én problémám nem a szabályokkal van, ezt szeretném hangsúlyosan kimondani. Hanem pont, hogy azok hiányával.
Én szeretem a szabályokat, hiszen én magam is szabályok között élem az életemet és ez így jó nekem. Továbbá olyan sportokat űzök - kettőt is -, ami szabályokra alapul, méghozzá szigorú szabályokra. Olyan helyen dolgozom, ami hierarchikus, jól szabályozott és szeretem. De pont azért szeretem, mert vannak szabályok és azok teljesen világosak. Itt ezen a Fórumon viszont úgy tűnik épphogy nincsenek szabályok, csak azt mondják, "jaj erről ne beszéljél, mert egyesek lelkecskéjét bántja", de hogy pontosan mik ezek a témák és miért is, arról senki sem beszél, mert nem szabad, meg "ne szólj be másoknak", bár neked érthetetlen módon beszólhatnak nyugodtan, stb....stb.... Tehát pont hogy nincsenek szabályok és amikor erre valaki (én) rákérdez, akkor topikrombol, meg f.szt ráz, és kitiltják, mert erről nem szabad itt beszélni, illetve ezt itt nem szabad. Ha pedig rákérdezek ugyan miért, hiszen nincs ilyen szabály a Fórum szabályzatban, senki sem közölte miről nem lehet szó és miért, valamint normálisan vitáztam, nem személyeskedtem, nem szóltam be senkinek, f.szt meg aztán végképp nem ráztam, akkor azt mondják szubjektív. :o Azután megszavaztatják a jónépet, vajon miért nem megy a fórum....
Értem most már a problémádat. Biztosan hallottál arról, hogy íratlan szabályok, az emberek közötti interakcióban elég nagy szerep jut ezeknek. Riggsesen:"nem tiltja a törvény, hogy társaságban nem szabad szellenteni, de mégsem teszed mert nem vagy 2 bites tapló" , hadd ne soroljam... Szerintem engedd most el ezt a dolgot, aludj rá egyet, nem kell ezen felhuzni magadat, mert nem ér annyit az egész. Nem leszel kisebb attól, ha nem veszed fel mindig a kesztyűt ami lehet, hogy nem is lett az arcodba vágva, csak Te érzed úgy. Inkább legyen béke, barátság, bajtarsiasság itt a fórumon, mint az állandó kardcsörtetes meg a faszmeregetes, sztem...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Dönci62 írta: 2019.08.11. 21:47 Most miért is?
Mert kulturáltan és nem személyeskedve mondja el a véleményét, sok másik topiktárssal ellentétben, akik már-már hajtóvadászatot tartanak ellene?
Félreértés ne essék, Én sem vagyok a spanja, sőt a régin elég sokszor csörtéztem vele de ha egyszer igaza van, akkor azt a személyes ellentétek ellenére is fer volna elismerni!
A lojalitásod tiszteletre méltó, de hidd el, hogy nem akarja itt senki a kolléga bőrét a kerítésre kiakasztani...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 22:01 Az én problémám nem a szabályokkal van, ezt szeretném hangsúlyosan kimondani. Hanem pont, hogy azok hiányával.
Én szeretem a szabályokat, hiszen én magam is szabályok között élem az életemet és ez így jó nekem, valamint a Fórum szabályzat jó részét is, némi instrukciók mentén én magam írtam. Továbbá olyan sportokat űzök - kettőt is -, ami szabályokra alapul, méghozzá szigorú szabályokra. Olyan helyen dolgozom, ami hierarchikus, jól szabályozott és szeretem. De pont azért szeretem, mert vannak szabályok és azok teljesen világosak. Itt ezen a Fórumon viszont úgy tűnik épphogy nincsenek szabályok, csak azt mondják, "jaj erről ne beszéljél, mert egyesek lelkecskéjét bántja", de hogy pontosan mik ezek a témák és miért is, arról senki sem beszél, mert nem szabad, meg "ne szólj be másoknak", bár neked érthetetlen módon beszólhatnak nyugodtan, sőt azért is te leszel a hibás, stb....stb.... Tehát pont hogy nincsenek szabályok és amikor erre valaki (én) rákérdez, akkor topikrombol, meg f.szt ráz, és kitiltják, mert erről nem szabad itt beszélni, illetve ezt itt nem szabad. Ha pedig rákérdezek ugyan miért, hiszen nincs ilyen szabály a Fórum szabályzatban, senki sem közölte miről nem lehet szó és miért, valamint normálisan vitáztam, nem személyeskedtem, nem szóltam be senkinek, f.szt meg aztán végképp nem ráztam, akkor azt mondják szubjektív. :o Azután megszavaztatják a jónépet, vajon miért nem megy a fórum....
1-2 hétig én se vagyok itt még 100%-ban, de majd beszélgetünk erről a témáról Chuckkal, ha vége a nyaralásoknak. Addig nyugizzatok le légyszi, minden oldalon.
Kollégának pedig köszi a munkát. Azért ha szirénáznak privátban, nyilvánosan, meg jönnek a jelentések egymás után, akkot mit csinálhat az ember, minthogy belenyúl a vitába, mert amúgy ez nem erről kellene, hogy szóljon. Mármint nem a veszekedésről, topikrombolásról politikáról. Szóval nem csinálta rosszul a dolgokat.
(A stílusod meg valóban nehezen kezelhető sokszor, nem véletlenül létezik a gasztonizál kifejezés.)
I am the law.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

