Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

WildBear23 írta: 2024.02.15. 16:26 Szia Modi!

Véletlenül törlésre került az én kérdésem is:



Ezt vissza lehet állítani?
Vagy valamiért fórumszabályba ütközik ez a hozzászólásom?
Köszönöm.
Ha szeretnéd, fussatok neki még egyszer a témának a szaktopikban, lehet róla beszélni persze, azzal volt gond ahova fajult. A válaszolóktól pedig azt kérem, hogy személyeskedés nélkül adjanak rá objektív választ, aztán zárjuk le a témát, amúgy az Arénában lehet folytatni.
Kettőtök nyilvánvaló személyes ellentétével pedig kérlek titeket, a fórumot ne terheljétek szükségtelenül!
I am the law.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2024.02.15. 16:43 Ha szeretnéd, fussatok neki még egyszer a témának a szaktopikban, lehet róla beszélni persze, azzal volt gond ahova fajult. A válaszolóktól pedig azt kérem, hogy személyeskedés nélkül adjanak rá objektív választ, aztán zárjuk le a témát, amúgy az Arénában lehet folytatni.
Kettőtök nyilvánvaló személyes ellentétével pedig kérlek titeket, a fórumot ne terheljétek szükségtelenül!
Modi, részemről nincs személyes ellentét.

A szakmai véleményünk nem mindenben egyezik, de ha valaki feltesz egy kérdést, akkor nem kell rögtön hátsó szándékot, vendettát, bosszút (wtf?!) sejteni mögötte.

Ti Modik meg légyszi ne töröljétek kapásból az egész diszkurzust, mert többször megfigyeltem már hogy indul egy normális beszélgetés, aztán valaki széttrollkodja, törlést kér, Ti pedig villámgyorsan törlitek az EGÉSZET.

Inkább 3 perc helyett legyen 3 óra a reakcióidő, de nem kell egyből lezúzni az egészet.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

WildBear23 írta: 2024.02.15. 17:32 Modi, részemről nincs személyes ellentét.

A szakmai véleményünk nem mindenben egyezik, de ha valaki feltesz egy kérdést, akkor nem kell rögtön hátsó szándékot, vendettát, bosszút (wtf?!) sejteni mögötte.

Ti Modik meg légyszi ne töröljétek kapásból az egész diszkurzust, mert többször megfigyeltem már hogy indul egy normális beszélgetés, aztán valaki széttrollkodja, törlést kér, Ti pedig villámgyorsan törlitek az EGÉSZET.

Inkább 3 perc helyett legyen 3 óra a reakcióidő, de nem kell egyből lezúzni az egészet.
Nincs törölve, sőt még mindig aktív a téma.
I am the law.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6159
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Judge Dredd írta: 2024.02.15. 19:45 Nincs törölve, sőt még mindig aktív a téma.
Bocs, elírtam: nem törlés, arénásítás.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Átraktam egy témát a Kezdősből az Élesbe.
https://fegyverforum.com/viewtopic.php?p=112576#p112576
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Két hozzászólás Élesfegyós topik ==> Katonai topik.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Versecki Csaba 1 napra kitiltva, amíg tart a higgadás.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Csaba aki Jozsi vagy Laci vagy valaki :roll:
Chuck Norris írta: 2024.02.16. 20:30 Versecki Csaba 1 napra kitiltva, amíg tart a higgadás.
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

A Jog és Fegyverből töröltem egy illegális, lőfegyverrel és lőszerrel való visszaélésre utaló hozzászólást, és a rá adott választ.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Az ukránorosz topikból töröltem pár napi politikát tartalmazó hsz-t.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Katonai topikból töröltem egy ukránorosz triggerposztot és a rá adott választ.
aksurv 3 napra kitiltva. (Ukránoroszozás más topikban)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

NH topikból töröltem pár hsz-t.
Benike6110 egy hétre kitiltva tuning miatt.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
numizmata
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2022.07.23. 22:14

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: numizmata »

Hahó,

JeffCooper kolléga valahogy kizáródott a fiókjából, nem tudja a jelszavát és úgytűnik, a jelszóemlékeztető sem működik.
Írt a bejelentkezési lapról az adminnak, ezenfelül én is kértem a sysadmintól segítséget PÜ-en keresztül, de napok óta semmi reakció nem érkezett.

Kérlek segítsetek a visszaszerezni a fiókját.

Köszi!
Aut inveniam viam, aut faciam!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

numizmata írta: 2024.02.25. 10:02 Hahó,

JeffCooper kolléga valahogy kizáródott a fiókjából, nem tudja a jelszavát és úgytűnik, a jelszóemlékeztető sem működik.
Írt a bejelentkezési lapról az adminnak, ezenfelül én is kértem a sysadmintól segítséget PÜ-en keresztül, de napok óta semmi reakció nem érkezett.

