Hazai gyártású traumatikus fegyverek

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

fgabesz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2018.06.19. 21:21
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: fgabesz »

Üdv itt!
sodoma
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1022
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:14

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: sodoma »

Atlas írta: 2020.03.09. 14:13 Üdvözlünk minden Kedves Fórumozót!

Moderátori felkérésre a mai naptól elérhetőek vagyunk, ezen a platformon is.
Szívesen válaszolunk a termékeinkkel kapcsolatban felmerülő kérdésekre, olyan gyorsan, amint lehet.
Üdvözlettel az ATLAS csapat!
üdvözlet
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

A Zalán várható piacra kerülése sokakat érdekelne úgy
gondolom.

A bock elrendezésű, pump action kinézetű puska sem jelent meg még a tavalyi Fehova óta, azt is sokan várják.
atlas-zalan-12.png
atlas-zalan-12.png (205.61 KiB) Megtekintve 40050 alkalommal
Atlas írta: 2020.03.09. 14:13 Üdvözlünk minden Kedves Fórumozót!

Moderátori felkérésre a mai naptól elérhetőek vagyunk, ezen a platformon is.
Szívesen válaszolunk a termékeinkkel kapcsolatban felmerülő kérdésekre, olyan gyorsan, amint lehet.
Üdvözlettel az ATLAS csapat!
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Atlas írta: 2020.03.09. 14:13 Üdvözlünk minden Kedves Fórumozót!

Moderátori felkérésre a mai naptól elérhetőek vagyunk, ezen a platformon is.
Szívesen válaszolunk a termékeinkkel kapcsolatban felmerülő kérdésekre, olyan gyorsan, amint lehet.
Üdvözlettel az ATLAS csapat!
Örülünk a jelenlétnek!! Biztosan színesíteni fogják a fórumot.

Nekem az AGS 15-el kapcsolatban lenne kérdésem. Tervezik-e a jövőben a gáz-riasztó minősítésű változat gyártását is?
Szerintem számos itteni tag gondolja úgy, hogy a lapos formájú fegyver gumizható gáz-riasztóként nagy reménység lenne, így viszont muzeális fegyverként ha választani kell vásárláskor, akkor érhető módon azt választja a fogyasztó, amit viselési engedéllyel az utcán is tud hordani. Vagy ha már muzeális, akkor otthonra egy nagyméretű és több lövetű revolver vagy revolver puska.
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Fortitu írta: 2020.03.09. 13:54 Én is ezt mondom, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz, mégs semmi nincs kizárva...
Nem köll beszarni, amíg a szar nem jön... Egyik ismerősöm mesélte, hogy kutyát sétaltatott a falu szélén elég kihalt helyen, az egyik portáról, a kerítés alól kimaszott, és megtamadta őket egy nagytestű, jogoszlav farkasölö, éppen nála volt az új pitbullja, kétszer oldalba rittyentette a dögöt, az meg sputozott is vissza, ahonnan jött,, tehát 1-2 hibás példány után, azért ne temessukel el ezt a fain, prémium terméket, könyörgöm...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

The Gent írta: 2020.03.09. 15:16 Nem köll beszarni, amíg a szar nem jön... Egyik ismerősöm mesélte, hogy kutyát sétaltatott a falu szélén elég kihalt helyen, az egyik portáról, a kerítés alól kimaszott, és megtamadta őket egy nagytestű, jogoszlav farkasölö, éppen nála volt az új pitbullja, kétszer oldalba rittyentette a dögöt, az meg sputozott is vissza, ahonnan jött,, tehát 1-2 hibás példány után, azért ne temessukel el ezt a fain, prémium terméket, könyörgöm...
Gumival küldte meg?
Gratula, akkor megvolt az első sikeres önvédelem az új Pitbullal. :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: The Gent »

WildBear23 írta: 2020.03.09. 15:28 Gumival küldte meg?
Gratula, akkor megvolt az első sikeres önvédelem az új Pitbullal. :)
Persze, hogy gumival, az benne a poén, sima geco patronal, azt mondta hogy kicsit nyuszitett a banga nagy dög, aztán spurizott mert nem erre számított. Szerinte nem látszott a kutyán különösebb kulsérelmi nyom.. Viszont, ha nincs nála semmi... A kis kutyujanak sachter, meg lehet, hogy neki is...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Cajga »

művek-1 írta: 2020.03.04. 22:22 Komolyan gondolkodóba estem, hogy ha kapnék rajzot, kiadnám, és a gyöngysorban forgalmaznám, ennyi kreativitás láttán elérzékenyültem! Gratulálok!
Tegnap küldtem privit! :roll:
smith15
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 880
Csatlakozott: 2018.06.09. 12:03
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: smith15 »

Ma megvolt az első tesztem az új Pitbull 19M-el. Minden fizetett reklám és részrehajlás nélkül mondom,hogy nagyon jó volt :D
Kb 80at lőttem vele úgy,hogy fele-fele acél és alu dob. 1-1 dob gumi és 2 alu dob + 1 acél dob MaxxTech riasztó. MaxxTechnél volt 2 csett, de semmi,koszosan még jobban vitte :D
Összességében hibátlan volt,úgy is ha gyorsan lőttem, meg úgy is ha lassan "pontot". Kb 2-3 tölténynél látszott hogy nem csont középre ment,de ennyi. Mindegyiken szép, rendes beütés volt. A képek 25-25 lövés után lettek.
Első az alu dob,második az acél.
Nagyon meg vagyok elégedve!

Kép

Kép
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Cajga írta: 2020.03.09. 16:51 Tegnap küldtem privit! :roll:
Még nem volt időm foglakozni vele, elnézést!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

smith15 írta: 2020.03.09. 17:20 Ma megvolt az első tesztem az új Pitbull 19M-el. Minden fizetett reklám és részrehajlás nélkül mondom,hogy nagyon jó volt :D
Kb 80at lőttem vele úgy,hogy fele-fele acél és alu dob. 1-1 dob gumi és 2 alu dob + 1 acél dob MaxxTech riasztó. MaxxTechnél volt 2 csett, de semmi,koszosan még jobban vitte :D
Összességében hibátlan volt,úgy is ha gyorsan lőttem, meg úgy is ha lassan "pontot". Kb 2-3 tölténynél látszott hogy nem csont középre ment,de ennyi. Mindegyiken szép, rendes beütés volt. A képek 25-25 lövés után lettek.
Első az alu dob,második az acél.
Nagyon meg vagyok elégedve!

Kép

Kép
Őszintén örülök neki, remélem sokáig fogja használni egészséggel!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Végre elkészült az új markolat a Megamaxra , de tökéletes a régi Onestákra is! Kézbe véve sokkal jobb, mint a gyári műanyag! Jövő héten lesz diófából is, azután kezdődik a sorozatgyártás is. Megkérdeztem időközben, a revolverpuskából a tőcsavart ki lehet tekerni és utána felszerelhető rá!
20200309_163006.jpg
20200309_163314.jpg
nynfuscorporation
Újonnan regisztrált felhasználó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.04.01. 21:34

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: nynfuscorporation »

Tisztelt Művek!