The Gent írta: 2019.08.11. 22:25 A lojalitásod tiszteletre méltó, de hidd el, hogy nem akarja itt senki a kolléga bőrét a kerítésre kiakasztani...
A lojalitásod és a naivitásod tiszteletre méltó, de ha kicsit utána olvasgatsz több topikban is, láthatod, hogy bizony bármit ír is, az írása tartalmától függetlenül a "bőrére vadásznak" néhányan (ha már ez a régi szép vadászati hasonlat került terítékre:-DDD)!
És még egyszer, nekem sem a szívem csücske, sőőőőőt, de ami igaz, az igaz és Én szeretek sportszerűen és becsületesen játszani, még ha sokszor kevés is az esélyem!:-)
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

The Gent írta: 2019.08.11. 22:16 Értem most már a problémádat. Biztosan hallottál arról, hogy íratlan szabályok, az emberek közötti interakcióban elég nagy szerep jut ezeknek. Riggsesen:"nem tiltja a törvény, hogy társaságban nem szabad szellenteni, de mégsem teszed mert nem vagy 2 bites tapló" , hadd ne soroljam... Szerintem engedd most el ezt a dolgot, aludj rá egyet, nem kell ezen felhuzni magadat, mert nem ér annyit az egész. Nem leszel kisebb attól, ha nem veszed fel mindig a kesztyűt ami lehet, hogy nem is lett az arcodba vágva, csak Te érzed úgy. Inkább legyen béke, barátság, bajtarsiasság itt a fórumon, mint az állandó kardcsörtetes meg a faszmeregetes, sztem...
Egen, szinte mindig ezt teszem, végül elengedem a témát. Csak kicsit kezdem már unni.... Ha valamiben igazam van, arra közlik, hogy jaj erről ne beszéljek, mert sért másokat, holott nem is én dobtam fel a témát, plusz valaki aki "megsértődött", kifejezetten kérte, hogy akkor soroljam. :lol: :lol: Azután meg "megsértődött", amikor ezt tettem. Mondjuk ezen én tényleg csak nevetni tudok, de ahogy elnézem őket talán pont ez zavarja a legjobban, hogy kinevetem őket a gyengeségük miatt. Pedig hát ez lesz ezután is.... Lehet elengedem a témát, de itt a monitor előtt nagyon kiröhögöm őket.
Azért a szellentés meg ez, nem ugyanaz a dolog szerintem. Mellesleg a társasági viselkedésre is vannak írott szabályok. :D Mondjuk nincsenek kőbe vésve és nem törvény erejűek, de vannak.... Szóval ide is kéne. Jól körül kellene írni akkor ha bizonyos témákat nem lehet, hogy akkor ezeket ne és persze indokolni is, hogy miért, mert az, hogy egyeseket sért, ha pofára esnek szerintem nem annyira indok. ;)
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Judge Dredd írta: 2019.08.11. 22:30 1-2 hétig én se vagyok itt még 100%-ban, de majd beszélgetünk erről a témáról Chuckkal, ha vége a nyaralásoknak. Addig nyugizzatok le légyszi, minden oldalon.
Kollégának pedig köszi a munkát. Azért ha szirénáznak privátban, nyilvánosan, meg jönnek a jelentések egymás után, akkot mit csinálhat az ember, minthogy belenyúl a vitába, mert amúgy ez nem erről kellene, hogy szóljon. Mármint nem a veszekedésről, topikrombolásról politikáról. Szóval nem csinálta rosszul a dolgokat.
(A stílusod meg valóban nehezen kezelhető sokszor, nem véletlenül létezik a gasztonizál kifejezés.)
Aha, OK, természetesen megint én vagyok a hunyó. :lol: Rendben, akkor majd én is jelentgetek szorgalmasan, mert itt tuti az a menő ezek szerint.... Na ez a hatodik dolog, amit felejteni kéne szerintem, mert ennek az lesz a vége - ami most is -, hogy minden töröltetve lesz, ami a másiknak nem tettszik, mert vesztét érzi a diskurzusban ezért, vagy azért.
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 22:42 Aha, OK, természetesen megint én vagyok a hunyó. :lol: Rendben, akkor majd én is jelentgetek szorgalmasan, mert itt tuti az a menő ezek szerint.... Na ez a hatodik dolog, amit felejteni kéne szerintem, mert ennek az lesz a vége - ami most is -, hogy minden töröltetve lesz, ami a másiknak nem tettszik, mert vesztét érzi a diskurzusban ezért, vagy azért.
Nyugodtan jelentgetheted!
Legfeljebb iktatva lesz mindenféle visszajelzés nélkül, akármilyen egyértelmű is volt, amire "jelentettél"! :lol:
Kezd olyan érzésem lenni, amiről írtál, hogy a pálya nem kicsit lejt! :( :cry:
Azért ez a régi "Kéken" nem így működött, pedig sokkal érzékenyebb kellett legyen a hazai viszonylatokra, lévén nem külföldi szerveren tanyáztunk! :oops:
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Gaston Glock írta: 2019.08.11. 20:56

Talán Intelligens vagyok, talán nem, ez szerintem nem számít, mert ez látod valóban szubjektív. Viszont mindenki által elismerten jól vitázom, ez számít! És???? Ez nem topic rombolás, hanem erről szól egy fórum! Amíg nincs k.rvaanyázás, addig szerintem probléma sincsen. Különösen egy olyan helyen lenne pozitívumként értékelendő, ami annyira nem pörög, hogy épp most rendeznek róla szavazást, vajon miért. Pedig nincsen ám bonyolult oka. ;)


1. Ez nem a "régi" kék. Ez az új fegyverfórum.
2. Nem vitatopik, és nem arról szól hogy SZERINTED milyen jól vitázol. Nem mindenki szerint hanem SZERINTED!
3. A szavazás arról szól hogy aki beregisztrált és csak olvas, az miért ezt teszi. Nem arról hogy miért nem pörög a fórum. Ezt te találtad ki hozzá.