Kérlek segítsetek a visszaszerezni a fiókját.

Köszi!
Szia!

Elnézést a késői válaszért, a háttérben pont módosítasok zajlanak a központi mailcímmel kapcsolatban, lehet ezért keveredett el az üzenet. Továbbra is használjátok a Kapcsolat gombot ilyen esetben!
Kiküldtem neki egy mailt a regisztrált mailcímére, szóljatok, ha sikerült bejelenzkezni.

Modi
I am the law.
Avatar
numizmata
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2022.07.23. 22:14

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: numizmata »

Judge Dredd írta: 2024.02.25. 10:22 Szia!

Elnézést a késői válaszért, a háttérben pont módosítasok zajlanak a központi mailcímmel kapcsolatban, lehet ezért keveredett el az üzenet. Továbbra is használjátok a Kapcsolat gombot ilyen esetben!
Kiküldtem neki egy mailt a regisztrált mailcímére, szóljatok, ha sikerült bejelenzkezni.

Modi
Aztmondja, hogy nem jött neki semmilyen mail a regisztrált email címére (go*******ell@gmail.com), pedig tavaly nyáron még kapott ugyanide jelszóemlékeztetőt. A spamek közt sincs.
Aut inveniam viam, aut faciam!
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

Technikai problémák miatta a fórum átmenetileg nem tud levelet küldeni gmail-es címekre, az okozott kellemetlenségért elnézésetek kérjük.

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Sy$@dm1n írta: 2024.02.25. 19:21 Kedves Fórumozók!

Technikai problémák miatta a fórum átmenetileg nem tud levelet küldeni gmail-es címekre, az okozott kellemetlenségért elnézésetek kérjük.

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Ez tűrhetetlen, kérem vissza a havi előfizetésem díját ha ez se működik!!! :D
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Tisztelt TotoHU!

Nyilvántartásunk szerint 38 hónapnyi előfizetéssel van elmaradva, amint beérkezik a számlánkra jóváírunk önnek egy hónapot!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
TotoHU írta: 2024.02.25. 19:42 Ez tűrhetetlen, kérem vissza a havi előfizetésem díját ha ez se működik!!! :D
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

A levélküldés ismét üzemszerűen működik!

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

numizmata írta: 2024.02.25. 12:29 Aztmondja, hogy nem jött neki semmilyen mail a regisztrált email címére (go*******ell@gmail.com), pedig tavaly nyáron még kapott ugyanide jelszóemlékeztetőt. A spamek közt sincs.
Mostmár elvileg működnie kell, jelezzetek ha sikerült!
Köszi Alajos!
I am the law.
Avatar
numizmata
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2022.07.23. 22:14

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: numizmata »

Judge Dredd írta: 2024.02.25. 20:31 Mostmár elvileg működnie kell, jelezzetek ha sikerült!
Köszi Alajos!
Koszonet, megoldodott!
Aut inveniam viam, aut faciam!
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

NH topikban töröltem egy hozzászólást és a rá adott válaszokat.
Zsotrám 1 hétre kitiltva illegális tuning linkelése miatt.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Barracuda fórumozó regisztrációja törölve tiltott név/logó használat miatt. (Kértük hogy ne a volt NBH címerét használja, nem változtatta meg)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Javaslom a haditechnikai és ukrán topik összevonasat, mert akkor nem kellene cenzúrazni olyan hozzászólásokat amik kizárólag magyar haderő fejlesztésével kapcsolatos tanulságokról szól, egyébként meg semmi közük nincs a háború eseményeihez.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2024.03.04. 08:07 Javaslom a haditechnikai és ukrán topik összevonasat, mert akkor nem kellene cenzúrazni olyan hozzászólásokat amik kizárólag magyar haderő fejlesztésével kapcsolatos tanulságokról szól, egyébként meg semmi közük nincs a háború eseményeihez.
Lónak a f.szát!

Mert önuralmat nem tudnak egyesek tanúsítani, azért nem kell egy hasznos, szakmai, tanulságos topikot egy tébolydával összevonni. Hanem azokat kell oda tenni, akik a tébolydába valók, vagy oda sem.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2024.03.04. 08:21 Lónak a f.szát!