Pitbull 19M acél dobbal tökéletesen működik nálam, 3 méterről meglepően pontos is. (Pontosabb, mint a 3''-as régi.)
Kitámasztott kemény fedeles könyvből kb. 250-300 oldalt beszakít tömítésgyárival, ennél más gumisom se tud többet.

Viszont alu dobbal néhány lövés után megakad a revolverezés. Nem szorulás, sem elcsettenés, hanem határozott akadás.
Visszaengedve a ravaszt, párszor újra próbálkozva aztán megy tovább. A hiba stabilan előáll.
Nyilván az alu dobbal lehet valami gond...

Ezt leszámítva a termék nagyon tetszik, és szándékozok újra vásárolni a magyar ipar eme remekeiből. ;)
Csatolmányok
20200308_104241.jpg
20200308_105946.jpg
Hortan
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.06.21. 22:06

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Hortan »

művek-1 írta: 2020.03.09. 13:41 Teljes értetlenséggel állok a dolog előtt! Természetesen, ha visszahozzák és megtudom mi volt a baj, nem titkolom el. Azon gondolkodom, hogy a régit fogom inkább gyártani, üzletileg nagyobb hasznot hoz, és kevesebb bajjal jár, lassan táblát akaszthatok magamra, vagy a művek-1, et lecserélhetem a balek-1-re.
36 lövésen vagyok túl a Pitbull 19M-el. 0 hiba, nagyon határozott sütés. Én csak erről tudok beszámolni.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

nynfuscorporation írta: 2020.03.09. 20:38 Tisztelt Művek!

Pitbull 19M acél dobbal tökéletesen működik nálam, 3 méterről meglepően pontos is. (Pontosabb, mint a 3''-as régi.)
Kitámasztott kemény fedeles könyvből kb. 250-300 oldalt beszakít tömítésgyárival, ennél más gumisom se tud többet.

Viszont alu dobbal néhány lövés után megakad a revolverezés. Nem szorulás, sem elcsettenés, hanem határozott akadás.
Visszaengedve a ravaszt, párszor újra próbálkozva aztán megy tovább. A hiba stabilan előáll.
Nyilván az alu dobbal lehet valami gond...

Ezt leszámítva a termék nagyon tetszik, és szándékozok újra vásárolni a magyar ipar eme remekeiből. ;)
Tisztelt Uram!

Kérem, hozza vissza, ha a dob rossz, cseréljük azonnal és garanciába. Sajnos az alumíniumdob, alumínium dobrózsával úgy tűnik, hogy csak gáztöltényekhez jó tartósan. Ezért rendeltem , alumíniumdobokat, rozsdamentes dobrózsával, reményeim szerint a hét közepétől elérhetőek lesznek.

Köszönöm a leírtakat, kívánom, használja sokáig, egészséggel!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Hortan írta: 2020.03.09. 20:57 36 lövésen vagyok túl a Pitbull 19M-el. 0 hiba, nagyon határozott sütés. Én csak erről tudok beszámolni.
Köszönöm, bízom benne, hogy ez lesz a későbbiekben az általános.
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.09. 18:00 Végre elkészült az új markolat a Megamaxra , de tökéletes a régi Onestákra is! Kézbe véve sokkal jobb, mint a gyári műanyag! Jövő héten lesz diófából is, azután kezdődik a sorozatgyártás is. Megkérdeztem időközben, a revolverpuskából a tőcsavart ki lehet tekerni és utána felszerelhető rá!

20200309_163006.jpg20200309_163314.jpg


Ha a puska formációt vesszük, amely nem a jelenlegi Onesta fa tartozékaira épül, akkor arról már van végleges elképzelés vagy rajz?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.09. 21:10 Ha a puska formációt vesszük, amely nem a jelenlegi Onesta fa tartozékaira épül, akkor arról már van végleges elképzelés vagy rajz?
Az előagy tér csak el, a tusa csereszabatos. Kívülről semmi nem látszik.
87048835_1283651591843880_5795450121273475072_ofakvő.jpg
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.09. 21:15 Az előagy tér csak el, a tusa csereszabatos. Kívülről semmi nem látszik.
87048835_1283651591843880_5795450121273475072_ofakvő.jpg

Köszönöm, ezt egy korábbi hozzászólásban is láttam. A 2. új kiadásra gondoltam.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.09. 23:08 Köszönöm, ezt egy korábbi hozzászólásban is láttam. A 2. új kiadásra gondoltam.
Nincs ismeteim szerint más.
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.02.19. 22:08 Köszönöm Tamás nevében ! Új tusa leghamarabb május, ha Főmérnök Úr áttervezi, és a gyártó legyártja, de azért szerintem lakásban egy lézerrel így is használható, ha elkészül , levideózzuk!

Megamax_puska (1).JPG
Én erre a válaszra és képre gondoltam.
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.02.19. 22:08 Köszönöm Tamás nevében ! Új tusa leghamarabb május, ha Főmérnök Úr áttervezi, és a gyártó legyártja, de azért szerintem lakásban egy lézerrel így is használható, ha elkészül , levideózzuk!

Megamax_puska (1).JPG

A kép pedig ez volt.
Megamax_puska%20(1).JPG
Megamax_puska%20(1).JPG (16.8 KiB) Megtekintve 39752 alkalommal
Avatar
Atlas
Gyártó
Gyártó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.03.05. 07:10

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Atlas »

montecarlo írta: 2020.03.09. 14:45 A Zalán várható piacra kerülése sokakat érdekelne úgy
gondolom.

A bock elrendezésű, pump action kinézetű puska sem jelent meg még a tavalyi Fehova óta, azt is sokan várják.

atlas-zalan-12.png
Üdv!
A Zalán megjelenése reményeink szerint április vége. de ez nagyban függ partnereink kapacitásától.
Ennek okán a Pump Action csak ez után tud elkészülni.
Avatar
Atlas
Gyártó
Gyártó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.03.05. 07:10

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Atlas »

TotoHU írta: 2020.03.09. 15:06 Örülünk a jelenlétnek!! Biztosan színesíteni fogják a fórumot.

Nekem az AGS 15-el kapcsolatban lenne kérdésem. Tervezik-e a jövőben a gáz-riasztó minősítésű változat gyártását is?
Szerintem számos itteni tag gondolja úgy, hogy a lapos formájú fegyver gumizható gáz-riasztóként nagy reménység lenne, így viszont muzeális fegyverként ha választani kell vásárláskor, akkor érhető módon azt választja a fogyasztó, amit viselési engedéllyel az utcán is tud hordani. Vagy ha már muzeális, akkor otthonra egy nagyméretű és több lövetű revolver vagy revolver puska.
Üdvözlet!
Nem tervezzük gáz-riasztó minősítésű gumilövedékes fegyverek gyártását mert jogszabályilag nem egyértelmű a dolog. Éppen ezért a cégvezetés elzárkózik ettől. Második kérdésre a válasz a Zalán.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.10. 01:55 A kép pedig ez volt.