Létrehozol egy párhuzamos valóságot egy dologgal kapcsolatban, ráveted magad és oldalakat irkálsz róla. Ezt csinálod. Ez a "gasztonizáció".
Ez pedig tartalmi rombolás és aszerint is kell kezelni.

Keress egy vitafórumot ahol szétvitatkozhatod magad az ilyesmikkel. A végtelen szófosásokra semmi szükség. Úgysem tudsz senkit meggyőzni az igazadról virtuálisan. Ez egy fegyveres fórum, itt fegyverekről és kapcsolódó témákról beszélgetünk.

Téma lezárva.
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Dönci62 írta: 2019.08.11. 23:17 Nyugodtan jelentgetheted!
Legfeljebb iktatva lesz mindenféle visszajelzés nélkül, akármilyen egyértelmű is volt, amire "jelentettél"! :lol:
Kezd olyan érzésem lenni, amiről írtál, hogy a pálya nem kicsit lejt! :( :cry:
Azért ez a régi "Kéken" nem így működött, pedig sokkal érzékenyebb kellett legyen a hazai viszonylatokra, lévén nem külföldi szerveren tanyáztunk! :oops:
Egen, mondjuk a régin is lejtett két-három "valaki" felé, de mondjuk nem ennyire, meg nem ilyen csúszósan és talán nem is mindig ugyanabba az irányba. 8-)
Én nem jelentgetek, mert nem vagyok vamzer. Az ilyesmi szerintem finom kifejezéssel és egy idézettel élve "nem vall nemes lélekre" és ezért én ettől egyszerűen többre tartom magamat. Ez is egy olyan szabály, ami szerint élem az életemet. (Húúúú,,,, Na most lehet megint a lelkükbe csücsültem egyeseknek. :lol: :lol: )
Ez a fórum szerintem most tényleg nagyon gáz. A túlzott szabályozás, meg a túlzott szigor nagyon nem jó, tartani kellene a túl kevés és a túl sok közti szintet, vagyis ki kell egyensúlyozni. Az meg, ha azt sem szabad ami egyébként nincs is szabályzatba vagy irányelvekbe leírva, csak odavetik neked egy topic hozzászólásban hab a tortán. Az agyon szidott sárga is összehasonlíthatatlanul jobb már szerintem, jobban is pörög. Bár nyilván az sem egy fészbúk. 8-) Néhány itteni topiktársat is láttam ott többször is.
Nah jól van, mára ennyi. Megyek aludni. Jó éjt!
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Agent Smith írta: 2019.08.11. 23:23 1. Ez nem a "régi" kék. Ez az új fegyverfórum.
2. Nem vitatopik, és nem arról szól hogy SZERINTED milyen jól vitázol. Nem mindenki szerint hanem SZERINTED!
3. A szavazás arról szól hogy aki beregisztrált és csak olvas, az miért ezt teszi. Nem arról hogy miért nem pörög a fórum. Ezt te találtad ki hozzá.

Létrehozol egy párhuzamos valóságot egy dologgal kapcsolatban, ráveted magad és oldalakat irkálsz róla. Ezt csinálod. Ez a "gasztonizáció".
Ez pedig tartalmi rombolás és aszerint is kell kezelni.

Keress egy vitafórumot ahol szétvitatkozhatod magad az ilyesmikkel. A végtelen szófosásokra semmi szükség. Úgysem tudsz senkit meggyőzni az igazadról virtuálisan. Ez egy fegyveres fórum, itt fegyverekről és kapcsolódó témákról beszélgetünk.

Téma lezárva.
Nem a meggyőzés a célom.... De úgy tűnik a véleményemmel nem vagyok teljesen egyedül.
Mellesleg itt is van vita fórum, meg OFF is, akkor mi a gondod? Semmilyen párhuzamos valóságot nem hoztam létre. Kérdeztek, én válaszoltam, témát sem én dobtam fel, vita is csak alig volt, mivel nem nagyon tudtak érdemben válaszolni. Nem személyeskedtem, most sem teszem - ahogyan pl. most Te teszed -, f.szt meg pláne nem ráztam, ez pedig nem topikromolás, sem tartalmi, sem más. Egyszerű tény.
3. Egen, így nevezitek.
Jó éjt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaston Glock 2019.08.11. 23:54-kor.
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

"Ez egy fegyveres fórum, itt fegyverekről és kapcsolódó témákról beszélgetünk"

Akkor az egyéb témákról és más megközelítésből történő hozzászólások miért nincsenek egyenlően szelektálva, elbírálva?
Miért van az, hogy ha elsiklik egy téma és valahogy más vizekre terelődik a szó, egyeseknek lehet piszkálódni, üldözni, vadászni másokra, míg mások fele ennyiért már topikrombolók, kötözködők, részegen beírogatók, stb.?
Valahogy ez a régebbi moderátoroknál számomra nem volt ennyire szembetűnő!
Van egy olyan érzésem, hogy nem mindenki tud objektíven "moderátorkodni"!
Lehet tiltani a "szabad vélemény-nyilvánítás" miatt, lassan már az sem érdekel, pedig Én nagyon sokat kardoskodtam minden párhuzamos fórumon a régi kék mellet!
Ez az új "Kék" valahogy nagyon más lett szvsz, mint ahogy Gaston is tett rá célzást!
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Dönci62 írta: 2019.08.11. 23:53 "Ez egy fegyveres fórum, itt fegyverekről és kapcsolódó témákról beszélgetünk"