Mert önuralmat nem tudnak egyesek tanúsítani, azért nem kell egy hasznos, szakmai, tanulságos topikot egy tébolydával összevonni. Hanem azokat kell oda tenni, akik a tébolydába valók, vagy oda sem.
Talán nem kellene érzelmi alapon hozzáállni, és nem kellene kikotni, hogy egy igaz üdvözítő hozzáállás létezik a háborúhoz. Akkor egyeseknek nem lenne ellenvéleménye és tárgyilagosan lehetne beszélni.
Gratula, erős közremüködéseddel sikerült a világ első woke fegyverforumát osszehozni. Triggerwarmmal, vamzerkodassal, mikroagresszioval, cancel culture-el. Jót röhögnének rajtunk Texasban.
Megy a kibaszott okoskodás celballisztikarol, megállitó erőrőll, joulekrol, csak éppen arra képtelennek az emberek, hogy a világkepükbe nem illő hozzászólásokat elfogadjak.
Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogyan fogok valaki olyan ellen harcolni akinek a nyála és a vére az arcomba fröcsög, ha egy ellentétes véleményt képtelen vagyok elviselni egy fórumoni?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2024.03.04. 08:38 Talán nem kellene érzelmi alapon hozzáállni, és nem kellene kikotni, hogy egy igaz üdvözítő hozzáállás létezik a háborúhoz. Akkor egyeseknek nem lenne ellenvéleménye és tárgyilagosan lehetne beszélni.
Gratula, erős közremüködéseddel sikerült a világ első woke fegyverforumát osszehozni. Triggerwarmmal, vamzerkodassal, mikroagresszioval, cancel culture-el. Jót röhögnének rajtunk Texasban.
Megy a kibaszott okoskodás celballisztikarol, megállitó erőrőll, joulekrol, csak éppen arra képtelennek az emberek, hogy a világkepükbe nem illő hozzászólásokat elfogadjak.
Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogyan fogok valaki olyan ellen harcolni akinek a nyála és a vére az arcomba fröcsög, ha egy ellentétes véleményt képtelen vagyok elviselni egy fórumoni?
Tegyük fel a kérdést magunknak, hogyan fogom megállni, hogy egy kurv@anyádra ne késeljek meg (lőjek le) valakit, ha arra képtelen vagyok, hogy egy fórumon egy adott témát csak a róla szóló topikba vessem fel?

---

Csodálatosan játszod el, ahogy nem érted, hogy senkinek nincs kifogása ellene, hogy a SZAKTOPIKBA írogasson bárki, bármilyen szakmai kérdésről.


Te most azt adod elő, hogy besértődsz, mert az aranyazott elsütőbillentyűjű vadászpuskádról nem tehetsz be 300 képet a gázpisztolyos meg légpuskás topikba.

Pedig NEM.

És ez nem cancel culture, hanem ez A REND.


Ordnung muss sein.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Tamogatom! :roll:
ingyom bingyom tálib-e?
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2024.03.04. 08:45 Tegyük fel a kérdést magunknak, hogyan fogom megállni, hogy egy kurv@anyádra ne késeljek meg (lőjek le) valakit, ha arra képtelen vagyok, hogy egy fórumon egy adott témát csak a róla szóló topikba vessem fel?

---

Csodálatosan játszod el, ahogy nem érted, hogy senkinek nincs kifogása ellene, hogy a SZAKTOPIKBA írogasson bárki, bármilyen szakmai kérdésről.


Te most azt adod elő, hogy besértődsz, mert az aranyazott elsütőbillentyűjű vadászpuskádról nem tehetsz be 300 képet a gázpisztolyos meg légpuskás topikba.

Pedig NEM.

És ez nem cancel culture, hanem ez A REND.


Ordnung muss sein.
Elarulnad miért nincs helye a szaktopikban a magyar honvédség dronos fejleszteseiről szóló beszélgetésben egy dronokkal vívott háború tanulságainak oldal említése nelkul?
Akkor is pattognal, ha a huti drónokról lenne szó? Ugyanis pont ennyi köze volt az ukránhoz.
Drónok és dronos kiképzés kell Magyarországra.
Miért is? Ja arról nem lehet beszélni arra való a szaktopik Majd amikor oda leirtuk hogy miért kell akkor visszaterunk ide, hogy jaj nem veszünk mégse elég drónt..
Zseniális újbeszél.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5898
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