Megamax_puska%20(1).JPG
Ez egy fantázia rajz volt, egyesek csak "mankónak" nevezték. :lol: :D
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

művek-1 írta: 2020.03.10. 09:07 Ez egy fantázia rajz volt, egyesek csak "mankónak" nevezték. :lol: :D
Neeem, a mankó az ez volt:

Kép

De lehet ugyanez tömör tusával is, úgy egyszerűbb / olcsóbb:
Megamax_puska2.JPG
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

Thomaster írta: 2020.03.10. 09:22 Neeem, a mankó az ez volt:

Kép

De lehet ugyanez tömör tusával is, úgy egyszerűbb / olcsóbb:

Megamax_puska2.JPG
Valamelyik gyártásba fog kerülni?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.03.10. 09:22 Neeem, a mankó az ez volt:

Kép

De lehet ugyanez tömör tusával is, úgy egyszerűbb / olcsóbb:

Megamax_puska2.JPG
Első körben legyen kapható, később lehet módosítani rajta még, szvsz.
jó ha van
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 2103
Csatlakozott: 2018.12.11. 12:16

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: jó ha van »

Atlas írta: 2020.03.10. 06:06 Üdv!
A Zalán megjelenése reményeink szerint április vége. de ez nagyban függ partnereink kapacitásától.
Ennek okán a Pump Action csak ez után tud elkészülni.
A PA-ről egy rövid összefoglalót, anyagok, űrméret/ek (esetleges változatok), egyéb nyilvánossá tehető technikai info, várható ár, stb. kaphatnánk?
"Ha lőni akarsz, akkor lőj! Ne a szádat járasd!" Tuco Benedicto Pacífico Juan María Ramírez
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

The Gent írta: 2020.03.09. 15:50 Persze, hogy gumival, az benne a poén, sima geco patronal, azt mondta hogy kicsit nyuszitett a banga nagy dög, aztán spurizott mert nem erre számított. Szerinte nem látszott a kutyán különösebb kulsérelmi nyom.. Viszont, ha nincs nála semmi... A kis kutyujanak sachter, meg lehet, hogy neki is...
Akkor veszek még egyet én meg, mert ami beválik, abból nekem mindig legalább kettő kell :)
Más hányas gumi volt benne 12 v. 14mm?
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.10. 10:48 Első körben legyen kapható, később lehet módosítani rajta még, szvsz.

Nagyon egyedi és "menő" lenne. Köszönöm!
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

művek-1 írta: 2020.03.09. 18:00 Végre elkészült az új markolat a Megamaxra , de tökéletes a régi Onestákra is! Kézbe véve sokkal jobb, mint a gyári műanyag! Jövő héten lesz diófából is, azután kezdődik a sorozatgyártás is. Megkérdeztem időközben, a revolverpuskából a tőcsavart ki lehet tekerni és utána felszerelhető rá!

20200309_163006.jpg20200309_163314.jpg
Már várom, nekem ezek a forgók jönnek be, várhatóan mikor lesz vásárolható, ha Isten is úgy akarja?
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Ben77 írta: 2020.03.10. 12:41 Akkor veszek még egyet én meg, mert ami beválik, abból nekem mindig legalább kettő kell :)
Más hányas gumi volt benne 12 v. 14mm?
Hát azt nem kérdeztem, de szerintem 12-es...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Ben77 írta: 2020.03.10. 13:12 Már várom, nekem ezek a forgók jönnek be, várhatóan mikor lesz vásárolható, ha Isten is úgy akarja?
Talán 2020 áprilisban, az első 5 darab boltba lesz.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Fortitu írta: 2020.03.09. 11:23 Sajnos nem egyedi eset lesz. A hétvégén voltam lőtéren, az egyik lövész akkor próbálta ki a Pitbullját. Hasonló csettes, timeingos hibát produkált. Geco tölténnyel próbálta. Korábban is meg volt elégedve a Művek garanciális ügyintézésével, azt mondta vissza fogja vinni megnézetni. Keserű úr, ha visszatalálnak ezek az eszközök, be tudnál számolni róla, hogy mi lehetett a hiba gyökéroka? Köszönjük!
Ígéretemhez híven, a tegnapi, első esetről beszámolok. A forgatási hibát a kollégám tájékoztatása szerint a dobtengelyre és a dobfuratba lerakódott szennyeződés okozta. Miután a tengelyt és a furatot megtisztította, a revolver ismét hibátlanul működött. Okulva a tegnapi esetből, erre külön felhívjuk a figyelmet, hogy a dob felrakásakor, amennyiben nem az első sorozat, a dob szabadkézzel való forgatásával, pörgetésével, ellenőrizni kell, hogy még nem olyan szintű a szennyeződés a dobtengelyen és a dobfuratban, ami már akadályt fog jelenteni lövészet közben. Továbbá , még a nap folyamán egy másik bejelentést is fogok tenni a Pitbull-19-M alumínium revolverrel kapcsolatban. Röviden, tömören, tárgyilagosan.
IMG_20191216_144237.jpg
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5788
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

művek-1 írta: 2020.03.11. 10:14 Ígéretemhez híven, a tegnapi, első esetről beszámolok. A forgatási hibát a kollégám tájékoztatása szerint a dobtengelyre és a dobfuratba lerakódott szennyeződés okozta. Miután a tengelyt és a furatot megtisztította, a revolver ismét hibátlanul működött. Okulva a tegnapi esetből, erre külön felhívjuk a figyelmet, hogy a dob felrakásakor, amennyiben nem az első sorozat, a dob szabadkézzel való forgatásával, pörgetésével, ellenőrizni kell, hogy még nem olyan szintű a szennyeződés a dobtengelyen és a dobfuratban, ami már akadályt fog jelenteni lövészet közben. Továbbá , még a nap folyamán egy másik bejelentést is fogok tenni a Pitbull-19-M alumínium revolverrel kapcsolatban. Röviden, tömören, tárgyilagosan.