Akkor az egyéb témákról és más megközelítésből történő hozzászólások miért nincsenek egyenlően szelektálva, elbírálva?
Miért van az, hogy ha elsiklik egy téma és valahogy más vizekre terelődik a szó, egyeseknek lehet piszkálódni, üldözni, vadászni másokra, míg mások fele ennyiért már topikrombolók, kötözködők, részegen beírogatók, stb.?
Valahogy ez a régebbi moderátoroknál számomra nem volt ennyire szembetűnő!
Van egy olyan érzésem, hogy nem mindenki tud objektíven "moderátorkodni"!
Lehet tiltani a "szabad vélemény-nyilvánítás" miatt, lassan már az sem érdekel, pedig Én nagyon sokat kardoskodtam minden párhuzamos fórumon a régi kék mellet!
Ez az új "Kék" valahogy nagyon más lett szvsz, mint ahogy Gaston is tett rá célzást!
+1
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

NH-ból átraktam néhány hozzászólást a Tokosba.
I am the law.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Moderációs topikból egy hsz átment az arénába.
Élesfegyveres topikból kettő pedig a Jog és F-be.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Légfegyveres topikból egy hsz átkerült az AV-be.
Az AV-ből egy másikat pedig töröltem.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem egy hirdetést az AV-ből.
gabrielarchangel 1 napra kitiltva (törölt hirdetés visszamásolása)
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem egy hsz-t a Légfegyveres topikból.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Kicsit kotorásztam a gépházban.

- Töröltem a tiltott IP címek listáját mert ez egyeseknél néha gondot okozott és már nem is volt rá szükség. Új regisztrációnál bevezettük a magyar nyelvű kérdezz-feleleket, ez kinyírta a ruszki IP címes robotok tömeges regisztrációját.
- Átalakítottam a hozzászólások jelentésének kategóriáit. Mostantól ezek vannak: 1. Illegál/buhera 2. Offtopik hozzászólás 3. Sértegető vagy személyeskedő hozzászólás 4. Szabálytalan AV hirdetés 5. Egyéb. Ezek a kategóriák szoktak lenni a napi gyakorlatban.
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Agent Smith írta: 2019.08.16. 14:21 Kicsit kotorásztam a gépházban.

- Töröltem a tiltott IP címek listáját mert ez egyeseknél néha gondot okozott és már nem is volt rá szükség. Új regisztrációnál bevezettük a magyar nyelvű kérdezz-feleleket, ez kinyírta a ruszki IP címes robotok tömeges regisztrációját.
- Átalakítottam a hozzászólások jelentésének kategóriáit. Mostwantól ezek vannak: 1. Illegál/buhera 2. Offtopik hozzászólás 3. Sértegető vagy személyeskedő hozzászólás 4. Szabálytalan AV hirdetés 5. Egyéb. Ezek a kategóriák szoktak lenni a napi gyakorlatban.
Felszivtad magad, nagyon helyes, jó munkát!!
IMG_20190816_142806.jpg
tisztelettel:
The Gent...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Gaston Glock
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2018.06.02. 00:19

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Gaston Glock »

Agent Smith írta: 2019.08.16. 14:21 Kicsit kotorásztam a gépházban.

- Átalakítottam a hozzászólások jelentésének kategóriáit. Mostantól ezek vannak: 1. Illegál/buhera 2. Offtopik hozzászólás 3. Sértegető vagy személyeskedő hozzászólás 4. Szabálytalan AV hirdetés 5. Egyéb. Ezek a kategóriák szoktak lenni a napi gyakorlatban.
Király! Akkor én most jelenthetem a Te 2019.08.11. 20:20 hozzászólásodat mint sértegető és személyeskedőt?
- Milyen esemény lesz ez Mr. Glock? Formális, vagy társadalmi?
- Taktikai.

8-)
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2355
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

Valami baj lehet a fórum motorral, megint tiltó listára került az ip címem. :|

Vagy lehet hogy figyel a Nagy Testvér! 8-)
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Áttalicskáztam pár hozzászólást a Nemhalálosból a Jog & F-be.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Áttoltam pár hsz-t az OFF-ból az Arénába.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem pár hsz-t a Nemhalálos topikból. (politika)
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem egy hirdetést az AV topikból, nem felelt meg a fórum szabályoknak.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem egy posztot az AV-ből politika miatt.
Áthelyeztem két hozzászólást a kezdő topikból a sportlövészet topikba, oda tartozik.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Légfegyveresből átraktam pár hozzászólást az Élesbe.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Áttoltam pár hsz-t a Jog és Fegyverből az arénába.

Töröltem két szabálytalan hirdetést az AV-ből.
"kutya fülű" 1 napra felfüggesztve
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
PRTVIII
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2018.06.10. 09:35

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: PRTVIII »

Tisztelt Moderátorok!

Kapok végre választ a hozzátok intézett kérdésemre?
Remélem nem volt olyan bonyolult hogy összekeljen hívni a MTT-t (Moderátorok Tudományos Tanácsa)?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

PRTVIII írta: 2019.08.25. 19:39 Tisztelt Moderátorok!