aksurv írta: 2024.03.04. 08:38 Talán nem kellene érzelmi alapon hozzáállni, és nem kellene kikotni, hogy egy igaz üdvözítő hozzáállás létezik a háborúhoz. Akkor egyeseknek nem lenne ellenvéleménye és tárgyilagosan lehetne beszélni.
Gratula, erős közremüködéseddel sikerült a világ első woke fegyverforumát osszehozni. Triggerwarmmal, vamzerkodassal, mikroagresszioval, cancel culture-el. Jót röhögnének rajtunk Texasban.
Megy a kibaszott okoskodás celballisztikarol, megállitó erőrőll, joulekrol, csak éppen arra képtelennek az emberek, hogy a világkepükbe nem illő hozzászólásokat elfogadjak.
Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogyan fogok valaki olyan ellen harcolni akinek a nyála és a vére az arcomba fröcsög, ha egy ellentétes véleményt képtelen vagyok elviselni egy fórumoni?
Bocs, de én úgy látom inkább te nem tudsz ellenvéleményt elviselni. Gyakorlatilag kapott a "véleményed" egy külön topikot, ahol extra light moderációval a fórum normál keretein kívül érvényesülhetnél.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2024.03.04. 08:54 Elarulnad miért nincs helye a szaktopikban a magyar honvédség dronos fejleszteseiről szóló beszélgetésben egy dronokkal vívott háború tanulságainak oldal említése nelkul?
Akkor is pattognal, ha a huti drónokról lenne szó? Ugyanis pont ennyi köze volt az ukránhoz.
Drónok és dronos kiképzés kell Magyarországra.
Miért is? Ja arról nem lehet beszélni arra való a szaktopik Majd amikor oda leirtuk hogy miért kell akkor visszaterunk ide, hogy jaj nem veszünk mégse elég drónt..
Zseniális újbeszél.
Valamiért sosem a huti drónok kerülnek egyesek szerteszórt triggerposztjaiba.

Na, pont azért. A fórummotor remek, hogy egy kopipészttel követhetően átrakható a szaktopikba egy elágazó téma, éljünk vele! Vagy viseljük a következményeket.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2396
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

MIndennek megvan a maga helye, ha valaminek nincs, a modik nyitnak új topikot.
Én alapból nem vagyok kiváncsi az ukik faszságára, nem is olvasom az Orosz-Ukrán katonai altopikot.
De nem is akarom máshol is hogy ezzel legyen telefosva az egész fórum.
Aki akarja, olvassa, kommenteljen, de mindent a helyén.
Ennyi.
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Fortitu írta: 2024.03.04. 08:57 Bocs, de én úgy látom inkább te nem tudsz ellenvéleményt elviselni. Gyakorlatilag kapott a "véleményed" egy külön topikot, ahol extra light moderációval a fórum normál keretein kívül érvényesülhetnél.
Érdekes, én egyetlenegy véleményt se toroltettem, egyetlenegy topikban sem, ennyit az elviselesről.
Az ellenvéleménynek meg egyedül én adok hangot, a többieknek ennél tobb esze van. Csak azt ne gondold, hogy egyedül vagyok ebben.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

RatRace írta: 2024.03.04. 09:03 MIndennek megvan a maga helye, ha valaminek nincs, a modik nyitnak új topikot.
Én alapból nem vagyok kiváncsi az ukik faszságára, nem is olvasom az Orosz-Ukrán katonai altopikot.
De nem is akarom máshol is hogy ezzel legyen telefosva az egész fórum.
Aki akarja, olvassa, kommenteljen, de mindent a helyén.
Ennyi.
Hogy akarsz a drónokról enélkül beszélgetni? Beszélgessünk a tájkép fotozasról?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

aksurv írta: 2024.03.04. 09:05 Hogy akarsz a drónokról enélkül beszélgetni? Beszélgessünk a tájkép fotozasról?
Úgy, hogy kb. mindenki másnak sikerült.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2396
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

aksurv írta: 2024.03.04. 09:05 Hogy akarsz a drónokról enélkül beszélgetni? Beszélgessünk a tájkép fotozasról?
Milyen tipusok, ki gyártja, technikai információk.
Ez a lényege.
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

gvass1 írta: 2024.03.04. 08:59 Valamiért sosem a huti drónok kerülnek egyesek szerteszórt triggerposztjaiba.

Na, pont azért. A fórummotor remek, hogy egy kopipészttel követhetően átrakható a szaktopikba egy elágazó téma, éljünk vele! Vagy viseljük a következményeket.
Szerinted a huti drónok alapján kell drón fejlesztést csinalni?
Akkor ne beszéljük kézifegyverekrol tankokrol agyúkrol repülőgepekrol se, mert azokat is használják a haboruban, amikből szintén lehet Magyarországra következtetéseket levonni.
Beszéljünk csak az ABV hadviselésrol, szerencsere annak még nincs aktualitása. Ha lesz, akkor majd tiltott téma lesz az is.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