IMG_20191216_144237.jpg
Köszönjük szépen! Akkor úgy tűnik ez a konstrukció erre érzékeny. Thomaster példányánál is ez volt a hibajelenség, meg jó eséllyel akkor a 3. darabnál is ez lesz amiről tudunk.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: zora »

Túl precíz lett.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Fortitu írta: 2020.03.11. 10:59 Köszönjük szépen! Akkor úgy tűnik ez a konstrukció erre érzékeny. Thomaster példányánál is ez volt a hibajelenség, meg jó eséllyel akkor a 3. darabnál is ez lesz amiről tudunk.
Kérem! Azért ez viszonylag könnyen orvosolható, nekem evidencia volt, hogy mindig megpörgetem a dobot, még az 500 S&W-n is, és ellenőrzöm, hogy a dob becsukódott és a dobfurat csőre áll, a rekesztő a fészkébe bekapcsolódott. Még nem teljes a téma, délután, folytatom.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

zora írta: 2020.03.11. 11:04Túl precíz lett.
Így is mondhatjuk, lazábbra venni lehet, fordítva nem.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

zora írta: 2020.03.11. 11:04Túl precíz lett.
Egy éve még nem gondoltuk volna, hogy ilyet leírunk egy Keserű fegyverről :mrgreen:
Avatar
Atlas
Gyártó
Gyártó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.03.05. 07:10

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Atlas »

jó ha van írta: 2020.03.10. 11:27 A PA-ről egy rövid összefoglalót, anyagok, űrméret/ek (esetleges változatok), egyéb nyilvánossá tehető technikai info, várható ár, stb. kaphatnánk?
A PumpAction kompatibilis a Gshoot 4matic család töltőpatronjaival (380R Blank riasztó és 17,6 mm-es gumi) viszont a patroncsere iránya miatt nem tölthető duplagumira
Teljesen acél építésű, fa tusával és előaggyal (egyéb csőhossz és markolat kialakítás nincs kizárva 😉)
Felső cső 120J, alsó cső 100J
Egybillentyűs, automata váltással, feszítést az előágyszán végzi
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.03.11. 11:29 Egy éve még nem gondoltuk volna, hogy ilyet leírunk egy Keserű fegyverről :mrgreen:
Még sok mindent nem gondoltunk volna egy éve, és még nem tudjuk, hogy mit nem gondolunk majd egy év múlva! :lol: :D
20200207_213650nnnn.jpg
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 13:49 Még sok mindent nem gondoltunk volna egy éve, és még nem tudjuk, hogy mit nem gondolunk majd egy év múlva! :lol: :D

20200207_213650nnnn.jpg
Megérkeztek a pitbull alu dobok acélos forgstóval?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.11. 14:31 Megérkeztek a pitbull alu dobok acélos forgstóval?
Még szerelik őket.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Ide, a gyártói topikba is illik:

ÚJ VIDEÓ! ATLAS AGS-15M gumilövedékes 2-lövetű pisztoly

http://www.kaliberinfo.hu/fegyvervideok ... -pisztoly/

ÉS

http://www.fegyvervideo.hu/atlas-ags-15 ... -pisztoly/



Kép


Az Atlas Network/Globserver cégcsoport által gyártott 15 mm-es gumilövedékes muzeális kétlövetű derringerrel, melynek öntöltő pisztoly alakja van, egy mini tesztcikkünkben már foglalkoztunk online felületünkön, lásd: http://www.kaliberinfo.hu/cikkek/mini-t ... derringer/

Most videóban tekinthető meg mit tapasztaltunk tesztelésekor. Alapvetően a sokak által ekézett csutka markolat és nem kislányos sütés ellenére 5 méterig stabilan eltaláltuk a mellalakot (sőt), de ez rendszeres gyakorlás nélkül érthetően kihívás lesz sokaknak. Mondjuk a rendszeres gyakorlás minden lövedékes önvédelmi eszközre kötelező előfeltétel a hatékony védelemhez. 7 méterről már a mellalaknál nagyobb a szórás, 12 méterről meg inkább szerencsejáték (persze onnan már a 100 joule környéki energia fele-kétharmada is elfogyna.)

A masszív, acél-alu konstrukciójú, de alig fél kiló körüli eszközön van kritizálnivaló (hegesztési nyomok, sorjás műanyag, szánból kiálló töltényűrköteg-rögzítő), a legtöbben azonban azért támadják, mert kiváló viselhetősége ellenére MUZEÁLIS, nem pedig gáz-riasztó kategória, így közterületi viselésére nem lehet engedélyt kérni:-(((((. Vagy bekockáztatja a nem csak lakás/birtokvédelemben gondolkodó a szabálysértési bírságot, mint egy gyorshajtásnál.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: vato »

művek-1 írta: 2020.03.11. 10:14 Ígéretemhez híven, a tegnapi, első esetről beszámolok...
Már vissza is kaptam a kollégájától, köszönöm a probléma gyors, korrekt intézését.
Kiprobalom egy 100 lövéses teszttel.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5417
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

gvass1 írta: 2020.03.11. 15:39 A masszív, acél-alu konstrukciójú, de alig fél kiló körüli eszközön van kritizálnivaló (hegesztési nyomok, sorjás műanyag, szánból kiálló töltényűrköteg-rögzítő), a legtöbben azonban azért támadják, mert kiváló viselhetősége ellenére MUZEÁLIS, nem pedig gáz-riasztó kategória, így közterületi viselésére nem lehet engedélyt kérni:-(((((. Vagy bekockáztatja a nem csak lakás/birtokvédelemben gondolkodó a szabálysértési bírságot, mint egy gyorshajtásnál.
GR-ként kellene, most azonnal mennék is érte. Muzeálisként számomra nem érdekes, itthonra már van revolverem. A szabs bevállalása nem opció, nem csak a barna könyv miatt hanem egyébként is, és sztm az nem eladási érv hogy annyit ér a közterületi viselése mint egy gyorshajtást, sokan szeretnek jogkövető életmódot élni.

Persze tudjuk, ha az áldozat bármiféle eszközt mer használni azonnal begyanúsítják valamivel, de ettől még mindig nem csábultam el erre az eszközre.
Az egyik vitában leírtam egy hasonlatot is hogy miért - számomra olyan ez a fegyver mint egy tisztán elektromos hajtású Ferrari, amivel 450 km/órával is lehet menni akár - ám 20 km-enként meg kell állni tölteni ami 4 óráig tart - tehát így nem sok értelme van.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

vato írta: 2020.03.11. 15:48 Már vissza is kaptam a kollégájától, köszönöm a probléma gyors, korrekt intézését.
Kiprobalom egy 100 lövéses teszttel.
Teszteld, én is kíváncsian várom, csak kérem, hogy a dob felrakása utáni forgatási próbát végezd el a harmadik sorozat után. Érdekel, hogy hány lövés után áll be, ha még beáll, mi a nyúzópróbán nem tapasztaltunk ilyet, mert akkor nem engedjük ki a revolvereket. Elnézést kérek az okozott kellemetlenségért, remélem, elmúlik ha a fegyver teszi a dolgát a későbbiekben!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

20200311_161821.jpg
20200311_161844.jpg
20200311_161929.jpg
Elkészültek az alumínium dobok,rozsdamentes dobrózsával. A polírozás után vizsgáztatjuk, majd vihetőek. A készleten maradt 7 Pitbull-19-M már ilyen dobbal van szerelve, csak a polírozás lemaradt, de akinek így is megfelel, egy alumíniumdobbal, rozsdamentes dobrózsával, és egy rozsdamentes dobbal, 76.000.- vihető.

Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van. A cseréket, hétfőtől, csütörtökig, 9-16 óra között tudjuk úgy elvégezni, hogy a revolvert meg lehessen várni. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a Pitbull-19-M, egyetlen hibáját kijavítottuk, a rozsdamentes anyagból készült dobváltó a későbbiekben nem tudja a szintén rozsdamentes dobrózsát elkoptatni. A dob cseréjért mindenkitől itt és most elnézést kérek, sajnos ez a nyúzópróbán nem jött elő. Amint a dobok a műhelybe lesznek, azonnal jelentem, és lehet jönni, szerintem kedd, vagy szerda magassága a jövő héten. Remélem ezzel a dobbal tovább növeltük a revolver használhatóságát az eredeti áron! A későbbiekben , minden Pitbull-19- csak ilyen dobbal jön ki alapból.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13485
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 19:10 20200311_161821.jpg20200311_161844.jpg20200311_161929.jpg

Elkészültek az alumínium dobok,rozsdamentes dobrózsával. A polírozás után vizsgáztatjuk, majd vihetőek. A készleten maradt 7 Pitbull-19-M már ilyen dobbal van szerelve, csak a polírozás lemaradt, de akinek így is megfelel, egy alumíniumdobbal, rozsdamentes dobrózsával, és egy rozsdamentes dobbal, 76.000.- vihető.

Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van. A cseréket, hétfőtől, csütörtökig, 9-16 óra között tudjuk úgy elvégezni, hogy a revolvert meg lehessen várni. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a Pitbull-19-M, egyetlen hibáját kijavítottuk, a rozsdamentes anyagból készült dobváltó a későbbiekben nem tudja a szintén rozsdamentes dobrózsát elkoptatni. A dob cseréjért mindenkitől itt és most elnézést kérek, sajnos ez a nyúzópróbán nem jött elő. Amint a dobok a műhelybe lesznek, azonnal jelentem, és lehet jönni, szerintem kedd, vagy szerda magassága a jövő héten. Remélem ezzel a dobbal tovább növeltük a revolver használhatóságát az eredeti áron! A későbbiekben , minden Pitbull-19- csak ilyen dobbal jön ki alapból.

KORREKT, nem kicsit, nagyon!
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
mlaca
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2018.06.02. 20:00
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: mlaca »

Tisztelt Uram!

tehát akkor van raktáron, 76e ft-ért két dobbal adják a pitbullt? ha igen, mennyibe fájna csak acél dobbal, illetve - ha nincs - acél koszorús alu dobbal?
művek-1 írta: 2020.03.11. 19:10 20200311_161821.jpg20200311_161844.jpg20200311_161929.jpg

Elkészültek az alumínium dobok,rozsdamentes dobrózsával. A polírozás után vizsgáztatjuk, majd vihetőek. A készleten maradt 7 Pitbull-19-M már ilyen dobbal van szerelve, csak a polírozás lemaradt, de akinek így is megfelel, egy alumíniumdobbal, rozsdamentes dobrózsával, és egy rozsdamentes dobbal, 76.000.- vihető.

Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van. A cseréket, hétfőtől, csütörtökig, 9-16 óra között tudjuk úgy elvégezni, hogy a revolvert meg lehessen várni. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a Pitbull-19-M, egyetlen hibáját kijavítottuk, a rozsdamentes anyagból készült dobváltó a későbbiekben nem tudja a szintén rozsdamentes dobrózsát elkoptatni. A dob cseréjért mindenkitől itt és most elnézést kérek, sajnos ez a nyúzópróbán nem jött elő. Amint a dobok a műhelybe lesznek, azonnal jelentem, és lehet jönni, szerintem kedd, vagy szerda magassága a jövő héten. Remélem ezzel a dobbal tovább növeltük a revolver használhatóságát az eredeti áron! A későbbiekben , minden Pitbull-19- csak ilyen dobbal jön ki alapból.
Károlybácsi
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.06.09. 21:52
Tartózkodási hely: Gödöllő

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Károlybácsi »

Első körben köszönetet kell mondjak a cseréért!
Örülnék neki, ha keddre összejönne, mert pont keddre terveztem egy fegyver vizsgáztatását a szomszédban.
Várom az információt, hogy mikorra lesznek kész.
Köszönjük előre is!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

gvass1 írta: 2020.03.11. 19:42 KORREKT, nem kicsit, nagyon!
Köszönöm!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

mlaca írta: 2020.03.11. 19:46 Tisztelt Uram!

tehát akkor van raktáron, 76e ft-ért két dobbal adják a pitbullt? ha igen, mennyibe fájna csak acél dobbal, illetve - ha nincs - acél koszorús alu dobbal?
Tisztelt Uram!

Most olyan van, 7 darab amiben, 2 darab dob van, de ha nem kell bármelyik, kiveszik és eltesszük a raktárba. A dobozban most 1 darab alumíniumdob, rozsdamentes fogaskoszorúval, és 1 darab teljesen rozsdamentes dobbal van. 1 dobbal 65.000.-, 2 dobbal, 76.000.-
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Urak! Amink még van, Pitbull-19-M, 7 darab, Omerta-T, 14 darab, Onesta Revolverpuska 13 darab. Áprilisban semmi! Kifogytunk, minden elkelt, hála Istennek! Zoraki, Blow elérhetőek még, olcsón, a Gyöngysor utcában!
20200203_133557.jpg
511539_2.jpg
511539_2.jpg (82.37 KiB) Megtekintve 38693 alkalommal
puska_gumilövrdékes_keserű_onesta_9mmRK_05.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára művek-1 2020.03.11. 22:54-kor.
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

TotoHU írta: 2020.03.11. 18:29 GR-ként kellene, most azonnal mennék is érte. Muzeálisként számomra nem érdekes, itthonra már van revolverem. A szabs bevállalása nem opció, nem csak a barna könyv miatt hanem egyébként is, és sztm az nem eladási érv hogy annyit ér a közterületi viselése mint egy gyorshajtást, sokan szeretnek jogkövető életmódot élni.

Persze tudjuk, ha az áldozat bármiféle eszközt mer használni azonnal begyanúsítják valamivel, de ettől még mindig nem csábultam el erre az eszközre.
Az egyik vitában leírtam egy hasonlatot is hogy miért - számomra olyan ez a fegyver mint egy tisztán elektromos hajtású Ferrari, amivel 450 km/órával is lehet menni akár - ám 20 km-enként meg kell állni tölteni ami 4 óráig tart - tehát így nem sok értelme van.
+1
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 19:10 20200311_161821.jpg20200311_161844.jpg20200311_161929.jpg

Elkészültek az alumínium dobok,rozsdamentes dobrózsával. A polírozás után vizsgáztatjuk, majd vihetőek. A készleten maradt 7 Pitbull-19-M már ilyen dobbal van szerelve, csak a polírozás lemaradt, de akinek így is megfelel, egy alumíniumdobbal, rozsdamentes dobrózsával, és egy rozsdamentes dobbal, 76.000.- vihető.

Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van. A cseréket, hétfőtől, csütörtökig, 9-16 óra között tudjuk úgy elvégezni, hogy a revolvert meg lehessen várni. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a Pitbull-19-M, egyetlen hibáját kijavítottuk, a rozsdamentes anyagból készült dobváltó a későbbiekben nem tudja a szintén rozsdamentes dobrózsát elkoptatni. A dob cseréjért mindenkitől itt és most elnézést kérek, sajnos ez a nyúzópróbán nem jött elő. Amint a dobok a műhelybe lesznek, azonnal jelentem, és lehet jönni, szerintem kedd, vagy szerda magassága a jövő héten. Remélem ezzel a dobbal tovább növeltük a revolver használhatóságát az eredeti áron! A későbbiekben , minden Pitbull-19- csak ilyen dobbal jön ki alapból.
Nagyon nagy korrektség, én is megyek így 50 alatt.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 19:10
Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van.
Nagy respekt a Műveknek !!
Köszönjük!
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 19:10 20200311_161821.jpg20200311_161844.jpg20200311_161929.jpg

Elkészültek az alumínium dobok,rozsdamentes dobrózsával. A polírozás után vizsgáztatjuk, majd vihetőek. A készleten maradt 7 Pitbull-19-M már ilyen dobbal van szerelve, csak a polírozás lemaradt, de akinek így is megfelel, egy alumíniumdobbal, rozsdamentes dobrózsával, és egy rozsdamentes dobbal, 76.000.- vihető.

Aki korábban alumíniumdobos verziót vásárolt, amint bejöttek a dobok a csiszolóból és levizsgáztak, gyártási szám alapján az első szériában, talán 50 gyártási számig, - DÍJMENTESEN KICSERÉLJÜK- egy ilyen alumíniumdobra, melyben a dobrózsa rozsdamentes acélból van. A cseréket, hétfőtől, csütörtökig, 9-16 óra között tudjuk úgy elvégezni, hogy a revolvert meg lehessen várni. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a Pitbull-19-M, egyetlen hibáját kijavítottuk, a rozsdamentes anyagból készült dobváltó a későbbiekben nem tudja a szintén rozsdamentes dobrózsát elkoptatni. A dob cseréjért mindenkitől itt és most elnézést kérek, sajnos ez a nyúzópróbán nem jött elő. Amint a dobok a műhelybe lesznek, azonnal jelentem, és lehet jönni, szerintem kedd, vagy szerda magassága a jövő héten. Remélem ezzel a dobbal tovább növeltük a revolver használhatóságát az eredeti áron! A későbbiekben , minden Pitbull-19- csak ilyen dobbal jön ki alapból.
Kétszer olvastam el a fenti hírt. Nagyon elegáns ez az ajánlat. Köszönöm szépen!
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Nem olyan régen szó volt róla hogy 100 kötőjel 120 sörétes puska érkezett átalakításra, ezekről lehet tudni valamit?
művek-1 írta: 2020.03.11. 22:48 Urak! Amink még van, Pitbull-19-M, 7 darab, Omerta-T, 14 ....
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Ben77 írta: 2020.03.11. 23:17 Nagyon nagy korrektség, én is megyek így 50 alatt.
Várjuk!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

WildBear23 írta: 2020.03.11. 23:27 Nagy respekt a Műveknek !!
Köszönjük!
Mi köszönjük a bizalmat!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.11. 23:44 Kétszer olvastam el a fenti hírt. Nagyon elegáns ez az ajánlat. Köszönöm szépen!
Mindent a Kedves Vásárlókért!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

montecarlo írta: 2020.03.12. 09:26 Nem olyan régen szó volt róla hogy 100 kötőjel 120 sörétes puska érkezett átalakításra, ezekről lehet tudni valamit?
Igen, lesz a jövő héten 70 darab egylövetű, amiből 30 rövidcsövű, 40 hosszú csövű. Továbbá, ha lesz idő 30 darab Sniper-19-M, Single, amiből 10 darab rövidcsövű, 20 darab hosszú csövű. Van bőven pisztolymarkolatunk, akinek úgy tetszik.

A Bockok elvileg április második hete és mire boltba, május első hete.

Van még 4 darab lapát és egy Bock, senkinek nem tesszük félre, így az igazságos, szvsz. Még nincs kész, majd lesz, akkor feltesszük!!!!!
20200109_164937.jpg
20191223_160811.jpg
20200129_131903.jpg
20191106_151247.jpg
SS12-Left.jpg
20190905_113928.jpg
HW88SA
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.06.02. 21:31

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: HW88SA »

Mivel minden, így az árfolyamok is bizonytalanok, lehet tudni, hogy az (egy) rövid csövű Sniper 19-M mennyibe kerül majd?
Valamint mennyi hozzá plusz betétcső, távcső, gomblövedék jelenleg?
Előre is köszönöm!
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Köszönöm!
művek-1 írta: 2020.03.12. 10:01 Igen, lesz a jövő héten 70 darab egylövetű, ...
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

HW88SA írta: 2020.03.12. 11:00 Mivel minden, így az árfolyamok is bizonytalanok, lehet tudni, hogy az (egy) rövid csövű Sniper 19-M mennyibe kerül majd?
Valamint mennyi hozzá plusz betétcső, távcső, gomblövedék jelenleg?
Előre is köszönöm!
Üdvözlöm! Sniper-19-M Single, bruttó 60.000.- bevizsgálva. Betétcső, 4000/ 2 darab piros, fémszínű 3000/ 2 darab, bak, 3000.- távcső 3000.-
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Pitbull dobcsere

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Vidéki fórumtárs érdeklődik (de miért nálam?), hogy nekik ez a dobcsere dolog megoldható-e futárral. Mert csak az értékesítés tilos így, de ez nem az. Ő beküldi a javítandó fegyvert, aztán a Művek vagy visszaküldi, vagy jelzi hogy lehet értejönni és akkor a tulaj futárt küld érte.
művek-1

Re: Pitbull dobcsere

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.03.12. 11:47 Vidéki fórumtárs érdeklődik (de miért nálam?), hogy nekik ez a dobcsere dolog megoldható-e futárral. Mert csak az értékesítés tilos így, de ez nem az. Ő beküldi a javítandó fegyvert, aztán a Művek vagy visszaküldi, vagy jelzi hogy lehet értejönni és akkor a tulaj futárt küld érte.
Nem, kezelhetetelen a dolog, csak az anyázás lesz belőle. A dobot 2020. július hónap 01-ig cseréljük, ebben a 3.5 hónapban mindenkinek nyitott a lehetőség.