Kapok végre választ a hozzátok intézett kérdésemre?
Remélem nem volt olyan bonyolult hogy összekeljen hívni a MTT-t (Moderátorok Tudományos Tanácsa)?
Melyik kérdésre gondolsz?
I am the law.
PRTVIII
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2018.06.10. 09:35

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: PRTVIII »

Judge Dredd írta: 2019.08.25. 19:52 Melyik kérdésre gondolsz?
Néhány napja Agent Smith-nek, majd később az adminisztrátoroknak írtam, azzal kapcsolatban hogy egy hátizsákot feltehetek e az adásvétel topikban. Azt is írtam hogy miért tartom oda illőnek. De az üzeneteim még mindig a kimenő mappámban vannak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

PRTVIII írta: 2019.08.25. 19:56 Néhány napja Agent Smith-nek, majd később az adminisztrátoroknak írtam, azzal kapcsolatban hogy egy hátizsákot feltehetek e az adásvétel topikban. Azt is írtam hogy miért tartom oda illőnek. De az üzeneteim még mindig a kimenő mappámban vannak.
Ne haragudj, én nem kaptam meg. Az admin (Charles) nem nagyon követi a fórumot tudtommal, Smith nem tudom megkapta-e az üzenetet, arról majd ő nyilatkozik (bár lassan végetér a helyettesítés).
Nekem is elküldted?
I am the law.
PRTVIII
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2018.06.10. 09:35

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: PRTVIII »

Judge Dredd írta: 2019.08.25. 20:05 Ne haragudj, én nem kaptam meg. Az admin (Charles) nem nagyon követi a fórumot tudtommal, Smith nem tudom megkapta-e az üzenetet, arról majd ő nyilatkozik (bár lassan végetér a helyettesítés).
Nekem is elküldted?
Elküldöm a nevedre is külön. Remélem az nem marad a kimenő mappámban.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

PRTVIII írta: 2019.08.25. 20:07 Elküldöm a nevedre is külön. Remélem az nem marad a kimenő mappámban.
Ott akkor marad, ha a címzett nem nyitotta még meg. De ha ott látod, akkor a címzett is látja az üzenetet. Nem veszett el, csak valamiért nem nyitotta meg.
Megkaptam, válaszoltam, mehet.
I am the law.
PRTVIII
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2018.06.10. 09:35

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: PRTVIII »

Judge Dredd írta: 2019.08.25. 20:26 Ott akkor marad, ha a címzett nem nyitotta még meg. De ha ott látod, akkor a címzett is látja az üzenetet. Nem veszett el, csak valamiért nem nyitotta meg.
Megkaptam, válaszoltam, mehet.
Üdv.

Köszönöm.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Jogi topik kezd erosen korrupcios temakor kitargyalasaba belemenni, kernek egy ellenorzest, nekem mar sok ez igy. Kosz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy szabálytalan hirdetést az AV-ből. Tiger84 kitiltva.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy szabálytalan hirdetést az AV-ből. L. David84 kitiltva.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Jog és Fegyver-ben a legutolsó posztomat és rá a választ át lehetne tolni a vadászosba? Ott már korábban volt róla poszt.
Bittedanke.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

TotoHU írta: 2019.08.29. 12:12 Jog és Fegyver-ben a legutolsó posztomat és rá a választ át lehetne tolni a vadászosba? Ott már korábban volt róla poszt.
Bittedanke.
Hozzászólások áthelyezve.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Kedves Fórumtagok!

Agent Smith befejezte a helyettesítést, a megszokott modik újra jobban elérhetőek, a továbbiakban minket keressetek ha kérdés van. Neki köszönjük szépen a munkát!
Pár pontosítás, amiről időközben beszélgettünk, mert sok volt a hiszti, probléma az utóbbi időben.
Ki beszélt kivel csúnyán kérdés. Ez továbbra sem lánynevelde, tehát valamilyen szinten ezt kell viselni egymástól igenis. Ha valami zavar, szeretnéd moderálni, jelentsd, szólj, vagy írj a Modi topikba. Vagy ha nem akarsz egyből az óvóbácsihoz szaladni, akkor beszéljétek meg mint két felnőtt ember a nézeteltérést kulturáltan. Próbálunk objektívek lenni, ha valaki szól (de ha valaki nem szól, akkor inkább nem szólunk bele a két ember vitájába, ha nem muszáj). Természetesen egy törzstag szavának, vagy aki többet letett már a lövésztársadalmon belül az asztalra, mégiscsak nagyobb súlya van, de tőle se szeretnénk eltűrni a vulgaritást. A szavazásból az jött ki, hogy a túlontúl durva stílus sokaknak nem tetszik. Namost, törzstagokat nem fogunk kitiltani. Ha nem akarsz valakivel vitázni, akkor ne állj le vele vitázni. Ez most nem csak egy tagra vonatkozik, oda-vissza kapunk üzeneteket, hogy XY embert miért viseljük el itt. Persze valakire többen panaszkodnak, valakire kevesebben, valaki többet panaszkodik, valaki kevesebbet.
Mindenesetre szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak úgy írjunk egymásnak, ahogy szemtől szemben, szóban beszélnénk.
Politika. Az elején a törzsgárda megszavazta, hogy ne. Szóval töröljük. Persze teljesen nem lehet, hiszen ebben élünk. A fegyverekkel, lövészettel kapcsolatos poli persze mehet, de a napi pártpolitika, a kampánytémák, kormánypropaganda, stb. törlésre fog kerülni a jövőben is. Ha nem tetszik a rendszer, akkor ha több törzstag kéri, kiírhatunk a veteránok között egy újabb szavazást (aminek ugyanez lesz az eredménye). Mindenesetre próbálunk valamennyire kevésbé szigorúak lenni ezügyben.
I am the law.
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Judge Dredd írta: 2019.08.30. 08:57 Kedves Fórumtagok!