RatRace írta: 2024.03.04. 09:09 Milyen tipusok, ki gyártja, technikai információk.
Ez a lényege.
A hozzászólásom, amit toroltek, pont arról szólt, hogy pont annyi jelentosrge van ennek, mint egy glocknal.
A lényeg az alkalmazás módja és a képzett, a technikát használni tudó katona.
Eleg furcsa, ha egy katonai topikban pont a harceljarasokrol nem lehet beszélni.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5898
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

aksurv írta: 2024.03.04. 09:13 A hozzászólásom, amit toroltek, pont arról szólt, hogy pont annyi jelentosrge van ennek, mint egy glocknal.
A lényeg az alkalmazás módja és a képzett technikát használni tudó katona.
Eleg furcsa, ha egy katonai topikban pont a drónos harceljarasokrol nem lehet beszélni.
Szerintem is az a normális, ha ezeket meg lehet beszélni egy szaktopikban, de úgy általában a hozzászólásaidból egy nagyon szélsőséges "nyugat" gyűlölet sugárzik, és minden beszélgetésed rövid távon ide fut ki már-már monomániásan. Ha objektívebben tudnád megfogalmazni, az ilyen jellegű kritikával se lenne szerintem probléma amúgy. És az is egy nagyon leegyszerűsített vélemény, hogy itt mindenki agymosott, és nem lát árnyalatokat ebben a kérdésben. Ezt most egyáltalán nem sértésből írtam, de talán tényleg túlságosan ráparáztál erre az egészre, ami persze valahol érthető, nem kicsi a kaki...
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Fortitu írta: 2024.03.04. 09:23 Szerintem is az a normális, ha ezeket meg lehet beszélni egy szaktopikban, de úgy általában a hozzászólásaidból egy nagyon szélsőséges "nyugat" gyűlölet sugárzik, és minden beszélgetésed rövid távon ide fut ki már-már monomániásan. Ha objektívebben tudnád megfogalmazni, az ilyen jellegű kritikával se lenne szerintem probléma amúgy. És az is egy nagyon leegyszerűsített vélemény, hogy itt mindenki agymosott, és nem lát árnyalatokat ebben a kérdésben. Ezt most egyáltalán nem sértésből írtam, de talán tényleg túlságosan ráparáztál erre az egészre, ami persze valahol érthető, nem kicsi a kaki...
Öszinten köszönöm a tanácsot igyekszem megfogadni, bár erősen gondolkodom azon, hogy elengedem az egészet. Pontosan tiéd és mások kifejezetten jó szakmai hozzaszolásai és kísérletei legfőbb vonzerő itt számomra, ami miatt még nem tettem meg.
Nem gyűlölöm a Nyugatot. Pont ellenkezőleg. Érte, és nem ellene haragszom. Talán érted, amire gondolok.
Kevés dologtól félek jobban, mint amikor valaki magabiztosan, tátott szájjal besetal abba bizonyos erdőbe.
Most mi pontosan ezt tesszük.
A hozzászólásaim 99 %-a arról szól, hogy a túlzott magabiztosssagot próbálom korrigálni. Nincs veszélyesebb dolog, mint buta gyenge orkoknak gondolni egy potenciális ellenfelet.
Az ukrán portalokon messze nagyobb a realizmus ezzel kapcsolatban, mint az elvileg nem harcoló nyugaton.
Ha Izrael tanulhatott Guderiantol, akkor nekünk is kell tanulni orosztol ukrantol vagy barkitől aki abban az adott dologban jobb nalunk, az ehhez vezető út első lépése pedig az, hogy lehet gyűlölni, de lebecsulni, azt nagyon nem szabad őket.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Ne a moderációs topikot fossuk most tele az ukránorosz témával. Köszi!!!

Én értem hogy mindenki csak egy kérdésre válaszol, de olyan nehéz azt megtenni vagy az OFF topikban (ha nem arra a topikra tartozik) vagy az ukrán-orosz feszültséglevezető dühöngőben?
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

Chuck Norris írta: 2024.03.04. 10:58 Ne a moderációs topikot fossuk most tele az ukránorosz témával. Köszi!!!

Én értem hogy mindenki csak egy kérdésre válaszol, de olyan nehéz azt megtenni vagy az OFF topikban (ha nem arra a topikra tartozik) vagy az ukrán-orosz feszültséglevezető dühöngőben?
Vita elsősorban azon ment hogy mi tartozik a ukrán topikhoz és mi a katonaihoz.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

aksurv írta: 2024.03.04. 11:24 Vita elsősorban azon ment hogy mi tartozik a ukrán topikhoz és mi a katonaihoz.
Ez es az ilyesmi bőven nem erről szólt már. Szóval ezt ne itt toljátok pls.