Mert úgy tudják, hogy Te vagy a cég főmérnöke! :lol: :D
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.03.12. 10:01 Igen, lesz a jövő héten 70 darab egylövetű, amiből 30 rövidcsövű, 40 hosszú csövű. Továbbá, ha lesz idő 30 darab Sniper-19-M, Single, amiből 10 darab rövidcsövű, 20 darab hosszú csövű. Van bőven pisztolymarkolatunk, akinek úgy tetszik.

A Bockok elvileg április második hete és mire boltba, május első hete.

Van még 4 darab lapát és egy Bock, senkinek nem tesszük félre, így az igazságos, szvsz. Még nincs kész, majd lesz, akkor feltesszük!!!!!

20200109_164937.jpg20191223_160811.jpg20200129_131903.jpg20191106_151247.jpgSS12-Left.jpg20190905_113928.jpg
A 4db lapátcsövűre kb. mikor kerülhet sor?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.03.12. 12:32 A 4db lapátcsövűre kb. mikor kerülhet sor?
Még nem tudni, talán a hónap végén.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

művek-1 írta: 2020.03.11. 22:14 Tisztelt Uram!

Most olyan van, 7 darab amiben, 2 darab dob van, de ha nem kell bármelyik, kiveszik és eltesszük a raktárba. A dobozban most 1 darab alumíniumdob, rozsdamentes fogaskoszorúval, és 1 darab teljesen rozsdamentes dobbal van. 1 dobbal 65.000.-, 2 dobbal, 76.000.-
Egy dobbal a Pitbull-19-M 69.000.- helyesen!!!
Avatar
mlaca
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2018.06.02. 20:00
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: mlaca »

művek-1 írta: 2020.03.12. 13:52 Egy dobbal a Pitbull-19-M 69.000.- helyesen!!!
Köszönöm!
_MLZ5725.jpg
_MLZ5738.jpg
_MLZ5757.jpg
_MLZ5764.jpg
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Szuper képek!
mlaca írta: 2020.03.12. 20:11 Köszönöm!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

mlaca írta: 2020.03.12. 20:11 Köszönöm!

_MLZ5725.jpg
_MLZ5738.jpg
_MLZ5757.jpg
_MLZ5764.jpg
Szívesen! Kérlek, minden dobcsere közben, ellenőrizd, hogy a dob elpörög a tengelyén, legyen reteszelve a dob, és örökélet+1 nap! Jó választás volt, használd sokáig egészséggel! A képek is szépek! :D
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Viszont aki még most szeretne Pitbull-19-M-et, annak jelezném, hogy még 4 revolver van a Gyöngysor utcai Mintaboltunkban, és legközelebb alumínium verzió, 2020. májusban lesz ismét elérhető. Két dobbal 76.000.-, és az aludobban a rózsa, rozsdamentes acél!

A rozsdamentes verzióra még várni kell sajnos, de rajta vagyunk!
20200203_133557.jpg
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Pitbull 3" acéldobbal, most még elérhető, 40.920.- bruttó, bevizsgálva a Gyöngysor utcai Mintaboltunkban! Onesta Revolverpuska, még 3 darab és legközelebb 2020. június. Omerta-T is fogyóban, szintén két hónap szünet.
26814626_770977153111329_4874666177113436343_n.jpg
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Tartósság szempontjából ha jól értem, akkor az alumínium tokos változat az acél dobbal nem kevésbé tartós mint a full acél.
Gondolkodom rajta, hogy lőtéri játékszernek veszek egyet, nem viselném.

Egy kis hátrarúgás is szeretem ha van, az is érezhetően erősebb gondolom a könnyebb fegyvernél - nekem ez előny lenne :)
művek-1 írta: 2020.03.12. 21:58 Viszont aki még most szeretne Pitbull-19-M-et, annak jelezném, hogy még 4 revolver van a Gyöngysor utcai Mintaboltunkban, és legközelebb alumínium verzió, 2020. májusban lesz ismét elérhető. Két dobbal 76.000.-, és az aludobban a rózsa, rozsdamentes acél!

A rozsdamentes verzióra még várni kell sajnos, de rajta vagyunk!

20200203_133557.jpg
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

montecarlo írta: 2020.03.12. 22:41 Tartósság szempontjából ha jól értem, akkor az alumínium tokos változat az acél dobbal nem kevésbé tartós mint a full acél.
Gondolkodom rajta, hogy lőtéri játékszernek veszek egyet, nem viselném.

Egy kis hátrarúgás is szeretem ha van, az is érezhetően erősebb gondolom a könnyebb fegyvernél - nekem ez előny lenne :)
Gumival, semmiképpen, full rozsdamentes más kategória.
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Köszönöm, ez esetben passzolom.
művek-1 írta: 2020.03.12. 23:54 Gumival, semmiképpen, full rozsdamentes más kategória.
Avatar
mlaca
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2018.06.02. 20:00
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: mlaca »

Tehát, a Pitbull 19-M-be a Geco nitro lőporos riasztó az ideális patron, de melyik gumibogyót vegyem? milyen méretben és keménységben? Köszi a választ előre is!
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

mlaca írta: 2020.03.13. 09:18 Tehát, a Pitbull 19-M-be a Geco nitro lőporos riasztó az ideális patron, de melyik gumibogyót vegyem? milyen méretben és keménységben? Köszi a választ előre is!
Méret 12 mm. Ami országosan kapható, az a tömítésgyári, és ebben a méretben csak a szokásos 55 Shore keménységben készül. Jó hozzá a Kaucsuk-Profi 12-es is, arra hivatalosan nem adnak meg keménységet, de kb. ugyanannyi.

Az Orczy úti puhábbik 14-es is jó hozzá, de annak a betöltéséhez töltő kell. Van 12-es is az Orczy úton, de az könnyebb és drágább mint a tömítésgyári, tehát nem javaslom.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: vato »

Thomaster írta: 2020.03.13. 09:59 Méret 12 mm. Ami országosan kapható, az a tömítésgyári, és ebben a méretben csak a szokásos 55 Shore keménységben készül. Jó hozzá a Kaucsuk-Profi 12-es is, arra hivatalosan nem adnak meg keménységet, de kb. ugyanannyi.