Agent Smith befejezte a helyettesítést, a megszokott modik újra jobban elérhetőek, a továbbiakban minket keressetek ha kérdés van. Neki köszönjük szépen a munkát!
Pár pontosítás, amiről időközben beszélgettünk, mert sok volt a hiszti, probléma az utóbbi időben.
Ki beszélt kivel csúnyán kérdés. Ez továbbra sem lánynevelde, tehát valamilyen szinten ezt kell viselni egymástól igenis. Ha valami zavar, szeretnéd moderálni, jelentsd, szólj, vagy írj a Modi topikba. Vagy ha nem akarsz egyből az óvóbácsihoz szaladni, akkor beszéljétek meg mint két felnőtt ember a nézeteltérést kulturáltan. Próbálunk objektívek lenni, ha valaki szól (de ha valaki nem szól, akkor inkább nem szólunk bele a két ember vitájába, ha nem muszáj). Természetesen egy törzstag szavának, vagy aki többet letett már a lövésztársadalmon belül az asztalra, mégiscsak nagyobb súlya van, de tőle se szeretnénk eltűrni a vulgaritást. A szavazásból az jött ki, hogy a túlontúl durva stílus sokaknak nem tetszik. Namost, törzstagokat nem fogunk kitiltani. Ha nem akarsz valakivel vitázni, akkor ne állj le vele vitázni. Ez most nem csak egy tagra vonatkozik, oda-vissza kapunk üzeneteket, hogy XY embert miért viseljük el itt. Persze valakire többen panaszkodnak, valakire kevesebben, valaki többet panaszkodik, valaki kevesebbet.
Mindenesetre szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak úgy írjunk egymásnak, ahogy szemtől szemben, szóban beszélnénk.
Politika. Az elején a törzsgárda megszavazta, hogy ne. Szóval töröljük. Persze teljesen nem lehet, hiszen ebben élünk. A fegyverekkel, lövészettel kapcsolatos poli persze mehet, de a napi pártpolitika, a kampánytémák, kormánypropaganda, stb. törlésre fog kerülni a jövőben is. Ha nem tetszik a rendszer, akkor ha több törzstag kéri, kiírhatunk a veteránok között egy újabb szavazást (aminek ugyanez lesz az eredménye). Mindenesetre próbálunk valamennyire kevésbé szigorúak lenni ezügyben.
Embertelen nagy +1!!!
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

"Mindenesetre szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak úgy írjunk egymásnak, ahogy szemtől szemben, szóban beszélnénk."

Pontosan!
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem több hszt a J&F topikból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Nh-bol a gazdasagpolitikai konferenciát offba kérném. Bocsesz.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

gvass1 írta: 2019.09.05. 19:19 Nh-bol a gazdasagpolitikai konferenciát offba kérném. Bocsesz.
Átpakoltam. Bocsánatkérés nem szükséges.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Áthelyeztem pár hozzászólást a Kezdősből a Sportlövészetbe.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Áthelyeztem pár hozzászólást az NH-ból az OFF-ba. Egyrészt vótmá, másrészt meg ne csináljatok felesleges munkát nekem. Bár valóban "nem volt halálos", de azért ez tuti nem oda illik...
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Törölnöm kellett pár régi motoros hozzászólását a Nemhalálosból az M19 buhera lehetőségek túlságosan részletekbe menő kommentárja miatt. Ezt légyszi ne itt tárgyaljátok ki.Akkor is ha csak elméleti játszadozás és magatok sem helyeslitek, keressetek valamilyen zártabb felületet neki. Köszi.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Töröltem egy hirdetést. Olvasd el a szabályzatot mielőtt írsz! Se kép, se korábbi hozzászólás, se ár, se konkrét típus...

A NAV-os fogásról a linket pedig kérlek ne rakjátok be még egyszer, sikerült már vagy háromszor ugyanazt ;) Mindet átlapátoltam az OFF-ba, így egy helyen van most a téma.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Ide írom, nem privátban, mert legyen más új tag számára is infó.
Ismét töröltem egy hirdetést az Adás-vételből, ugyanattól az embertől. Mostmár sikerült árat írni, de a topik nevében is benne van: aktív tagok, vagy engedéllyel. Ez elsősorban egy fórum, ahol az egymást ismerő tagok egymás között tudnak adni-venni, nem a vatera. A mailcímből és a telefonszámból sejtem, hogy nem nepperrel van dolgunk, csak simán egy lusta emberrel. Ennek a szabálynak a szellemisége az, hogy ne keveredjenek ide illegális kereskedők, vagy csalók. Ezért aztán ezt nem is szoktuk annyira szigorúan venni abban az esetben, ha valaki ír nekünk, elmondja, hogy van egy cucca amit szeretne eladni, amúgy viszont nem fórumozna. Meg persze ezt korrekt áron teszi. Vagy épp keres valamit (ezzel még megengedőbbek vagyunk).
Szóval ebből legalább annyit látok, hogy a topik címét elolvasta (ha a szabályzatot nem is), vagy ha elolvasta nem tojja le. (Ha a kolléga elolvasta volna a szabályzatot is, akkor tudná, hogy képet is kérünk a hirdetéshez.)
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Áttettem pár hozzászólást a Fegyverfotózás topikból a Nem-halálosba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Kedves Fórumozók!