"Az ukrán portalokon messze nagyobb a realizmus ezzel kapcsolatban, mint az elvileg nem harcoló nyugaton.
Ha Izrael tanulhatott Guderiantol, akkor nekünk is kell tanulni orosztol ukrantol vagy barkitől aki abban az adott dologban jobb nalunk, az ehhez vezető út első lépése pedig az, hogy lehet gyűlölni, de lebecsulni, azt nagyon nem szabad őket.
"

Kuktaszelepnek marad az a topik, de mindenhol máshol drákói szigor van a témával kapcsolatban.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
bel
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2697
Csatlakozott: 2018.06.02. 07:30
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: bel »

aksurv írta: 2024.03.04. 10:08 Nem gyűlölöm a Nyugatot. Pont ellenkezőleg. Érte, és nem ellene haragszom. Talán érted, amire gondolok.
Szia,

Nem, nem ertjuk. :-(

Azt ertjuk, hogy folyamatosan gyalazod azt az ertekrendet, amiben elsz, es istenited azokat akik ... (ez itt az oncenzura helye).

Sokszor az az erzesem, hogy nem is tudod, mit irtal le, pl. amit a kozelmultban beidezett Petya, miutan letagadtad.

Helyesnek gondolom, hogy a cseh torvenyek szerint szabadsagvesztes jar azert, ha valaki kulfoldi kormanytol eredo dezinformaciot terjeszt, mert ez egyertelmu jelzes a cseh allampolgarok szamara, hogy tudjak, mi a helytelen viselkedes.

Bel
aksurv
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2018.06.08. 16:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: aksurv »

bel írta: 2024.03.04. 17:36 Szia,

Nem, nem ertjuk. :-(

Azt ertjuk, hogy folyamatosan gyalazod azt az ertekrendet, amiben elsz, es istenited azokat akik ... (ez itt az oncenzura helye).

Sokszor az az erzesem, hogy nem is tudod, mit irtal le, pl. amit a kozelmultban beidezett Petya, miutan letagadtad.

Helyesnek gondolom, hogy a cseh torvenyek szerint szabadsagvesztes jar azert, ha valaki kulfoldi kormanytol eredo dezinformaciot terjeszt, mert ez egyertelmu jelzes a cseh allampolgarok szamara, hogy tudjak, mi a helytelen viselkedes.

Bel
Nos ezeket a cseh törvényeket hívják diktatúranak. Rohadt durva lenne, ha itthon is szaros politikusok döntenek el mit lehet és nem lehet mondani erről a nyomorult háborúról. Érdekes valamiért az amerikai vagy az ukrán sokszor cáfolt dezinformaciót nem büntetik. Pedig hazudnak, mint a szar.
Ilyen törvényeket a nácik és komcsik csinaltak, büszkék lehetnek rá csehek.
Gondolom azt is börtönnel buntetned, aki nem hajlandó ezért az ügyért harcolni.
Csak akkor ki lesz az őr, mert az ország 95% nem osztja a ti és nyugat narratívaját.
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

17.00-tól egy nagyobb lélegzetű karbantartást végzünk a szerveren, várhatóan 2 óra szolgáltatáskieséssel fog járni.

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

A karbantartás leállással járó részével végeztünk, köszönjük a türelmeteket.

Üdvözlettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Pár hsz lőfegyveres topik --> Jog és Fegyver

Humortopikból egy politikai tartalmú hsz-t töröltem.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy hsz-t a Jog és Fegyver-ből.
marcuswolf 1 hétre kitiltva, törölt politikai hozzászólás újraposztolása miatt.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Ez van mobilról a tetején a fórumnak:

B Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 265: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 329: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result


Ez vmi recept egy román szakácskönyvből?😲
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2135
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

gvass1 írta: 2024.03.16. 14:44 Ez van mobilról a tetején a fórumnak:

B Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 265: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 329: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result


Ez vmi recept egy román szakácskönyvből?😲
Laptopon (Win10 + Chrome) is ez van. Nem baj, elfér ott :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Thomaster 2024.03.16. 14:52-kor.
Avatar
nemtokregelni
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2018.06.10. 14:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: nemtokregelni »

gvass1 írta: 2024.03.16. 14:44 Ez van mobilról a tetején a fórumnak:

B Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 265: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 329: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result


Ez vmi recept egy román szakácskönyvből?😲
Desktopon is ugyanez rókás böngészővel.
Sapienti sat.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13617
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Thomaster írta: 2024.03.16. 14:50 Laptopon (Win10 + Chrome) is ez van. Nem baj, elfér ott :-)
Jó, de mikróban megfőzhető, vagy tepsiben kell, kevés olivaolajjal?😊
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2396
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: RatRace »

gvass1 írta: 2024.03.16. 14:44 Ez van mobilról a tetején a fórumnak:

B Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 265: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 329: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result


Ez vmi recept egy román szakácskönyvből?😲
Biztosan nem, mert ez ínglis.
Különben is az úgy kezdődik:
- Fura o oala..
:lol: :lol: :lol:
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
BeHappy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2022.07.19. 20:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: BeHappy »

RatRace írta: 2024.03.16. 15:03
- Fura o oala..
Jól írta Gvass, ez románul annyit jelent: Lopj két tojást..
Mégiscsak recept lesz ez 🤔
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Fórumozók!