Az Orczy úti puhábbik 14-es is jó hozzá, de annak a betöltéséhez töltő kell. Van 12-es is az Orczy úton, de az könnyebb és drágább mint a tömítésgyári, tehát nem javaslom.
A kaucsuk azért jóval keményebb, a gyártó 70 - 80 Shore keménységben szokta gyártani.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
mlaca
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2018.06.02. 20:00
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: mlaca »

értem, köszönöm, szóval 12-es gumi kell bele.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

vato írta: 2020.03.13. 10:06 A kaucsuk azért jóval keményebb, a gyártó 70 - 80 Shore keménységben szokta gyártani.
Mostanában puhább keveréket használ. Amit legutóbb vettem (jópár hónapja), az alig keményebb mint a tömítésgyári. Aminek a brutálisan akasztózott csőfarú Alfa G020 kifejezetten örül.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2125
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

mlaca írta: 2020.03.13. 10:11 értem, köszönöm, szóval 12-es gumi kell bele.
Igen, nem kisebb, még ha olyat is akar rád sózni a Zorakihoz szokott boltos. A Pitbull csöve 12 mm-es, tehát kisebb gumival a szórása értékelhetetlen lesz.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

mlaca írta: 2020.03.13. 09:18 Tehát, a Pitbull 19-M-be a Geco nitro lőporos riasztó az ideális patron, de melyik gumibogyót vegyem? milyen méretben és keménységben? Köszi a választ előre is!
Tömítésgyári 12 mm, ami a Mintaboltunkban beszerezhető, vagy a gyártó postán kiküldi.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

montecarlo írta: 2020.03.13. 01:14 Köszönöm, ez esetben passzolom.
Napi gyakorlásra, évi több ezer gumis lövéshez, egyértelműen a rozsdamentes verziót ajánlom, ha nem így tennék, éhes lennék.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Urak! Jelentem, hogy a soha nem látott kereslet következményeként, az összes Keserű gyártmányú fegyverünk elfogyott a Gyöngysor utcában! A jövő héten munkatársaim reményeim szerint valamit enyhíteni tudnak a hiányon, de erre a keresletre nem lehet céget fejleszteni, mert vélelmezhetően minden visszaáll az eredeti mennyiségekre, és akkor a kapacitás csökkentése leépítéssel járna, amit én már nem szeretnék. Köszönjük a vásárlásokat!
FC1
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2018.12.13. 20:37

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: FC1 »

művek-1 írta: 2020.03.13. 14:16 Urak! Jelentem, hogy a soha nem látott kereslet következményeként, az összes Keserű gyártmányú fegyverünk elfogyott a Gyöngysor utcában! A jövő héten munkatársaim reményeim szerint valamit enyhíteni tudnak a hiányon, de erre a keresletre nem lehet céget fejleszteni, mert vélelmezhetően minden visszaáll az eredeti mennyiségekre, és akkor a kapacitás csökkentése leépítéssel járna, amit én már nem szeretnék. Köszönjük a vásárlásokat!
T. Keserű Úr! Oroszoktól nem kíván mostanában CR revolver töltényt importálni? Néhány éve hozatott egy adagot, de azzal valami baj volt, lefújták az egészet. Megkérdezhetem milyen hibát produkált az a töltény?
Ha nincs ló a szamár is jó!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

FC1 írta: 2020.03.13. 14:33 T. Keserű Úr! Oroszoktól nem kíván mostanában CR revolver töltényt importálni? Néhány éve hozatott egy adagot, de azzal valami baj volt, lefújták az egészet. Megkérdezhetem milyen hibát produkált az a töltény?
T.FC1 Úr!

Van belőle raktáron 100.000. darab, mind betiltották, kilövi a műanyagkupakot. Oroszoktól többet személy szerint semmit, mert gondolom, nem kell fejtegetnem, hogy nem vették vissza, és nem adták vissza a pénzemet, Kilencmilliót buktam, még a gyárnak állt feljebb és a végén sértésnek vette, hogy szeretném ha kártalanítanának. Még a nagykövetségüket is megkértem, hogy segítsenek, pattintottak. Szóval, én egészen biztosan semmit onnan!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

ONESTA famarkolat, MEGAMAX-ra is ez lesz. Annyira jó a fogása, mint a gyári 500 S&W revolveremen. Rövidesen sorozatgyártva, akinek van Onestája érdemes megfogni, ha majd lesz, én cseréltem a sajátomon! :lol: :D
20200313_131603[1].jpg
FC1
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2018.12.13. 20:37

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: FC1 »

T Keserű úr! Köszönöm a válaszát és elnézést ha kérdésemmel felzaklattam. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FC1 2020.03.13. 16:12-kor.
Ha nincs ló a szamár is jó!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Urak! A jövő héten lesz 5 darab, dupladobos Pitbull ( régi ), egy szénacél, és egy rozsdamentes dobbal. Igen, rozsdamentes dobbal gyártott Pitbull! Igazán a polírozott modellekbe lesz mutatós, de ez elnyűhetetlen anyagból van a kategóriájában! :lol: :D
20200313_130345[1].jpg
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

FC1 írta: 2020.03.13. 16:10 T Keserű úr! Köszönöm a válaszát és elnézést ha kérdésemmel felzaklattam. :oops:
T FC1 Úr! Kérem, nem zaklatott fel, olyan régen volt már, hogy inkább a szép dolgokra próbálok emékezni az akkori időkből, még ha igen kevés is történt. :D :lol:
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

művek-1 írta: 2020.03.13. 16:15 T FC1 Úr! Kérem, nem zaklatott fel, olyan régen volt már, hogy inkább a szép dolgokra próbálok emékezni az akkori időkből, még ha igen kevés is történt. :D :lol:
Hozzászólások száma:666 Ez véletlen? :lol: :D
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

művek-1 írta: 2020.03.13. 14:16 Urak! Jelentem, hogy a soha nem látott kereslet következményeként, az összes Keserű gyártmányú fegyverünk elfogyott a Gyöngysor utcában! A jövő héten munkatársaim reményeim szerint valamit enyhíteni tudnak a hiányon, de erre a keresletre nem lehet céget fejleszteni, mert vélelmezhetően minden visszaáll az eredeti mennyiségekre, és akkor a kapacitás csökkentése leépítéssel járna, amit én már nem szeretnék. Köszönjük a vásárlásokat!
Gratulálok! :)
A Pitbull dobcsere (alu dob --> acél koszorús alu), illetve a Stainless Pitbull kb. mikorra várható?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

WildBear23 írta: 2020.03.13. 16:19 Gratulálok! :)
A Pitbull dobcsere (alu dob --> acél koszorús alu), illetve a Stainless Pitbull kb. mikorra várható?
Köszönjük!

Dobcsere a jövő héten, mikor mehet, azonnal "súgok" ! :lol: :D

Rozsdamentes Pitbll-19-M még várat magára. Most, 2020. áprilist, mondanék.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6101
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

művek-1 írta: 2020.03.13. 17:10 Köszönjük!

Dobcsere a jövő héten, mikor mehet, azonnal "súgok" ! :lol: :D

Rozsdamentes Pitbll-19-M még várat magára. Most, 2020. áprilist, mondanék.
Köszönöm!
Jó hétvégét kívánok! :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

WildBear23 írta: 2020.03.13. 17:40 Köszönöm!
Jó hétvégét kívánok! :)
Kérem!

Önnek is! ( remélem, a leszállások lesznek a kívánságnak megfelelőek ) :D
Lezárt