Létrehoztunk egy új Kézműves rangot azon kézművesek számára, akik legálisan el tudják adni a portékájukat. Természetesen nem a kézműves sörkészítőkről van szó, egy bőrtok készítő fórumtag kapcsán jött elő az igény. Eddig kicsit a semmiben lebegett ez a téma, ezentúl a kereskedőkhöz hasonlóan ők is hirdethetnek a szaktopikokban. Aki egyben veterán a régi fórumról, a Veterán Kézműves rangot kaphatja meg.
A rang megadása egyedi elbíráláshoz kötött, ezügyben kérlek privátban keressetek minket!
Természetesen a véleményeket, ellenvetéseket is várjuk, ha van ilyen.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Korábban már gondolkodtam rajta, most teszt jelleggel az Élesben átszíneztem néhány offabb hozzászólást. Ha nehezen szétválasztható a téma, így lehetne jelezni, hogy ha valami nem egészen odaillő, de átpakolni is problémás. Így akit csak a szakmai rész érdekel, ezeket azonnal át is tekerheti. Ezt a fórumozók önmaguk is megtehetik, akár egy-egy bekezdést átszínezve a hozzászólásukon belül.
Szerintem így követhető marad a beszélgetés, nem darabolódik szét minden követhetetlenül, de mégis el lehet térni kismértékben a szűkebb témától.
Vélemények?
I am the law.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2355
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

Judge Dredd írta: 2019.09.17. 13:19 Korábban már gondolkodtam rajta, most teszt jelleggel az Élesben átszíneztem néhány offabb hozzászólást. Ha nehezen szétválasztható a téma, így lehetne jelezni, hogy ha valami nem egészen odaillő, de átpakolni is problémás. Így akit csak a szakmai rész érdekel, ezeket azonnal át is tekerheti. Ezt a fórumozók önmaguk is megtehetik, akár egy-egy bekezdést átszínezve a hozzászólásukon belül.
Szerintem így követhető marad a beszélgetés, nem darabolódik szét minden követhetetlenül, de mégis el lehet térni kismértékben a szűkebb témától.
Vélemények?
Sztem jó, csak a szín nem az igazi, v kék hátteren a kicsivel sötétebb kék rosszúl olvasható, főleg telón.
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

RatRace írta: 2019.09.17. 13:30 Sztem jó, csak a szín nem az igazi, v kék hátteren a kicsivel sötétebb kék rosszúl olvasható, főleg telón.
ez volt a cél IMHO:-)

Mondjuk az offba pakolást en jobbnak tartanam, meg az önuralmat:-)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

gvass1 írta: 2019.09.17. 13:37 ez volt a cél IMHO:-)

Mondjuk az offba pakolást en jobbnak tartanam, meg az önuralmat:-)
El is burjánzott a webshopos rendeléses téma úgyhogy áttoltam az OFF-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Agent Smith

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith »

Töröltem jó sok hozzászólást a nem-halálos topikból. security89 1 napra pihenőre küldve. (illegál webshopos téma)
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Security 89 végleg kitiltva
numizmatikus végleg kitiltva

Másodnickezés továbbra sem támogatott. A vonatkozó pár hozzászólást bent hagytam, okulásként.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pár hozzászólást áttoltam a Nem-halálosból az OFF-ba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Áttoltam pár hozzászólást az éles fegyveresből a katonai-rendvédelmibe.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Aktív napunk volt...
Simthnek köszi a segítséget, boldogulunk ám ;)
security89 tagunkat visszaengedem, a teljes kitiltást nem érzem etikusnak (még). Azért nem fogok valakit kitiltani mert hülyeséget kérdez, legalább kérdez és tanulni akar.
Az illegális kereskedői tevékenység propagálása miatt egy figyelmeztetést tartok indokoltnak, főleg hogy csak mint jelenséget említette.
A másodnickezés nem a klasszikus értelemben történt, nem nepperkedés miatt regelt vissza, ide akart még egyszer szólni, mielőtt pihire megy és nem is tagadta, hogy ő az. Ettől ez még erősen szabályellenes, tehát az átmeneti tiltást én is indokoltnak tartom. A másodnickje természetesen marad tiltva.
A fentieket Chuckkal egyeztettem.
I am the law.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Élesfegyverest teljesen szetoffoltuk a nem halalosba valo beszelgetessel.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

gvass1 írta: 2019.09.25. 14:46 Élesfegyverest teljesen szetoffoltuk a nem halalosba valo beszelgetessel.
Átpakolva.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Áttoltam pár hsz-t a Nemhalálosból a Jog & F-be.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Átpakoltam a lőszertöltési témát a lőszertöltő topikba.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

!!!FRISSÍTÉS !!!

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

MA 15 ÓRAKOR FÓRUMMOTOR FRISSÍTÉS!

A szokásos módon a fórum nem lesz elérhető kb fél óráig, plusz mínusz valamennyi. Lehetőleg ne 15 óra előtt kezdjetek bele hosszú posztok és teszt beszámolók megírásába.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

A fórummotor frissült a legújabb 3.2.8 verzióra. A frissítések után szokásos beállításokat elvégeztük. Ha valami mégsem úgy működne mint eddig akkor sikítsatok.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Arénásítottam pár hsz-t a nemhalálosból.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Úgy korrekt ha most jövök security89 fórumtársnak egy nyilvános elnézést kéréssel! Egészen máig nem engedte vissza a fórummotor mert a többféle kitiltási és feloldási fajta közül a rossz lett neki beállítva és sehogy se tudott visszajönni bárhogy próbáltam. Így az 1 napos pihenőjéből végül 1 hetes lett véletlenül. Néha a moderátor is elb@ssza...

