Fegyvertokok, fegyvermarkolatok, kiegészítők

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Fortitu
Veterán
Veterán

Re: Fegyvertokok, fegyvermarkolatok, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

Fortitu írta: 2021.01.24. 11:52www.kalappal.hu
Azt most nézem, hogy a mobilos felületük vagy nincs befejezve vagy simán oltári szar ;)
PC-ről kell megnézni, vagy mobilon átállítani, hogy ne a mobilos verziót mutassa...
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
zora
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: zora »

Fortitu írta: 2021.01.24. 12:00 Azt most nézem, hogy a mobilos felületük vagy nincs befejezve vagy simán oltári szar ;)
PC-ről kell megnézni, vagy mobilon átállítani, hogy ne a mobilos verziót mutassa...
Köszönöm!
Petya357
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Fortitu írta: 2021.01.24. 12:00 Azt most nézem, hogy a mobilos felületük vagy nincs befejezve vagy simán oltári szar ;)
R fórumtárs üzemelteti, Nála érdemes reklamálni.
Postán rendeltem (PC-ről ;) ) és minden zsír volt. Egy munkanap alatt Budapesten volt a cucc, utazni sem kellett. Korrekt hely.
Coop
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Coop »

Pitbull minimal komfort, mehviaszolva.
20210204_142255-01.jpeg
bandligy
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: bandligy »

Pisztoly távcsővel van valakinek tapasztalata? .38 special revolverre kéne. UTG-t találtam, ami nem légpisztolyos (https://leapers.com/index.php?act=prod_ ... SCP-27PRGW). Nem tudjátok ki forgalmazza itthon?
Trailm
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Trailm »

Sziasztok. Céltávcsöveknél miként van feltüntetve hogy milyen kaliberű , milyen hátrarugási energiával rendelkező puskára lehet feltenni ? 223 remingtonhoz kellene valami egyszerűbb .... A tizenezres e-bay távcsövek mit bírnak ?
Petya357
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

Trailm írta: 2021.02.05. 09:32 Sziasztok. Céltávcsöveknél miként van feltüntetve hogy milyen kaliberű , milyen hátrarugási energiával rendelkező puskára lehet feltenni ? 223 remingtonhoz kellene valami egyszerűbb .... A tizenezres e-bay távcsövek mit bírnak ?
Szia,

Kaliber (pl. 30-06, .50 BMG), vagy energia (1500J, 3000J)van feltüntetve a leírásban - néha pedig sehol... a távcsövön magán még nem láttam. Ez a szám általában igen optimista - “eggyel nagyobbat” érdemes venni, és semmiképpen sem feszegetni a határokat.

Tízenezres no name távcső - lutri, vagy jó lesz, vagy nem. Inkább nem, mint igen. Csak használatakor, ill felhasználói visszajelzésekből lehet valami értelmeset mondani, konkrét modellenként is változó.

.223 viszont nem rúg nagyot - akár be is lehet vállalni, hátha bejön alapon.
bel
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bel »

Trailm írta: 2021.02.05. 09:32 A tizenezres e-bay távcsövek mit bírnak ?
Szia,

En (jopar evvel ezelott) vettem egy marek (6-8 db) olcso red dotot.

Marmint ezeket egyesevel vettem: amikor tonkrement, akkor vettem egy kovetkezot. Igy tobbet voltam reddot nelkul, mint mukodo red dot tulajdonosakent, mivel tobb ido volt megvenni, mint amennyi ido alatt tonkrementek. :-(

Vegul meguntam, es vettem rendeset (eotech). Aztan mivel jol mukodott, vettem meg egyet a masik fegyveremre. Az elso kb 10 ev utan romlott el, a masodik meg csak 8 eves, es kivaloan mukodik.

Bel
Poresz
Veterán
Veterán

Pedersoli menet

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Próbálom megfejteni, milyen szabvány szerinti a Pedersoli által alkalmazott 5MA és 7MA menet. Az világos, hogy a 10/32 az "tiszta amerika": Unified Thread Standard. Egyre gyanúsabb, hogy olaszos lazasággal kitaláltak egy új jelölést az M5 és M7 ISO-métermenetnek.

Utóirat: kerítek is egy-egy anyát és csavart "idomszernek".
Coop
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Coop »

A fotó kedvéért lenyúltam asszonynak készült övet. Képen minden nemzeti termék :D
aaa.jpg
chucky
Forumtag
Forumtag

Hozzászólás Szerző: chucky »

Megint behalt egy olcsó lámpám és mindig akkor amikor használnám :cry:
Végre találtam egy rendes darabot és ráadásul ebből a tipusból van többféle változat is.
Én olyat kerestem aminek nincs 86 féle üzemmódja.Amikor világítani akarok,akkor tuti villog vagy halványan világít! :lol:
Egykezes,lámpatest végén lévő kapcsoló,teljesen vízálló és szúrófény.140mm hosszú és 25mm a test középen így egyszerűen rögzíthető fegyveren bilinccsel.Vettem hozzá fegyverre való kapcsolót amin egy nyomógomb és egy kapcsoló van.18650-es akkuval müxik és nem fáradt le -3 fokban mint a lézer akksija :mrgreen:
Convoy C8 M-es méret 8-)
Convoj C8.jpg
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Válasz küldése