Soron kívüli karbantartást végzünk a fórum biztonsága érdekében, az okozott kellemetlenségekért elnézéseteket kérjük!

Üdvözlettel
Kelemen Alajos
SysAdmin
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

nem lehetne forumidon kivul? mondjuk reggel haromkor? :roll:
Sy$@dm1n írta: 2024.03.20. 17:51 Kedves Fórumozók!

Soron kívüli karbantartást végzünk a fórum biztonsága érdekében, az okozott kellemetlenségekért elnézéseteket kérjük!

Üdvözlettel
Kelemen Alajos
SysAdmin
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

qqriq írta: 2024.03.20. 18:38 nem lehetne forumidon kivul? mondjuk reggel haromkor? :roll:
Jogos felvetés, megbeszéljük Alajossal hogy lehetőség szerint hajnalban futtassa le ezeket a frissítéseket. Az IT-sok nagy része éjszakai lény úgyis, akkor még biztosan fent van. ;)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13920
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: qqriq »

koszi!
Chuck Norris írta: 2024.03.21. 11:39 Jogos felvetés, megbeszéljük Alajossal hogy lehetőség szerint hajnalban futtassa le ezeket a frissítéseket. Az IT-sok nagy része éjszakai lény úgyis, akkor még biztosan fent van. ;)
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
TurboP
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2018.06.01. 22:15

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TurboP »

Chuck Norris írta: 2024.03.21. 11:39 Jogos felvetés, megbeszéljük Alajossal hogy lehetőség szerint hajnalban futtassa le ezeket a frissítéseket. Az IT-sok nagy része éjszakai lény úgyis, akkor még biztosan fent van. ;)
KIfejezetten örülni szoktunk az ilyen kéréseknek, biztos Alajos is repesve várja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"..."
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Sziasztok modik!
Kezdem a tavaszi digitális detoxot, szeretnék kérni egy hónap tiltást, hogy az önkéntes elhatározás ne gyengülhessen el.
Köszönöm!!
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

TotoHU írta: 2024.03.28. 19:07 Sziasztok modik!
Kezdem a tavaszi digitális detoxot, szeretnék kérni egy hónap tiltást, hogy az önkéntes elhatározás ne gyengülhessen el.
Köszönöm!!
Totó 1 hónapra kitiltva.
I am the law.
Petya357
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4402
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

A Lőszertöltésben elcsúsztunk OFF irányba, az ”Akiért a harang szól “ vonalat kérem szépen tegyetek át. Köszi.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… μολὼν λαβέ
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

Petya357 írta: 2024.03.29. 07:52 A Lőszertöltésben elcsúsztunk OFF irányba, az ”Akiért a harang szól “ vonalat kérem szépen tegyetek át. Köszi.
Átraktam az offba.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

Töröltem egy hsz-t a Katonai topikból.
Jó ha van-nak 1 nap pihi máshol tiltott téma (orosz-ukrán) okán.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
jó ha van
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2018.12.11. 12:16

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: jó ha van »

Chuck Norris írta: 2024.03.30. 12:29 Töröltem egy hsz-t a Katonai topikból.
Jó ha van-nak 1 nap pihi máshol tiltott téma (orosz-ukrán) okán.
Szerintem tök oktalanul. A modis emailre meg is írtam. Ez már paranoia!
"Ha lőni akarsz, akkor lőj! Ne a szádat járasd!" Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

jó ha van írta: 2024.03.31. 13:37 Szerintem tök oktalanul. A modis emailre meg is írtam. Ez már paranoia!
Most visszanéztem a kérdéses hozzászólást, megbeszéljük a következő modis megbeszélésen.
I am the law.
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

jó ha van írta: 2024.03.31. 13:37 Szerintem tök oktalanul. A modis emailre meg is írtam. Ez már paranoia!
Engedd el szerintem a dolgot ne rágd magad rajta, szvsz felesleges.
A moderációnak vannak irányadó szabályai, de szubjektív.
Az ukrán-orosz meg hiperszenzitív téma.Sokakat borzasztóan irritál ha több helyen előkerül, direkt nem olvassák a dilitopikot sem.
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
jó ha van
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2018.12.11. 12:16

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: jó ha van »

Chuck Norris írta: 2024.03.31. 19:25 Engedd el szerintem a dolgot ne rágd magad rajta, szvsz felesleges.
A moderációnak vannak irányadó szabályai, de szubjektív.
Az ukrán-orosz meg hiperszenzitív téma.Sokakat borzasztóan irritál ha több helyen előkerül, direkt nem olvassák a dilitopikot sem.
Én sem olvasom, sosem. :-)
"Ha lőni akarsz, akkor lőj! Ne a szádat járasd!" Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez
Avatar
Sy$@dm1n
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 1970.01.01. 01:00
Tartózkodási hely: /bin/bash

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Sy$@dm1n »

Kedves Chuck Norris!