Sorry!!!


A nem kicsit ironikus kép felirata:
Görény?
Gyenge?
Népszerűtlen az iskolában?
Miért nem leszel internet fórum moderátor!
A hatalom érzésének ÚJ módja anélkül hogy illegális fegyvert használnál!

:lol:
moderator1.jpg
moderator1.jpg (41.84 KiB) Megtekintve 44897 alkalommal
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: zora »

Chuck Norris írta: 2019.09.29. 11:23 Úgy korrekt ha most jövök security89 fórumtársnak egy nyilvános elnézést kéréssel! Egészen máig nem engedte vissza a fórummotor mert a többféle kitiltási és feloldási fajta közül a rossz lett neki beállítva és sehogy se tudott visszajönni bárhogy próbáltam. Így az 1 napos pihenőjéből végül 1 hetes lett véletlenül. Néha a moderátor is elb@ssza...

Sorry!!!


A nem kicsit ironikus kép felirata:
Görény?
Gyenge?
Népszerűtlen az iskolában?
Miért nem leszel internet fórum moderátor!
A hatalom érzésének ÚJ módja anélkül hogy illegális fegyvert használnál!

:lol:

moderator1.jpg
Ezzel most a topiktárs előre leült valamit ártatlanul, és így legközelebb mentesül, mint az angolszász jogrendben? :-)
security89
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:46

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: security89 »

Judge Dredd írta: 2019.09.20. 18:34 Aktív napunk volt...
Simthnek köszi a segítséget, boldogulunk ám ;)
security89 tagunkat visszaengedem, a teljes kitiltást nem érzem etikusnak (még). Azért nem fogok valakit kitiltani mert hülyeséget kérdez, legalább kérdez és tanulni akar.
Az illegális kereskedői tevékenység propagálása miatt egy figyelmeztetést tartok indokoltnak, főleg hogy csak mint jelenséget említette.
A másodnickezés nem a klasszikus értelemben történt, nem nepperkedés miatt regelt vissza, ide akart még egyszer szólni, mielőtt pihire megy és nem is tagadta, hogy ő az. Ettől ez még erősen szabályellenes, tehát az átmeneti tiltást én is indokoltnak tartom. A másodnickje természetesen marad tiltva.
A fentieket Chuckkal egyeztettem.

Egyetértek a döntéssel! Bölcs döntés született.
Piréz poéta.
security89
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:46

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: security89 »

Chuck Norris írta: 2019.09.29. 11:23 Úgy korrekt ha most jövök security89 fórumtársnak egy nyilvános elnézést kéréssel! Egészen máig nem engedte vissza a fórummotor mert a többféle kitiltási és feloldási fajta közül a rossz lett neki beállítva és sehogy se tudott visszajönni bárhogy próbáltam. Így az 1 napos pihenőjéből végül 1 hetes lett véletlenül. Néha a moderátor is elb@ssza...

Sorry!!!


A nem kicsit ironikus kép felirata:
Görény?
Gyenge?
Népszerűtlen az iskolában?
Miért nem leszel internet fórum moderátor!
A hatalom érzésének ÚJ módja anélkül hogy illegális fegyvert használnál!

:lol:

moderator1.jpg

Végre újra itt lehetek. Köszönöm!
Piréz poéta.
security89
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:46

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: security89 »

zora írta: 2019.09.29. 12:12 Ezzel most a topiktárs előre leült valamit ártatlanul, és így legközelebb mentesül, mint az angolszász jogrendben? :-)
Igyekszem újabb hibát nem elkövetni.
Piréz poéta.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Széjjeloffolt fegyvergyűjtős topik rendbetéve, offtopik hsz-ok lőfegyveresbe- illetve nemhalálosba áttéve.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Jogból a humorizálás a Humorba tolva.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Egy hozzászólást áthelyeztem az Élesből (egyelőre) az Off-ba, de szeretnék rá választ kapni, hogy mi volt a linkkel a hozzászólás írójának célja? Mi köze van valaki vagyonának akármihez is?
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát Offból a Vadászatba.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Egy hozzászólást áttoltam a vadászat topikból az Arénába.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 753
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Moderátori topik kitakarítva, arénásítva.
Vadászati topik kitakarítva, arénásítva.
Advétből ár nélküli hirdetést töröltem.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Chuck Norris írta: 2019.10.05. 16:06 Moderátori topik kitakarítva, arénásítva.
Vadászati topik kitakarítva, arénásítva.
Advétből ár nélküli hirdetést töröltem.
Advétből a válaszokat is töröltem.
A hírdetőnek: nyugi, nem kell túlizgulni, szóltak, írtál árat, nekem jó volt úgy is.
I am the law.
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Chuck Norris írta: 2019.10.05. 16:06 Moderátori topik kitakarítva, arénásítva.
Vadászati topik kitakarítva, arénásítva.
Advétből ár nélküli hirdetést töröltem.
Advétből a válaszokat is töröltem.
A hírdetőnek: nyugi, nem kell túlizgulni, szóltak, írtál árat, nekem jó volt úgy is.
I am the law.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Chuck Norris írta: 2019.10.05. 16:06 Moderátori topik kitakarítva, arénásítva.
Vadászati topik kitakarítva, arénásítva.
Advétből ár nélküli hirdetést töröltem.
lőfegyveres joginak alcazott trollkodassal szetoffolva. ott is kene.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Válasz küldése