Kérésének megfelelőan az aktuális frissítéseket ma hajnalban 2:00 és 3:00 közt telepítettem, a túlóra miatt felmerült 19.500Ft többletköltséget az alábbi linken tudja befizetni:
Kép
A legördülő menüből a "Rendszergazdai szolgáltatás"-t válassza!

Köszönettel,
Kelemen Alajos
SysAdmin
Chuck Norris írta: 2024.03.21. 11:39 Jogos felvetés, megbeszéljük Alajossal hogy lehetőség szerint hajnalban futtassa le ezeket a frissítéseket. Az IT-sok nagy része éjszakai lény úgyis, akkor még biztosan fent van. ;)
Avatar
szöged
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2018.06.07. 17:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: szöged »

költői a kérdés --> nem várok rá választ

ha egyesek lábrázást kapnak attól, ha a társalgás elkanyarodik az adott topic címében meghatározott témakörtöl, akkor ugyanezek az egyesek miként tolerálják, hogy a 04.01-hez kötődő fassság NEM a humortopicban kerül publikációra?
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

szöged írta: 2024.04.02. 09:48 költői a kérdés --> nem várok rá választ

ha egyesek lábrázást kapnak attól, ha a társalgás elkanyarodik az adott topic címében meghatározott témakörtöl, akkor ugyanezek az egyesek miként tolerálják, hogy a 04.01-hez kötődő fassság NEM a humortopicban kerül publikációra?
Mert túl átlátszó lenne. :-D
Avatar
Chuck Norris
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.06.06. 13:15
Tartózkodási hely: Texas, USA

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Chuck Norris »

szöged írta: 2024.04.02. 09:48 költői a kérdés --> nem várok rá választ

ha egyesek lábrázást kapnak attól, ha a társalgás elkanyarodik az adott topic címében meghatározott témakörtöl, akkor ugyanezek az egyesek miként tolerálják, hogy a 04.01-hez kötődő fassság NEM a humortopicban kerül publikációra?
Az ukrán-orosz háborús téma szélsőségesen megosztja a társaságot, az ebből gerjedő vitákat szeretnénk abban a topikban karanténba zárni. Ezért ezekre az offokra fokozottan ugrunk, ezt korábban be is jelentettük és szerintem demonstráljuk is.
Másrészt: bolondok napján sokminden ér, ami év közben nem. Még részeg moderátor is böföghet fasságokat. ;)
Minden Star Wars filmben főszerepet játszottam.
Én voltam az erő.
Avatar
szöged
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2018.06.07. 17:53

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: szöged »

AndyA írta: 2024.04.02. 09:52 Mert túl átlátszó lenne. :-D
nem az volt a kérdés, hogy miért van így

az a kérdés, hogy azok, akiknek ez fáj, milyen módSZERT alkalmaznak a lelki fájdalmuk mexüntetésére/enyhítésére ebben az esetben

továbbá külön köszönetet érdemelsz, amiért a kitétel ellenére, mely szerint "nem várok rá választ" ilyen gyorsan válaszoltál

kieg: Norris urat ebben a felállásban sajnálatos módon csak ezüstéremmel tudom jutalmazni
Avatar
Judge Dredd
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2018.06.06. 11:42

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Judge Dredd »

AV-ből átpakoltam pár hozzászólást NH-ba és Offba.
I am the law.
Avatar
waltherlg400
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2022.07.26. 16:20
Tartózkodási hely: /bin/yash
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: waltherlg400 »

Mobil nézetben miért van két keresés gomb?
Screenshot_20240422_204759_Firefox.jpg
arch gnu/linux egyébként
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 3665
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: AndyA »

waltherlg400 írta: 2024.04.22. 20:49 Mobil nézetben miért van két keresés gomb? Screenshot_20240422_204759_Firefox.jpg
Hogy biztosan eltaláld az ujjaddal az egérmozin, ha keresni akarsz. :-D
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5898
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

waltherlg400 írta: 2024.04.22. 20:49 Mobil nézetben miért van két keresés gomb? Screenshot_20240422_204759_Firefox.jpg
Így tudsz keresni, miközben keresel, meg amúgy is két szemed van.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Válasz küldése